375V-linja
Myyrmäki
HSL
HSL 375V bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
375V-bussilla (Myyrmäki) on 30 pysäkkiä alkaen asemalta Saarijärvi ja päättyen asemalle Myyrmäki.
Valitse alta mikä tahansa 375V-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Myyrmäki (30 pysäkkiä)
Saarijärvi
Takkula
Lakistonristi
Kaitalampi
Klockars
Luukki
Hemgård
Lahnus
Piennartie
Kalajärvenranta
Kalajärvi
Metsämaa
Alaniementie
Odilampi
Timmermalmintie
Askistontie
Pikkujärvi
Vihdintie
Ainontie
Santamäentie
Lammaslammentie
Koivuvaara
Kierrepolku
Koivuvaaranpolku
Vapaalanpolku
Lastutie
Raappavuorentie
Leiritie
Iskostie
Myyrmäki
375V UKK
Mihin aikaan 375V bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 375V bussi -pysäkillä klo 14:59 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 375V bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 375V bussi -pysäkillä klo 17:04 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 375V bussi saapuu?
Milloin Myyrmäki bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Myyrmäki bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 375V (Myyrmäki) bussi?
Myyrmäki (Myyrmäki) bussi-lippu maksaa €2.80–€2.95.
Onko lähelläni 375V bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 375V bussi pysäkki.
375V-bussi -aikataulu
375V-bussi reitti kulkee arkipäivisin. Säännölliset kulkuajat: 14:59 - 17:04
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 14:59 - 17:04 | 125 |
ti | 14:59 - 17:04 | 125 |
ke | 14:59 - 17:04 | 125 |
to | 14:59 - 17:04 | 125 |
pe | 14:59 - 17:04 | 125 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 375V (asemalta Saarijärvi), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 375V (Myyrmäki) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
375V -linjan bussi-maksu
HSL 375V (Myyrmäki) -matkan hinta on välillä €2.80–€2.95. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukuluista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
375V (HSL)
375V-bussin ensimmäinen pysäkki on Saarijärvi ja viimeinen pysäkki on Myyrmäki. 375V (Myyrmäki) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 375V -linjalla on 30 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 23 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 375V-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 375V-bussi-linjalle.
Linjojen 375V reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 375V (Myyrmäki) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 375V bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 375V, Helsinki
375V - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 22 - Punavuori-Ruoholahti (M)-Lauttasaari (M)-Katajaharju/ Aikataulu
- 77N - Rautatientori-Arabia-Malmi-Jakomäki/ Aikataulu
- 227 - Leppävaara-Lippajärvi-Jorvi/ Aikataulu
- 969X - Kerava-Ainola-Järvenpää-Saunakallio-Jokela-Riihimäki/ Aikataulu
- 548 - Tapiola (M)-Mankkaa-Kauniainen-Viherlaakso-Jupperi/ Aikataulu
- 80 - Herttoniemi(M)-Roihuvuori-Itäkeskus(M)/ Aikataulu
- 912K - Kuntakeskus-Störsvik-Pikkala/ Aikataulu
- 124 - Tapiola (M)-Niittykumpu (M)-Olari-Espoonlahti (M)/ Aikataulu
- 522 - Leppävaara - Pähkinärinne - Vantaankoski/ Aikataulu
- 138 - Matinkylä (M)-Nuottaniemi-Matinkallio/ Aikataulu
- 971 - Kivistö-Ruotsinkylä-Hyrylä-Keravan asema/ Aikataulu
- 30 - Eira-Kamppi-Munkkiniemi-Konala-Malminkartano-Myyrmäki/ Aikataulu
- 167 - Lasilaakso-Kauklahti-Järvikylä/ Aikataulu
- 989V - Monninkylä-Pornainen-Metsäkylä/ Aikataulu
- 985 - Nikkilä-Talma-Keravan asema/ Aikataulu
- 192V - Kamppi-Länsiväylä(-Inkoo)/ Aikataulu
- 206 - Leppävaara-Kera/ Aikataulu
- 59 - Sompasaari-Kalasatama(M)-Pasila-Pitäjänmäki-Malminkartano/ Aikataulu
- 444T - Kivistö-Katriinan sairaala-Tapola-Pirttiranta-Riipilä/ Aikataulu
- 588B - Länsisalmi-Sotungin koulu/ Aikataulu