7-linja
Variskangas
Vekka Group Oy
Vekka Group Oy 7 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
7-bussilla (Variskangas) on 43 pysäkkiä alkaen asemalta Hevossuo ja päättyen asemalle Varistie E.
Valitse alta mikä tahansa 7-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Variskangas (43 pysäkkiä)
Hevossuo
Hevossuontie 247
Hevossuontie 159
Hevossuontie 132
Hevossuontie 86
Hevossuontie 72
Hevossuontie 30
Kainuun Portti P
Ojakatu P
Lohtaja Th P
Lohenpyrstö E
Huuhkajanvaaran Päiväkoti E
Askeltie L
Tervastie L
Samoojantie 27
Samoojantie 44
Tervastie I
Askeltie I
Huuhkajanvaaran Päiväkoti P
Lohenpyrstö P
Lohtajan Koulu L
Lohtajan Kirjasto
Menninkäisentie 11
Kankurintie P
Tontunkuja, Lohtaja
Kaikukatu 8
Velhontie P
Satumaantie P
Kansakoulunkatu
Makkolankatu E
Purola I
Kajaanihalli I
Seminaari P
Satamakatu E
Kirkko E
Citymarket E
Niskantie I
Suvantopuisto I
Rajavartiosto L
Hunajakuja I
Timperintie 4
Pyykuja E
Varistie E
7 UKK
Mihin aikaan 7 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 7 bussi -pysäkillä klo 07:10 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 7 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 7 bussi -pysäkillä klo 15:25 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 7 bussi saapuu?
Milloin Variskangas bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Variskangas bussi aikataulut.
Onko lähelläni 7 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 7 bussi pysäkki.
7-bussi -aikataulu
7-bussi reitti kulkee arkipäivisin. Säännölliset kulkuajat: 07:10 - 15:25
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 07:10 - 15:25 | 44 - 104 |
ti | 07:10 - 15:25 | 44 - 104 |
ke | 07:10 - 15:25 | 44 - 104 |
to | 07:10 - 15:25 | 44 - 104 |
pe | 07:10 - 15:25 | 44 - 104 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
Vekka Group Oy:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 7 (asemalta Hevossuo), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 7 (Variskangas) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki Vekka Group Oy tiedot nyt.
7 -linjan bussi-maksu
Vekka Group Oy 7 (Variskangas) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja Vekka Group Oy:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai Vekka Group Oy:n viralliselta verkkosivustolta.
7 (Vekka Group Oy)
7-bussin ensimmäinen pysäkki on Hevossuo ja viimeinen pysäkki on Varistie E. 7 (Variskangas) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 7 -linjalla on 43 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 30 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle Vekka Group Oy -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Kajaani, sekä se auttaa löytämään lähimmät 7-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 7-bussi-linjalle.
Linjojen 7 reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 7 (Variskangas) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 7 bussi -seurantasovelluksenaVekka Group Oy bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle Vekka Group Oy tai matkasuunnittelijana alueelle bussi suunnitellaksesi reitin ympäri Kajaani. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista Vekka Group Oy ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 7, Kajaani
7 - Vaihtoehtoiset ohjeet
Vekka Group Oy -yhtiön linjat kaupungissa Kajaani
- 6K - Linja 6/ Aikataulu
- 1 - Linja 1/ Aikataulu
- 16 - Linja 16/ Aikataulu
- 3 - Linja 3/ Aikataulu
- 11 - Linja 11/ Aikataulu
- 15 - Linja 15/ Aikataulu
- ONTOJOKI, ILTAPÄIVÄ - Tenetti - Sotkamo - Ontojoki/ Aikataulu
- 13 - Linja 13/ Aikataulu
- PAAKKI, ILTAPÄIVÄ - Sotkamo - Paakki/ Aikataulu
- 12 - Linja 12/ Aikataulu
- 6 - Linja 6/ Aikataulu
- 1L - Linja 1L/ Aikataulu
- 14 - Linja 14/ Aikataulu
- ONTOJOKI, AAMU - Ontojoki - Sotkamo - Tenetti/ Aikataulu
- SOTKATTI - Paikallisbussi SotKatti/ Aikataulu
- 4 - Linja 4/ Aikataulu
- SIPINEN, AAMU - Sipinen - Sotkamo - Tenetti/ Aikataulu
- SIPINEN, ILTAPÄIVÄ - Tenetti - Sotkamo - Sipinen/ Aikataulu
- PAAKKI, AAMU - Paakki - Sotkamo/ Aikataulu