קו 710
זכרון יעקב←נתניה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 710 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 710 (זכרון יעקב←נתניה) יש 46 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך אהרון/דרך שרה ומסתיים בת. מרכזית נתניה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 710 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: זכרון יעקב←נתניה (46 תחנות)
דרך אהרון/דרך שרה
ספרייה/הדגן
זבוטינסקי/הנדיב
הנדיב/המייסדים
הרצל/שדרות נילי
דרך הגרנות/הרצל
המייסדים/דרך הגרנות
הכובשים/החיטה
הכובשים/הדס
הכובשים/הגדעונים
החלוצים/צור
החלוצים/שד. ניל''י
קניון מול זכרון/כביש 4
צומת מעגן מיכאל
צומת בית חנניה
צומת בנימינה
הזית/ערבה
מרכז מבנה תעשיה/הזית
שד. הנשיא וייצמן/סמטת חי טייב
ויצמן/הרצוג
שדרות הנשיא וייצמן/רוטשילד
כיכר צ'רנין/כביש 6511
בית ספר עתידים
שדרות דוד המלך/גלפנשטיין
שדרות דוד המלך/הסיגלית
שד. דוד המלך/הרימון
הרימון/שדרות דוד המלך
הרימון/התאנה
תמר/הגפן
הגפן/וייצמן
צומת אור עקיבא למזרח
צומת אור עקיבא לדרום
צומת פל ים
צומת נחל חדרה
צומת חפציבה/כביש 4 לדרום
מרכז מסחרי/השלום
השלום/בר אילן
בית חולים הלל יפה
צומת אולגה
מחלף ינאי לדרום
פנימיית הדסה נעורים/השיטה
כביש 5710/דרך הפרדסים
מחלף חבצלת
הרצל/עולי הגרדום
הרצל/מינץ
ת. מרכזית נתניה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 710
מתי מתחיל לפעול קו 710?
קו 710 מתחיל לפעול ב-05:45 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 710 מפסיק לעבוד?
קו 710 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 710?
כדי לראות מתי קו זכרון יעקב←נתניה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו זכרון יעקב←נתניה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 710 (זכרון יעקב←נתניה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס זכרון יעקב←נתניה (זכרון יעקב←נתניה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 710 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 710 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 710 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 710 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 710
קו האוטובוס 710, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:45 - 21:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:45 - 21:30 | 105 |
ב׳ | 05:45 - 21:30 | 105 |
ג׳ | 05:45 - 21:30 | 105 |
ד׳ | 05:45 - 21:30 | 105 |
ה׳ | 05:45 - 21:30 | 105 |
ו׳ | 05:45 - 14:30 | 105 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל710 (מ דרך אהרון/דרך שרה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 710 (זכרון יעקב←נתניה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 710
תעריף הנסיעה ב710 (זכרון יעקב←נתניה) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
710 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 710 היא דרך אהרון/דרך שרה והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית נתניה/הורדה.
קו 710 (זכרון יעקב←נתניה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 710. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 710.
מעקב אחר קו האוטובוס 710 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 710 (זכרון יעקב←נתניה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 710 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 710 ב-ישראל
710 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 5 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->בן צבי/צה''ל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 13 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->אהוד מנור/חיטמן-רמלה-11/ לוח זמנים
- 80 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 294 - חניון הרטום-ירושלים<->אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 10 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30/ לוח זמנים
- 25 - העצמאות/השומרון-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 3 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 241 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 128 - האדמו''ר מרוז'ין/רבי עקיבא-ביתר עילית<->יוסף קארו/בן איש חי-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 51 - הגיבורים/העלייה הראשונה-חדרה<->'מעפיל א-המעפיל-10/ לוח זמנים
- 112 - הדקל/הרימון-תל מונד<->מכללת הרמלין/המחקר-נתניה-21/ לוח זמנים
- 56 - דם המכבים/צאלון-מודיעין מכבים רעות<->חניון דרומי/הורדה-מודיעין מכבים רעות-11/ לוח זמנים
- 8 - קובאא אלדאארי א-כפר קרע<->ברטעה-בסמ''ה-10/ לוח זמנים
- 8 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->ההדרים/עפרוני-אבן יהודה-20/ לוח זמנים
- 117 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 479 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->ארבע עונות/חללי אגוז-לוד-20/ לוח זמנים
- 60 - ת. רכבת פאתי מודיעין-מודיעין מכבים רעות<->שדרות הרכס/היער-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 24 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-30/ לוח זמנים
- 729 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11/ לוח זמנים
- 347 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים