916-linja
Pauni
HSL
HSL 916 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
916-bussilla (Pauni) on 22 pysäkkiä alkaen asemalta Sivistyskampus ja päättyen asemalle Väinöläntie.
Valitse alta mikä tahansa 916-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Pauni (22 pysäkkiä)
Sivistyskampus
Bollstadintie
Säästöpankintie
Fallintie
Pellas
Nimismiehenmäki
Päivärinne
Tyyskyläntie
Västerby
Kirkkotie 156
Tyyskylänkallio
Linnavuorentie
Siuntio Kk
Niemenkyläntie
Sivula
Suitiannummentie
Tallbacka
Högbacka
Gröndal
Kilbacka
Herrdahlintie
Väinöläntie
916 UKK
Mihin aikaan 916 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 916 bussi -pysäkillä klo 06:55 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 916 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 916 bussi -pysäkillä klo 16:25 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 916 bussi saapuu?
Milloin Pauni bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Pauni bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 916 (Pauni) bussi?
Pauni (Pauni) bussi-lippu maksaa €2.80–€2.85.
Onko lähelläni 916 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 916 bussi pysäkki.
916-bussi -aikataulu
916-bussi reitti kulkee arkipäivisin. Säännölliset kulkuajat: 06:55 - 16:25
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 06:55 - 16:25 | 60 - 291 |
ti | 06:55 - 16:25 | 60 - 291 |
ke | 06:55 - 16:25 | 60 - 291 |
to | 06:55 - 16:25 | 60 - 291 |
pe | 06:55 - 16:25 | 60 - 291 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 916 (asemalta Sivistyskampus), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 916 (Pauni) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
916 -linjan bussi-maksu
HSL 916 (Pauni) -matkan hinta on välillä €2.80–€2.85. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukuluista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
916 (HSL)
916-bussin ensimmäinen pysäkki on Sivistyskampus ja viimeinen pysäkki on Väinöläntie. 916 (Pauni) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 916 -linjalla on 22 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 20 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 916-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 916-bussi-linjalle.
Linjojen 916 reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 916 (Pauni) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 916 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 916, Helsinki
916 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 619 - Tikkurila-Hiekkaharju-Simonsilta/ Aikataulu
- 124 - Tapiola (M)-Niittykumpu (M)-Olari-Espoonlahti (M)/ Aikataulu
- 74N - Rautatientori-Malmi-Tapanila-Puistola-Heikinlaakso/ Aikataulu
- 349B - Lepsämänjoki-Kalajärvi/ Aikataulu
- 345 - Elielinaukio-Rinnekoti/ Aikataulu
- 192KM - Kamppi-Länsiväylä-Kirkkonummen asema(-Inkoo)/ Aikataulu
- 984K - Hindsby (Knuters)-Nikkilä- Mårsbackantie-Talma/ Aikataulu
- 345N - Elielinaukio-Hämeenkylä-Rinnekoti/ Aikataulu
- 181 - Kirkkonummi-Siuntio/ Aikataulu
- 42 - Kamppi-Maununneva-Kannelmäki/ Aikataulu
- 574 - Peijas-Ruskeasanta-Aviapolis-Ylästö-Myyrmäki/ Aikataulu
- 121 - Kamppi-Olari/ Aikataulu
- 35 - Niemenmäki-Munkkivuori-Rakuunantie/ Aikataulu
- 815 - Vuosaari(M)-Isonvillasaarentie/ Aikataulu
- 723 - Koivukylän palvelulinja/ Aikataulu
- 235N - Elielinaukio-Leppävaara-Espoon keskus-Kuurinniitty/ Aikataulu
- 99M - Itäkeskus (M)-Mellunmäki (M)/ Aikataulu
- 206 - Leppävaara-Kera/ Aikataulu
- 642K - Leinelä-Ruotsinkylä-Lahela-Hyrylä/ Aikataulu
- 445 - Kivistö-Katriinan sairaala-Reuna/ Aikataulu