69U-linja
Valkeakosken Linja-Autoasema
Nysse
Nysse 69U bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
69U-bussilla (Valkeakosken Linja-Autoasema) on 28 pysäkkiä alkaen asemalta Valtasaari ja päättyen asemalle Valkeakosken Linja-Autoasema.
Valitse alta mikä tahansa 69U-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Valkeakosken Linja-Autoasema (28 pysäkkiä)
Valtasaari
Konho Th
Mustaniitty
Poikkiluhta
Metsäkansa
Einola
Mäkelä
Sirkiä
Rantoon Th
Pastintie
Kärjenniemen Koulu
Kärpäntie I
Yli-Nissi
Eläinsairaala I
Savilahti I
Pispantalli I
Juusonranta I
Tietotie I
Koulukampus
Vääräkoivu
Kenraalintori E
Antinkulma
Kirjaskatu
Tallikatu
Roopenkatu
Valkeakosken Aluesairaala
Valkeakosken Kauppatori
Valkeakosken Linja-Autoasema
69U UKK
Mihin aikaan 69U bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 69U bussi -pysäkillä klo 07:32 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 69U bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 69U bussi -pysäkillä klo 17:51 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 69U bussi saapuu?
Milloin Valkeakosken Linja-Autoasema bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Valkeakosken Linja-Autoasema bussi aikataulut.
Onko lähelläni 69U bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 69U bussi pysäkki.
Nysse:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 69U (asemalta Valtasaari), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 69U (Valkeakosken Linja-Autoasema) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki Nysse tiedot nyt.
69U -linjan bussi-maksu
Nysse 69U (Valkeakosken Linja-Autoasema) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja Nysse:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai Nysse:n viralliselta verkkosivustolta.
69U (Nysse)
69U-bussin ensimmäinen pysäkki on Valtasaari ja viimeinen pysäkki on Valkeakosken Linja-Autoasema. 69U (Valkeakosken Linja-Autoasema) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 69U -linjalla on 28 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 19 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle Nysse -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Tampere, sekä se auttaa löytämään lähimmät 69U-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 69U-bussi-linjalle.
Linjojen 69U reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 69U (Valkeakosken Linja-Autoasema) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 69U bussi -seurantasovelluksenaNysse bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle Nysse tai matkasuunnittelijana alueelle bussi, raitiovaunu tai juna suunnitellaksesi reitin ympäri Tampere. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista Nysse ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 69U, Tampere
69U - Vaihtoehtoiset ohjeet
Nysse -yhtiön linjat kaupungissa Tampere
- 45 - Pikkola - Kangasala - Ruutana - Linnainmaa/ Aikataulu
- 81 - Asuntila - Ylöjärvi - Tampere/ Aikataulu
- 52A - Haurala - Lempäälä - Vanattara - Keskustori/ Aikataulu
- 101 - Keskustori - Messukeskus/ Aikataulu
- 79B - Linnavuori - Nokia/ Aikataulu
- 73A - Keho - Vihola - Nokia - Ilkan alue/ Aikataulu
- 303 - Haurala - Lempäälä/ Aikataulu
- 72B - Keskustori - Nokia - Ketolanmäki/ Aikataulu
- 40A - Pikonlinna - Kangasala - Keskustori/ Aikataulu
- 32 - Partola - Härmälä - Keskustori/ Aikataulu
- 37X - Olkahinen - Hakametsä/ Aikataulu
- 49 - Orivesi - Eräjärvi - Pohja/ Aikataulu
- 97A - Virrat - Hirsilä - Orivesi/ Aikataulu
- 87U - Ylöjärvi - Viljakkala - Manni/ Aikataulu
- 103 - Nalkala - Lentokenttä/ Aikataulu
- 11 - Pere - Ratina - Petsamo/ Aikataulu
- 19 - Hervanta - Rusko - Annala - Keskustori - Lentävänniemi/ Aikataulu
- VR - Nokian asema - Tesoma - Tampere rautatieasema/ Aikataulu
- 66 - Valkeakoski, Linja-autoasema - Metsäkansa - Rantoo/ Aikataulu