68U-linja
Tori Naakka Uskila Tykölä
Nysse
Nysse 68U bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
68U-bussilla (Tori Naakka Uskila Tykölä) on 38 pysäkkiä alkaen asemalta Koulukampus ja päättyen asemalle Tykölä.
68U bussi -aikataulun yhteenveto tulevalle viikolle: se lähtee kerran päivässä 14:02. Toiminnassa tällä viikolla: arkipäivisin.
Valitse alta mikä tahansa 68U-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Tori Naakka Uskila Tykölä (38 pysäkkiä)
Koulukampus
Mäntyläntie
Kaakonojantie 34
Kaakonojantie 56
Vääränkoivuntie
Roukon Koulu
Roukontie 25
Roukonmäki
Kenraalintori E
Antinkulma
Kirjaskatu
Tallikatu
Roopenkatu
Valkeakosken Aluesairaala
Valkeakosken Kauppatori
Vapaa-Aikakeskus
Sorrilankatu
Kaapelintie
Naakka
Naakan Koulu
Lumikorpi
Sointula Th
Raija
Valmarinniemi
Koivuniemi
Kasuri
Leppälän Koulu
Leppälä
Rajasalon Th
Rantalan Th
Lukonmäentie
Viranmaa
Pöytäkivi
Laaksotorppa
Tykölä
Uskila
Uskila Lava
Tykölä
68U UKK
Mihin aikaan 68U bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 68U bussi -pysäkillä klo 14:02 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 68U bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 68U bussi -pysäkillä klo 14:02 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 68U bussi saapuu?
Milloin Tori Naakka Uskila Tykölä Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Tori Naakka Uskila Tykölä Bussi aikataulut.
Onko lähelläni 68U bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 68U bussi pysäkki.
68U-bussi -aikataulu
68U bussi reitti liikennöi maanantai - perjantai. Säännölliset aikataulut: 14:02
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 14:02 | Yksittäinen lähtö |
ti | 14:02 | Yksittäinen lähtö |
ke | 14:02 | Yksittäinen lähtö |
to | 14:02 | Yksittäinen lähtö |
pe | 14:02 | Yksittäinen lähtö |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
Nysse:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 68U (asemalta Koulukampus), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 68U (Tori Naakka Uskila Tykölä) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki Nysse tiedot nyt.
68U -linjan bussi-maksu
Nysse 68U (Tori Naakka Uskila Tykölä) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja Nysse:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai Nysse:n viralliselta verkkosivustolta.
68U (Nysse)
68U-bussin ensimmäinen pysäkki on Koulukampus ja viimeinen pysäkki on Tykölä. 68U (Tori Naakka Uskila Tykölä) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 68U -linjalla on 38 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 36 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle Nysse -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Tampere, sekä se auttaa löytämään lähimmät 68U-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 68U-bussi-linjalle.
Linjojen 68U reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 68U (Tori Naakka Uskila Tykölä) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 68U bussi -seurantasovelluksenaNysse bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle Nysse tai matkasuunnittelijana alueelle Bussi, Raitiovaunu tai Juna suunnitellaksesi reitin ympäri Tampere. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista Nysse ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 68U, Tampere
68U - Vaihtoehtoiset ohjeet
Nysse -yhtiön linjat kaupungissa Tampere
- 56U - Lempäälä - Säijä/ Aikataulu
- 55 - Vesilahti - Lempäälä - Linja-autoasema, Tampere/ Aikataulu
- 93 - Mäntylä - Terälahti - Teiskon kirkkotie - Kämmenniemi/ Aikataulu
- 95U - Pohjois-Orivesi - Oriveden keskusta - Oriveden asema/Tampere/ Aikataulu
- 95 - Orivesi - Ruutana - Tampere linja-autoasema
- 30 - Partola - Härmälä - Keskustori/ Aikataulu
- 60U - Valkeakoski - Tampere/ Aikataulu
- 72A - Keskustori - Nokia - Vihola - Keho/ Aikataulu
- 94 - Mäntylä - Terälahti - Maisansalo - Kämmenniemi/ Aikataulu
- 26 - Petsamo - Ratinanranta - Tesoma/ Aikataulu
- 27 - Järvensivu - Ratinanranta - Pispalanharju/ Aikataulu
- 10 - Kaukajärvi - Keskustori - Tahmela/ Aikataulu
- 17 - Vehmainen - Linnainmaa - Kaupin kampus/ Aikataulu
- 35 - Mäyränmäki - Keskustori/ Aikataulu
- 46J - Kangasala - Ruutana/ Aikataulu
- 43U - Pälkäne - Kangasala - Tampere/ Aikataulu
- 92 - Kämmenniemi - Viitapohja - Kämmenniemi/ Aikataulu
- 50 - Lempäälä - Ideapark - Keskustori/ Aikataulu
- 9 - Annala - Koskipuisto - Lielahti - Lentävänniemi/ Aikataulu
- 42 - Kuhmoinen - Kuhmalahti - Sahalahti - Kangasala - Sorin aukio/ Aikataulu