קו 55
גן יאשיה←חדרה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 55 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 55 (גן יאשיה←חדרה) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל ב'גן יאשיה ד ומסתיים בהגיבורים/הרברט סמואל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 55 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: גן יאשיה←חדרה (41 תחנות)
'גן יאשיה ד
'גן יאשיה ב
'גן יאשיה א
כביש 5803/גן יאשיה
צומת אומץ
בית תרבות
הרימון/הדקל
הרימון/הגפן
'אחיטוב ב
'אחיטוב א
הרימון/הגפן
הגפן/הדקל
הדקל/הארז
הדקל/הלוטם
צומת אחיטוב
'מעפיל א
צומת המעפיל
מרכז חינוכי
צומת עין חורש
גבעת חיים איחוד/מרכז
בריכת שחיה
צומת גבעת חיים
צומת אליכין
חוגלה
צומת חיבת ציון
צומת הרוא''ה
צומת מטע
מפעלי חפר/המזח
בית הראשונים/צבי הנחל
מפעלי חפר/צבי הנחל
מפעלי חפר/נחל אלכסנדר
מפעלי חפר/נחל אלכסנדר
צומת מטע
צומת יער חדרה
ת. רכבת חדרה/רציפים
דוד שמעוני/מכללה
דוד שמעוני/פרנק
צומת חדרה
ת. מרכזית חדרה
הגיבורים/הנשיא וייצמן
הגיבורים/הרברט סמואל
שאלות ותשובות לגבי קו 55
מתי מתחיל לפעול קו 55?
קו 55 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 55 מפסיק לעבוד?
קו 55 מפסיק לפעול ב-11:50 בשישי
מתי מגיע קו 55?
כדי לראות מתי קו גן יאשיה←חדרה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו גן יאשיה←חדרה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 55 (גן יאשיה←חדרה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס גן יאשיה←חדרה (גן יאשיה←חדרה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 55 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 55 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 55 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 55 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 55
קו האוטובוס 55, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:30 - 21:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 21:00 | 120 - 170 |
ב׳ | 06:30 - 21:00 | 120 - 170 |
ג׳ | 06:30 - 21:00 | 120 - 170 |
ד׳ | 06:30 - 21:00 | 120 - 170 |
ה׳ | 06:30 - 21:00 | 120 - 170 |
ו׳ | 07:45 - 11:50 | 245 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל55 (מ 'גן יאשיה ד), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 55 (גן יאשיה←חדרה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 55
תעריף הנסיעה ב55 (גן יאשיה←חדרה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
55 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 55 היא 'גן יאשיה ד והתחנה האחרונה היא הגיבורים/הרברט סמואל.
קו 55 (גן יאשיה←חדרה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 55. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 55.
מעקב אחר קו האוטובוס 55 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 55 (גן יאשיה←חדרה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 55 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 55 ב-ישראל
55 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 67 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור-11/ לוח זמנים
- 8 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->ההדרים/עפרוני-אבן יהודה-20/ לוח זמנים
- 479 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->ארבע עונות/חללי אגוז-לוד-20/ לוח זמנים
- 239 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 201 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 76 - קיבוץ שדות ים-שדות ים<->מתחם מיקס/צה''ל-חדרה-20/ לוח זמנים
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 3 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 60 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->קידמה/התמדה-חריש-10/ לוח זמנים
- 26 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מעברות-מעברות-10/ לוח זמנים
- 893 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->אבי עזרי ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 91 - נהר הירדן/מעלה גדעון-מודיעין מכבים רעות<->תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 81 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 140 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10
- 504 - מרכז מסחרי/שדרות המלאכות-מודיעין מכבים רעות<->מסוף שוהם-שוהם-21/ לוח זמנים
- 242 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 796 - ביר אל סיכה-זמר<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-10/ לוח זמנים
- 12 - דרך לב השרון/האילן-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 16 - העצמאות/הפטל-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 581 - רמת ויז'ניץ/ברכת משה-חיפה<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים