561-linja
Kivistö
HSL
HSL 561 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
561-bussilla (Kivistö) on 61 pysäkkiä alkaen asemalta Itäkeskus ja päättyen asemalle Kivistön Asema.
Valitse alta mikä tahansa 561-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Kivistö (61 pysäkkiä)
Itäkeskus
Puotinharju
Vanhanlinnantie
Arhotie
Kukkaniityntie
Liikuntamylly
Kurkimäki
Kivikontie
Kivikonlaita
Tattariharjuntie
Vanha Helsingintie
Riihenkulma
Ala-Malmi
Malmin Asema (Terminaali)
Malmin Tori
Malmin Sairaala
Syystie
Vanha Tapanilantie
Valakkatie
Santerlantie
Kirkonkyläntie
Tapaninkyläntie
Tammistonkatu
Tammimäentie
Tammistontie
Voimakuja
Tammiston Kauppatie
Muuntotie
Pilotti
Veromäen Koulu
Lentoasemantie
Väinö Tannerin Tie
Jumbo
Valuuttapolku
Rälssipuisto
Perintökuja
Pyhtäänkorvenkuja
Veromies
Toinen Savu
Kytökallio
Osumakuja
Postimiehenkuja
Caravellentie
Tahkotie
Vasamapuisto
Mossaberget
Katriinantie
Murtotie
Koivupääntie
Murtopakantie
Riipiläntie
Muskettikuja
Kenraalintie
Ritaritie
Huovintie
Liusketie
Sälpäkuja
Kivistöntie
Kivistön Kirkko
Opaalikuja
Kivistön Asema
561 UKK
Mihin aikaan 561 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 561 bussi -pysäkillä klo 05:01 päivnä sunnuntai, maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai, lauantai.
Mihin aikaan 561 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 561 bussi -pysäkillä klo 23:13 päivnä sunnuntai, maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai, lauantai.
Milloin 561 bussi saapuu?
Milloin Kivistö Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Kivistö Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 561 (Kivistö) bussi?
Kivistö (Kivistö) bussi-lippu maksaa €2.80–€2.95.
Kulkeeko toimijan HSL linja 561 bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 561 bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 561 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 561 bussi pysäkki.
561-bussi -aikataulu
561 bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 05:01 - 23:13
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 05:01 - 23:13 | 17 - 27 |
ti | 05:01 - 23:13 | 17 - 27 |
ke | 05:01 - 23:13 | 17 - 27 |
to | 05:01 - 23:13 | 30 - 57 |
pe | 05:01 - 23:13 | 17 - 27 |
la | 05:01 - 23:13 | 20 - 31 |
su | 05:01 - 23:13 | 30 - 57 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 561 (asemalta Itäkeskus), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 561 (Kivistö) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
561 -linjan bussi-maksu
HSL 561 (Kivistö) -matkan hinta on välillä €2.80–€2.95. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukuluista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
561 (HSL)
561-bussin ensimmäinen pysäkki on Itäkeskus ja viimeinen pysäkki on Kivistön Asema. 561 (Kivistö) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 561 -linjalla on 61 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 62 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 561-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 561-bussi-linjalle.
Linjojen 561 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 561 (Kivistö) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 561 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 561, Helsinki
561 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 83 - Herttoniemi(M)-Tammisalo-Herttoniemi(M)/ Aikataulu
- 147N - Kamppi-Kivenlahti/ Aikataulu
- 583K - Aviapolis-Louhela-Perusmäki/ Aikataulu
- 69 - Kamppi-Pasila-Käpylä-Malmi-Jakomäki/ Aikataulu
- 562 - Itäkeskus (M) - Malmi - Aviapolis - Lentoasema/ Aikataulu
- 206 - Leppävaara-Kera/ Aikataulu
- 987A - Monninkylä-Pornainen-Järvenpää/ Aikataulu
- 787 - Rautatientori-Nikinmäki-Nikkilä-Pornainen/ Aikataulu
- 54 - Itäkeskus (M)- Pitäjänmäki/ Aikataulu
- 445 - Kivistö-Katriinan sairaala-Reuna/ Aikataulu
- 818 - Vuosaari (M)-Vuosaaren satama-Mellunmäki (M)/ Aikataulu
- 588B - Länsisalmi-Sotungin koulu/ Aikataulu
- 522B - Leppävaara-Hämevaara/ Aikataulu
- 348BK - Hännikäinen-Kalajärvi
- 213N - Kamppi-Meilahti-Laajalahti-Suvela-Espoon keskus/ Aikataulu
- 978K - Bastukärr-Sorsakorpi-Keravan asema/ Aikataulu
- 582V - Espoon keskus-Juvanmalmi-Kalajärvi/ Aikataulu
- 588 - Länsisalmi-Itä-Hakkila-Sotungin koulu/ Aikataulu
- 246T - Espoon keskus-Bodom-Röylä/ Aikataulu
- 718 - Rautatientori-Nissas