קו 30
כפר סאלד←קריית שמונה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 30 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 30 (כפר סאלד←קריית שמונה) יש 16 תחנות. מסלול הקו מתחיל בכפר סאלד/מרכז ומסתיים בת. מרכזית ק''ש/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 30 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כפר סאלד←קריית שמונה (16 תחנות)
כפר סאלד/מרכז
כפר סאלד 3
מסעף כפר סאלד
9779/918
קיבוץ שמיר
עמיר מרכז
מסעף עמיר
שדה נחמיה 2
מסעף כפר בלום צפון
מסעף בית הלל דרום
הירדן
הירדן/קרן היסוד
בית ספר דנציגר/הירדן
הירדן/שפרינצק
הירדן/ביאליק
ת. מרכזית ק''ש/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 30
מתי מתחיל לפעול קו 30?
קו 30 מתחיל לפעול ב-05:50 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 30 מפסיק לעבוד?
קו 30 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 30?
כדי לראות מתי קו כפר סאלד←קריית שמונה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כפר סאלד←קריית שמונה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 30 (כפר סאלד←קריית שמונה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כפר סאלד←קריית שמונה (כפר סאלד←קריית שמונה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 30 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 30 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 30 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 30 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 30
קו 30 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:50 - 21:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:50 - 21:15 | 100 - 135 |
ב׳ | 05:50 - 21:15 | 100 - 135 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:50 - 21:15 | 100 - 135 |
ה׳ | 05:50 - 21:15 | 100 - 135 |
ו׳ | 07:25 - 14:00 | 195 - 200 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל30 (מ כפר סאלד/מרכז), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 30 (כפר סאלד←קריית שמונה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 30
תעריף הנסיעה ב30 (כפר סאלד←קריית שמונה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
30 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 30 היא כפר סאלד/מרכז והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ק''ש/הורדה.
קו 30 (כפר סאלד←קריית שמונה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 30. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 30.
מעקב אחר קו האוטובוס 30 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 30 (כפר סאלד←קריית שמונה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 30 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 30 ב-ישראל
30 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 62 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->ספרייה/הדגן-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 408 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->יוספטל-לוד-3#/ לוח זמנים
- 92 - מנחם בגין/שניאורסון-קרית מוצקין<->דקר/יהונתן נתניהו-קרית מוצקין-2#/ לוח זמנים
- 6א - שוק הפשפשים/קיבוץ גלויות-חיפה<->דרך סטלה מאריס/הבישוף חג'אר-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 83א - מנחם בגין/הר המוריה-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 136 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->הדשנים-חיפה-1ז/ לוח זמנים
- 490 - ת.רכבת תל אביב - סבידור/רציפים B-תל אביב יפו<->ברעם/האומן-ירושלים-1#
- 800 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#קריית שמונה ↔ תל אביב-יפו/ לוח זמנים
- 821 - מסוף רעננה/רציפים-רעננה<->צומת אשדות יעקב אחוד-עמק הירדן-1א/ לוח זמנים
- 482 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מסוף נווה יעקב/הרב פרדס-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 12 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->המלך חסן השני/בוסי סנט ג'ורג-קרית עקרון-1#/ לוח זמנים
- 91א - הצוקים/ארזי הלבנון-חדרה<->ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה-1א/ לוח זמנים
- 7 - מסוף אגד ביג כרמיאל-כרמיאל<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 956 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->חניון נוף הגליל-נוף הגליל-3#/ לוח זמנים
- 14 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-3ע/ לוח זמנים
- 2 - בי''ס יצחק רבין/ברקת-פרדס חנה כרכור<->בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור-3ח/ לוח זמנים
- 972 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->ירמיהו/מנחת יצחק-ירושלים-1#
- 51 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->קיבוץ נען/מרכז-נען-1#/ לוח זמנים
- 790 - בהזמנה מראש - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#אילת ↔ תל אביב-יפו/ לוח זמנים
- 28 - עין כרם/ההדסים-ירושלים<->מלון רימונים/שחראי-ירושלים-1א/ לוח זמנים