566-linja
Martinlaakso
HSL
HSL 566 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
566-bussilla (Martinlaakso) on 41 pysäkkiä alkaen asemalta Espoon Keskus ja päättyen asemalle Martinlaakso.
Valitse alta mikä tahansa 566-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Martinlaakso (41 pysäkkiä)
Espoon Keskus
Espoon Keskus
Kaivomestarinkatu
Kirkkopuisto
Lehtimäki
Lommila
Ikea Espoo
Fallåker
Bemböle Skola
Tollinportti
Kuninkaantie 7
Pellas
Ollaksentie
Träskända
Auroranportti
Träskändanristi
Ryytimaa
Karamzinin Koulu
Kulloonmäki
Emännäntie
Kulloonristi
Koskelonristi
Koskelonportti
Koskelonpiha
Koskelonkuja
Kiilaniitty
Minttupelto
Nikunmäentie
Juvanristi
Juvanmalminpuisto
Tavastkullanmäki
Riihimiehentie
Matkatie
Vehkalanmäki
Voimalantie
Martinkyläntie
Myllynkivenkuja
Vantaankosken Asema
Laajavuorentie
Kivivuorenkuja
Martinlaakso
566 UKK
Mihin aikaan 566 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 566 bussi -pysäkillä klo 05:38 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 566 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 566 bussi -pysäkillä klo 18:50 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 566 bussi saapuu?
Milloin Martinlaakso Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Martinlaakso Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 566 (Martinlaakso) bussi?
Martinlaakso (Martinlaakso) bussi-lippu maksaa €2.80–€2.95.
Kulkeeko toimijan HSL linja 566 bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 566 bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 566 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 566 bussi pysäkki.
566-bussi -aikataulu
566 bussi reitti liikennöi maanantai - perjantai. Säännölliset aikataulut: 05:38 - 18:50
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 05:38 - 18:50 | 29 - 31 |
ti | 05:38 - 18:50 | 29 - 31 |
ke | 05:38 - 18:50 | 29 - 31 |
to | 05:38 - 18:50 | 29 - 31 |
pe | 05:38 - 18:50 | 29 - 31 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 566 (asemalta Espoon Keskus), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 566 (Martinlaakso) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
566 -linjan bussi-maksu
HSL 566 (Martinlaakso) -matkan hinta on välillä €2.80–€2.95. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukuluista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
566 (HSL)
566-bussin ensimmäinen pysäkki on Espoon Keskus ja viimeinen pysäkki on Martinlaakso. 566 (Martinlaakso) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 566 -linjalla on 41 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 39 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 566-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 566-bussi-linjalle.
Linjojen 566 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 566 (Martinlaakso) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 566 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 566, Helsinki
566 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 967 - Jokela-Nuppulinna-Linjamäki-Kellokoski/ Aikataulu
- 82B - Herttoniemi(M)-Tammisalo-Roihuvuori-Itäkeskus(M)/ Aikataulu
- 97N - Rautatient.-Puotila-Mellunmäki(M)-Kontula (Kotikonnuntie)/ Aikataulu
- 349B - Lepsämänjoki-Kalajärvi/ Aikataulu
- 704 - Malmi-Sepänmäki/ Aikataulu
- 717 - Rautatientori-Jakomäki-Hakunila-Honkanummi-Tikkurila/ Aikataulu
- 148 - Espoonlahden keskus-Soukka-Iivisniemi/ Aikataulu
- 993 - Taasjärvi-Söderkulla-Box-Gesterby-Nikkilä/ Aikataulu
- 989A - Monninkylä-Pornainen-Halkia-Metsäkylä-Järvenpää/ Aikataulu
- 985 - Nikkilä-Talma-Keravan asema/ Aikataulu
- 456A - Kamppi-Kivistö as.-Luhtaanmäki (-Klaukkala-Rajamäki)/ Aikataulu
- 643 - Hakaniemi-Hyrylä/ Aikataulu
- 56 - Kalasatama(M)-Käpylä-Kannelmäki/ Aikataulu
- 346 - Helsinki-Kalajärvi-(Karkkila)/ Aikataulu
- 300 - Elielinaukio-Myyrmäki/ Aikataulu
- 549 - Tapiola(M)-Mankkaa-Kauniainen-Jorvi/ Aikataulu
- 530 - Matinkylä (M)-Finnoo (M)-Espoon keskus-Myyrmäki/ Aikataulu
- 977 - Kytömaa-Päivölä-Keravan asema/ Aikataulu
- 986 - Nikkilä-Etelä-Paippinen-Järvenpään asema/ Aikataulu