58-linja
Teknologiakylä
Oulun joukkoliikenne
Oulun joukkoliikenne 58 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
58-bussilla (Teknologiakylä) on 41 pysäkkiä alkaen asemalta Pirttilä P ja päättyen asemalle Elektroniikkatie 8p.
Valitse alta mikä tahansa 58-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Teknologiakylä (41 pysäkkiä)
Pirttilä P
Metsokankaan Koulu P
Ostomiehentie P
Tuomipellontie P
Pesätie P
Poikuekuja P
Kaakkurin Koulu P
Emopolku E
Porttiväylän Alikulku P
Siipikuja E
Höyhenkuja P
Kaakkurinojantie P
Jousenkaari P
Kaiannontie P
Turkkitie P
Tahkokangas P
Kiilakiventie P
Metsänkuninkaantie P
Jalohaukka E
Suohaukka P
Nuolihaukka P
Hiirihaukka P
Merikotka P
Kotkantie P
Huuhkajapuisto P
Rauhanyhdistys P
Professorintie P
Peltolan Ramppi P
Laanilan Ramppi P1
Laanilan Ramppi P2
Isko P
Rantakoskela P
Syynimaa P
Ylioppilaskylä P
Yliopisto P
Oamk P
Yliopiston Puutarha P
Tietolinja P
Elektroniikkatie 4p
Elektroniikkatie 6p
Elektroniikkatie 8p
58 UKK
Mihin aikaan 58 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 58 bussi -pysäkillä klo 06:15 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 58 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 58 bussi -pysäkillä klo 16:50 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 58 bussi saapuu?
Milloin Teknologiakylä Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Teknologiakylä Bussi aikataulut.
Onko lähelläni 58 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 58 bussi pysäkki.
58-bussi -aikataulu
58 bussi reitti liikennöi maanantai - perjantai. Säännölliset aikataulut: 06:15 - 16:50
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 06:15 - 16:50 | 60 |
ti | 06:15 - 16:50 | 60 |
ke | 06:15 - 16:50 | 60 |
to | 06:15 - 16:50 | 60 |
pe | 06:15 - 16:50 | 60 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
Oulun joukkoliikenne:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 58 (asemalta Pirttilä P), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 58 (Teknologiakylä) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki Oulun joukkoliikenne tiedot nyt.
58 -linjan bussi-maksu
Oulun joukkoliikenne 58 (Teknologiakylä) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja Oulun joukkoliikenne:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai Oulun joukkoliikenne:n viralliselta verkkosivustolta.
58 (Oulun joukkoliikenne)
58-bussin ensimmäinen pysäkki on Pirttilä P ja viimeinen pysäkki on Elektroniikkatie 8p. 58 (Teknologiakylä) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 58 -linjalla on 41 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 43 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle Oulun joukkoliikenne -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Oulu, sekä se auttaa löytämään lähimmät 58-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 58-bussi-linjalle.
Linjojen 58 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 58 (Teknologiakylä) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 58 bussi -seurantasovelluksenaOulun joukkoliikenne bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle Oulun joukkoliikenne tai matkasuunnittelijana alueelle Bussi suunnitellaksesi reitin ympäri Oulu. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista Oulun joukkoliikenne ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 58, Oulu
58 - Vaihtoehtoiset ohjeet
Oulun joukkoliikenne -yhtiön linjat kaupungissa Oulu
- 1 - Jylkynkangas - Metelinkangas/ Aikataulu
- 4N - Keskusta - Heikkilänkangas/ Aikataulu
- 53R - Keskusta - Lumijoki/ Aikataulu
- 23S - Ii - Haukipudas - Linnanmaa - Oulu-OYS
- 38 - Ylikiiminki - Haukipudas/ Aikataulu
- 18 - Kaijonharju - Mäntylä/ Aikataulu
- 8 - Lentoasema - Teknologiakylä/ Aikataulu
- 9B - Keskusta - Lentoasema/ Aikataulu
- C - Keskusta - Limingantulli/ Aikataulu
- 35BK - Kiiminki - Jääli - Oulu/ Aikataulu
- 29M - Ii - Yli-Ii/ Aikataulu
- 38BJL - Haukipudas - Kiiminki/ Aikataulu
- 57 - Keskusta - Murto/ Aikataulu
- 3 - Aaltokangas - Metsokangas/ Aikataulu
- 41K+ - Muhos - Päivärinne/ Aikataulu
- 22 - Asemakylä - OSAO/ Aikataulu
- 63 - Niemenranta - Oulu - OYS - Svaaninsuo/ Aikataulu
- 41A - Oulu - Muhos - Oulu/ Aikataulu
- 41+ - Oulun ja Muhoksen raja - Muhos/ Aikataulu
- 40K - Oulu - Muhos - Oulu/ Aikataulu