719-linja
Nybygget
HSL
HSL 719 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
719-bussilla (Nybygget) on 14 pysäkkiä alkaen asemalta Kimokujan Koulu ja päättyen asemalle Nybyggetinkuja.
Valitse alta mikä tahansa 719-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Nybygget (14 pysäkkiä)
Kimokujan Koulu
Raudikkopolku
Hevoshaanpolku
Hepopolku
Vuorilehdonkuja
Hevoshaantie
Ravurinpolku
Ravurinpuisto
Hakunilan Uimahalli
Sotungintie
Sotungin Koulu
Nurmimäentie
Mäntykummuntie
Nybyggetinkuja
719 UKK
Mihin aikaan 719 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 719 bussi -pysäkillä klo 06:28 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 719 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 719 bussi -pysäkillä klo 14:20 päivnä lauantai.
Milloin 719 bussi saapuu?
Milloin Nybygget Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Nybygget Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 719 (Nybygget) bussi?
Nybygget (Nybygget) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Kulkeeko toimijan HSL linja 719 bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 719 bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 719 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 719 bussi pysäkki.
719-bussi -aikataulu
719 bussi reitti liikennöi maanantai - perjantai. Säännölliset aikataulut: 06:28 - 17:10
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 06:28 - 17:10 | 20 - 180 |
ti | 06:28 - 17:10 | 20 - 180 |
ke | 06:28 - 17:10 | 20 - 180 |
to | 06:28 - 17:10 | 20 - 180 |
pe | 06:28 - 17:10 | 20 - 180 |
la | 09:15 - 14:20 | 42 - 83 |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 719 (asemalta Kimokujan Koulu), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 719 (Nybygget) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
719 -linjan bussi-maksu
HSL 719 (Nybygget) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
719 (HSL)
719-bussin ensimmäinen pysäkki on Kimokujan Koulu ja viimeinen pysäkki on Nybyggetinkuja. 719 (Nybygget) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 719 -linjalla on 14 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 15 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 719-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 719-bussi-linjalle.
Linjojen 719 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 719 (Nybygget) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 719 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 719, Helsinki
719 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 415N - Elielinaukio-Myyrmäki-Ylästö-Lentoasema/ Aikataulu
- 311 - Kaivoksela-Myyrmäki-Hämeenkylä/ Aikataulu
- 95N - Rautatientori-Tammisalo-Roihuv.-Mellunmäki-Länsimäki/ Aikataulu
- 965T - Hyrylä-Rusutjärvi-Jäniksenlinna-Perttu-Jokela
- 665A - Hyrylä-Järvenpää-Kellokoski(-Mäntsälä)/ Aikataulu
- 224 - Leppävaara-Kauniainen-Espoon keskus-Tuomarila/ Aikataulu
- 739 - Rautatientori-Kuninkaanmäki-Nikinmäk-Korso/ Aikataulu
- 914B - Kuntakeskus- Siuntion kk.-Raivio-Evitskog/ Aikataulu
- 125N - Kamppi-Tapiola (M)-Niittykumpu (M)-Olari- Latokaski/ Aikataulu
- 456N - Kamppi-Kivistö as.-Luhtaanmäki (-Klaukkala-Rajamäki)/ Aikataulu
- 533 - Hyljelahti-Matinkylä (M)-Kauniainen-Järvenperä/ Aikataulu
- 92 - Itäkeskus(M)-Myllypuro/ Aikataulu
- 86K - Herttoniemi (M)-Laajasalo-Santahamina/ Aikataulu
- 623 - Hakaniemi-Peijas/ Aikataulu
- 137 - Matinkylä (M)-Matinkallio-Piispankylä-Kuitinmäki/ Aikataulu
- 431 - Elielinaukio-Kivistö/ Aikataulu
- 166 - Lasilaakso-Kauklahti-Bassenkylä/ Aikataulu
- 79N - Rautatientori-Malmi-Siltamäki-Puistolan asema/ Aikataulu
- 985 - Nikkilä-Talma-Keravan asema/ Aikataulu
- 23 - Rautatientori-Pasila-Pirkkola