קו 66
חיפה←רמת יוחנן
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 66 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 66 (חיפה←רמת יוחנן) יש 16 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהדשנים ומסתיים ברמת יוחנן.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 66 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←רמת יוחנן (16 תחנות)
הדשנים
דרך חיפה
דרך חיפה/זבולון
זבולון/דרך חיפה
זבולון/קק''ל
זבולון/קרית שטנד
זבולון/משה שרת
זבולון/שיבת ציון
זבולון/לילנבלום
קרית אתא מרכז
העצמאות/מורדי הגטאות
העצמאות/הילל
הגפן/הנביאים
מסעף אושה
מסעף כפר המכבי
רמת יוחנן
שאלות ותשובות לגבי קו 66
מתי מתחיל לפעול קו 66?
קו 66 מתחיל לפעול ב-05:40 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 66 מפסיק לעבוד?
קו 66 מפסיק לפעול ב-06:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 66?
כדי לראות מתי קו חיפה←רמת יוחנן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←רמת יוחנן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 66 (חיפה←רמת יוחנן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←רמת יוחנן (חיפה←רמת יוחנן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 66 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 66 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 66 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 66 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 66
קו האוטובוס 66, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:40 - 06:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:40 - 06:30 | 50 |
ב׳ | 05:40 - 06:30 | 50 |
ג׳ | 05:40 - 06:30 | 50 |
ד׳ | 05:40 - 06:30 | 50 |
ה׳ | 05:40 - 06:30 | 50 |
ו׳ | 06:30 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל66 (מ הדשנים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 66 (חיפה←רמת יוחנן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 66
תעריף הנסיעה ב66 (חיפה←רמת יוחנן) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
66 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 66 היא הדשנים והתחנה האחרונה היא רמת יוחנן.
קו 66 (חיפה←רמת יוחנן) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 66. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 66.
מעקב אחר קו האוטובוס 66 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 66 (חיפה←רמת יוחנן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 66 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 66 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 16 - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 425 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 4 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->המייסדים/השמינית-פרדס חנה כרכור-2#/ לוח זמנים
- 90 - בית ספר שפרינצק/קלאוזנר-קרית אתא<->זבולון/נווה חן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 88 - אליהו חכים/מאיר פיינשטיין-ירושלים<->אליהו חכים/מאיר פיינשטיין-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 94א - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->הצוללת דקר/פיקא-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 816 - מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים<->מינץ/מירסקי-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 971 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2#/ לוח זמנים
- 26 - היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים<->היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 6א - שוק הפשפשים/קיבוץ גלויות-חיפה<->דרך סטלה מאריס/הבישוף חג'אר-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 825 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#/ לוח זמנים
- 13 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->שדרות פנחס ספיר/שדרות הפלמ''ח-קרית ים-1#/ לוח זמנים
- 406 - חניון חולון/תחנת מוצא-חולון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 62 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->ספרייה/הדגן-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 91 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->הזית/לניאדו-טירת כרמל-2#/ לוח זמנים
- 832 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ב
- 95 - הרצל/שדרות תש''ח-ראשון לציון<->הרב יוסף עזרן/שנהב-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 793 - הגפן/הפרסים-חיפה<->אבטין שכונה דרומית-אבטין-1#/ לוח זמנים
- 20 - צה''ל/ארבע אגודות-חדרה<->מתחם אנרג'י-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 32 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->מסוף הרכבת/הורדה-בית שמש-1#/ לוח זמנים