349-linja
Nemlahti
HSL
HSL 349 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
349-bussilla (Nemlahti) on 45 pysäkkiä alkaen asemalta Lankela ja päättyen asemalle Lahnuksen Koulu.
Valitse alta mikä tahansa 349-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Nemlahti (45 pysäkkiä)
Lankela
Kuonomäensilta
Ånäs
Snäckens
Rajapyörre
Ketunkorpi
Mäyränkuja
Karlberg
Kytöpellontie
Koirankorpi
Kytöpellontie
Karlberg
Kytömaa
Ilveksenkuja
Kurjenkaski
Haarssintie
Manninpelto
Serena
Hotelli Korpilampi
Hepomäki
Lahnuksenmäki
Kurkijärvi
Piennartie
Kalajärvenranta
Kalajärvi
Ruskatie
Taka-Niipperi
Kallionsyrjä
Antinmäki
Niipperinniitty
Niipperinvarsi
Kylvömaa
Kylvötie
Suopuronrinne
Kalliomäentie
Perusmäki
Kuokankaari
Ratsastustallit
Punametsäntie
Punametsä
Röylänristi
Röylän Koulu
Nemlahdentie
Vanha Nemlahdentie
Lahnuksen Koulu
349 UKK
Mihin aikaan 349 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 349 bussi -pysäkillä klo 07:09 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 349 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 349 bussi -pysäkillä klo 09:33 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 349 bussi saapuu?
Milloin Nemlahti Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Nemlahti Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 349 (Nemlahti) bussi?
Nemlahti (Nemlahti) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Onko lähelläni 349 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 349 bussi pysäkki.
349-bussi -aikataulu
349 bussi reitti liikennöi maanantai - perjantai. Säännölliset aikataulut: 07:09 - 09:33
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 07:09 - 09:33 | 67 - 77 |
ti | 07:09 - 09:33 | 67 - 77 |
ke | 07:09 - 09:33 | 67 - 77 |
to | 07:09 - 09:33 | 67 - 77 |
pe | 07:09 - 09:33 | 67 - 77 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 349 (asemalta Lankela), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 349 (Nemlahti) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
349 -linjan bussi-maksu
HSL 349 (Nemlahti) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
349 (HSL)
349-bussin ensimmäinen pysäkki on Lankela ja viimeinen pysäkki on Lahnuksen Koulu. 349 (Nemlahti) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 349 -linjalla on 45 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 43 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 349-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 349-bussi-linjalle.
Linjojen 349 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 349 (Nemlahti) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 349 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 349, Helsinki
349 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 118N - Kamppi-Tapiola (M)-Suurpelto-Kauniainen-Jorvi/ Aikataulu
- 444T - Kivistö-Katriinan sairaala-Tapola-Pirttiranta-Riipilä/ Aikataulu
- 81 - Kulosaari-Herttoniemi(M)-Länsi-Herttoniemi/ Aikataulu
- 138 - Matinkylä (M)-Nuottaniemi-Matinkallio/ Aikataulu
- 965K - Hyrylä-Jäniksenlinna-Perttu-Jokela/ Aikataulu
- 718A - Rautatientori-Nissas-Sotunki/ Aikataulu
- 964 - Hyrylä-Paijala-Rusutjärvi-Rannikonmäki/ Aikataulu
- 724 - Tikkurila-Jokiniemi-Havukoski-Päiväkumpu/ Aikataulu
- 901K - Luoma-Masala-Gesterby-Hirsala/ Aikataulu
- 191 - Kirkkonummi-Pikkala th.(-Inkoo)/ Aikataulu
- 193K - Degerbyntie-Siuntion as.-Siuntion kylpylä-Uusikylä/ Aikataulu
- 200 - Elielinaukio-Leppävaara-Espoon keskus/ Aikataulu
- 349BK - Lepsämänjoki-Hännikäinen-Kalajärvi/ Aikataulu
- 522B - Leppävaara-Hämevaara/ Aikataulu
- 548 - Tapiola (M)-Mankkaa-Kauniainen-Viherlaakso-Jupperi/ Aikataulu
- 82 - Herttoniemi(M)-Roihuvuori-Itäkeskus(M)/ Aikataulu
- 455 - Kamppi-Kivistö as.-Luhtaanmäki(-Klaukkala)/ Aikataulu
- 642K - Leinelä-Ruotsinkylä-Lahela-Hyrylä/ Aikataulu
- 457 - Kamppi-Kivistö as.-Luhtaanmäki(-Klaukkala-Rajamäki)/ Aikataulu
- 171B - Kirkkonummi - Gesterby/ Aikataulu