735-linja
Tikkurila
HSL
HSL 735 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
735-bussilla (Tikkurila) on 40 pysäkkiä alkaen asemalta Maarukka ja päättyen asemalle Tikkurilan Matkakeskus.
Valitse alta mikä tahansa 735-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Tikkurila (40 pysäkkiä)
Maarukka
Saturnuksenkuja
Marsinkuja
Venuksenkuja
Kauriintie
Siilireitti
Minkkipolku
Metsolanpolku
Myyräpolku
Lumo
Korso
Heikantie
Haxberg
Rekolan Asema
Ulrikankuja
Sydäntie
Peijas
Sairaalakatu
Peijaksentie
Koivukylän Asema
Rautkallionkatu
Rasinkatu
Konttitie
Sauvatie
Havukosken Koulu
Hanabölentie
Rosenlundintie
Toukopolku
Tähkäkuja
Jokiniemen Koulu
Jokiniemen Koulu
Tikkurilan Lukio
Vesijohdontie
Talkootie
Ailakkitie
Esikkotie
Vantaan Opistotalo
Kaupungintalo
Vehkapolku
Tikkurilan Matkakeskus
735 UKK
Mihin aikaan 735 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 735 bussi -pysäkillä klo 04:50 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 735 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 735 bussi -pysäkillä klo 00:19 päivnä perjantai.
Milloin 735 bussi saapuu?
Milloin Tikkurila bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Tikkurila bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 735 (Tikkurila) bussi?
Tikkurila (Tikkurila) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Onko lähelläni 735 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 735 bussi pysäkki.
735-bussi -aikataulu
735 bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 04:50 - 04:20
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 04:50 - 04:20 | 19 - 30 |
ti | 04:50 - 04:20 | 19 - 30 |
ke | 04:50 - 04:20 | 19 - 30 |
to | 04:50 - 04:20 | 19 - 30 |
pe | 04:50 - 00:19 | 19 - 30 |
la | 05:22 - 00:23 | 30 - 31 |
su | 05:22 - 04:20 | 27 - 33 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 735 (asemalta Maarukka), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 735 (Tikkurila) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
735 -linjan bussi-maksu
HSL 735 (Tikkurila) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
735 (HSL)
735-bussin ensimmäinen pysäkki on Maarukka ja viimeinen pysäkki on Tikkurilan Matkakeskus. 735 (Tikkurila) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 735 -linjalla on 40 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 40 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 735-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 735-bussi-linjalle.
Linjojen 735 reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 735 (Tikkurila) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 735 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 735, Helsinki
735 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 582V - Espoon keskus-Juvanmalmi-Kalajärvi/ Aikataulu
- 978 - Keinukallio-Sorsakorpi-Keravan asema/ Aikataulu
- 553 - Hakunila-Malmi-Maunula-Leppävaara/ Aikataulu
- 570 - Mellunmäki(M)-Tikkurila-Aviapolis-Lentoasema/ Aikataulu
- 972 - Korso-Alikerava-Keravan asema/ Aikataulu
- 224B - Kauniainen-Espoon keskus-Tuomarila/ Aikataulu
- 125 - Tapiola (M)-Niittykumpu (M)-Olari-Nöykkiö-Espoonlahti (M)/ Aikataulu
- 63 - Kamppi-Ruskeasuo-Maunula-Paloheinä/ Aikataulu
- 246KT - Espoon keskus-Kellonummi-Bodom-Röylä/ Aikataulu
- 78N - Rautatientori-Viikki-Latokartano/ Aikataulu
- 79N - Rautatientori-Malmi-Siltamäki-Puistolan asema/ Aikataulu
- 522B - Leppävaara-Hämevaara/ Aikataulu
- 718 - Rautatientori-Nissas/ Aikataulu
- 99M - Itäkeskus (M)-Mellunmäki (M)/ Aikataulu
- 213X - Elielinaukio-Tuomarila-Espoon keskus/ Aikataulu
- 166 - Lasilaakso-Kauklahti-Bassenkylä/ Aikataulu
- 121A - Kamppi-Olari-Latokaski/ Aikataulu
- 908K - Kirkkonummi-Evitskog-Kylmälä-Veikkola-Kaislampi/ Aikataulu
- 92N - Rautatientori-Myllypuro-Kivikko-Kontula (Keinutie)/ Aikataulu
- 37 - Kamppi-Konala-Malminkartano-Honkasuo-Myyrmäki/ Aikataulu