901K-linja
Luoma
HSL
HSL 901K bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
901K-bussilla (Luoma) on 34 pysäkkiä alkaen asemalta Hirsala ja päättyen asemalle Bobäcks Skola.
901K bussi -aikataulun yhteenveto tulevalle viikolle: se lähtee kerran päivässä 07:55. Toiminnassa tällä viikolla: arkipäivisin.
Valitse alta mikä tahansa 901K-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Luoma (34 pysäkkiä)
Hirsala
Dåvits
Medvastö
Hirsalantie 770
Purolaakso
Damsinrinne
Karuby
Långvik
Dansberget
Tanskarla
Norrbackantie
Vesimyllyntie
Vanha Kirkkotie
Ericsson
Tolsanportti
Munkinmäentie
Kirkkotallintie
Gesterbynkaari
Gesterbynkaari
Kirkkotallintie
Kirkkonummenportti
Tolsanportti
Jorvaksenportti
Inkilänportti
Sundsbergintie
Sundetin Puistotie
Masalan Kirjasto
Masala
Tinantie
Ljusdalantie
Rusthollintie
Granbodankuja
Luomankuja
Bobäcks Skola
901K UKK
Mihin aikaan 901K bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 901K bussi -pysäkillä klo 07:55 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 901K bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 901K bussi -pysäkillä klo 07:55 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 901K bussi saapuu?
Milloin Luoma bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Luoma bussi aikataulut.
Onko lähelläni 901K bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 901K bussi pysäkki.
901K-bussi -aikataulu
901K-bussi reitti kulkee arkipäivisin. Säännölliset kulkuajat: 07:55
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 07:55 | Yksittäinen lähtö |
ti | 07:55 | Yksittäinen lähtö |
ke | 07:55 | Yksittäinen lähtö |
to | 07:55 | Yksittäinen lähtö |
pe | 07:55 | Yksittäinen lähtö |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 901K (asemalta Hirsala), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 901K (Luoma) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
901K -linjan bussi-maksu
HSL 901K (Luoma) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja HSL:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai HSL:n viralliselta verkkosivustolta.
901K (HSL)
901K-bussin ensimmäinen pysäkki on Hirsala ja viimeinen pysäkki on Bobäcks Skola. 901K (Luoma) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 901K -linjalla on 34 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 50 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 901K-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 901K-bussi-linjalle.
Linjojen 901K reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 901K (Luoma) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 901K bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 901K, Helsinki
901K - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 193VK - Degerbyntie-Siuntion as.-Nysvidja/ Aikataulu
- 236V - Leppävaara-Viherlaakso-Koskelo-Kalajärvi-Serena/ Aikataulu
- 718 - Rautatientori-Nissas/ Aikataulu
- 548 - Tapiola (M)-Mankkaa-Kauniainen-Viherlaakso-Jupperi/ Aikataulu
- 167 - Lasilaakso-Kauklahti-Järvikylä/ Aikataulu
- 909 - Veikkola-Lapinkylä-Kauhala/ Aikataulu
- 54 - Itäkeskus (M)- Pitäjänmäki/ Aikataulu
- 111 - Otaniemi-Tapiola (M)-Westend-Matinkylä (M)/ Aikataulu
- 243 - Espoon keskus-Muurala-Kolmperä-Kolmiranta-Veikkola/ Aikataulu
- 739 - Rautatientori-Kuninkaanmäki-Nikinmäk-Korso/ Aikataulu
- 173N - Kamppi-Masala-Kirkkonummi-Upinniemi/ Aikataulu
- 961 - Korso-Sula-Riihikallio-Hyrylä-Nahkela-Palojoki(-Nurmijärvi)/ Aikataulu
- 400 - Kamppi-Martinlaakso-Vantaankoski/ Aikataulu
- 989B - Pornainen-Halkia-Pihlajamäki/ Aikataulu
- 133 - Friisilä-Matinkylä (M)-Henttaa/ Aikataulu
- 993 - Taasjärvi-Söderkulla-Box-Gesterby-Nikkilä/ Aikataulu
- 22 - Punavuori-Ruoholahti (M)-Lauttasaari (M)-Katajaharju/ Aikataulu
- 192KM - Kamppi-Länsiväylä-Kirkkonummen asema(-Inkoo)/ Aikataulu
- 995 - Taasjärvi-Söderkulla-Kalkkiranta/ Aikataulu
- 175V - Matinkylä (M)-Jorvas/ Aikataulu