קו 78
חיפה←נשר
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 78 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 78 (חיפה←נשר) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני ומסתיים בהחצב/ששת הימים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 78 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←נשר (33 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני
ביג שער העיר
פורטק
נשר מרכז קניות
דרך בר יהודה/הביטחון
בר יהודה/ישורון
דרך השלום/פרץ
היכל התרבות/דרך השלום
פרץ/הברוש
הברוש/יעל
תיכון מקיף/הברוש
הזית/צה''ל
הזית/היסמין
הזית/הנוריות
הנוריות/הורדים
הנוריות/השיטה
השיטה/המורן
השיטה/התמר
התמר/השושנים
התמר
התמר/הסחלב
האלון/התמר
האלון/הדקל
מתנס/האלון
האלון/החרוב
החרוב/דרך אורי
החרוב/השיטה
החרוב/הלילך
הלוטם/החרוב
הלוטם/הסביון
החצב/הצבעוני
החצב
החצב/ששת הימים
שאלות ותשובות לגבי קו 78
מתי מתחיל לפעול קו 78?
קו 78 מתחיל לפעול ב-07:10 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 78 מפסיק לעבוד?
קו 78 מפסיק לפעול ב-14:35 בשישי
מתי מגיע קו 78?
כדי לראות מתי קו חיפה←נשר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←נשר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 78 (חיפה←נשר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←נשר (חיפה←נשר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 78 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 78 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 78 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 78 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 78
קו 78 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:10 - 20:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:10 - 20:10 | 20 - 30 |
ב׳ | 07:10 - 20:10 | 20 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:10 - 20:10 | 20 - 30 |
ה׳ | 07:10 - 20:10 | 20 - 30 |
ו׳ | 08:10 - 14:35 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל78 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 78 (חיפה←נשר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 78
תעריף הנסיעה ב78 (חיפה←נשר) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
78 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 78 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני והתחנה האחרונה היא החצב/ששת הימים.
קו 78 (חיפה←נשר) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 78. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 78.
מעקב אחר קו האוטובוס 78 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 78 (חיפה←נשר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 78 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 78 ב-ישראל
78 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 972 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->ירמיהו/מנחת יצחק-ירושלים-1#
- 99א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 977 - מסוף עין התכלת/איסוף-נתניה<->הכלנית/הנורית-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 9א - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 951 - טיילת ארמון הנציב/ינובסקי-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 4 - תחנה תפעולית מסוף וולפסון-חולון<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 8 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. רכבת חדרה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 40 - שוק תלפיות-חיפה<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-2ר/ לוח זמנים
- 96 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 148 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 47 - הפרדס/וולפברג-חדרה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 426 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-3#/ לוח זמנים
- 999 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-3#/ לוח זמנים
- 93 - מתנס/בית ספר החיטה-זכרון יעקב<->חוחית/צופית-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 86 - טרומפלדור/מימון-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 47א - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 85 - עומר/שביל חשון-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 434 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים
- 132 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים