67N-linja
Rautatientori
HSL
HSL 67N bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
67N-bussilla (Rautatientori) on 38 pysäkkiä alkaen asemalta Laamanninpuisto ja päättyen asemalle Rautatientori.
Valitse alta mikä tahansa 67N-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Rautatientori (38 pysäkkiä)
Laamanninpuisto
Fallintori
Viskaalintie 32
Asessorintie
Käräjätuvantie
Sihteerintie
Torpparinmäentie
Kuusmiehentie
Rakovalkeantie
Tervastie
Raiviontie
Kaskenpolttajantie
Pitkämäentie
Paloheinäntie
Elontie
Pilkekuja
Lepolantie
Alkutie
Pirjontie
Maunula
Maunulanmäki
Kuusikkotie
Vesakkotie
Koivikkotie
Niittyläntie
Vaskisepäntie
Tinasepäntie
Käpylänaukio
Koskelantie
Pyöräilystadion
Mäkelänrinne
Hattulantie
Vallilan Kirjasto
Sörnäinen (M)
Haapaniemi
Hakaniemi
Kaisaniemenpuisto
Rautatientori
67N UKK
Mihin aikaan 67N bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 67N bussi -pysäkillä klo 01:15 päivnä torstai, lauantai.
Mihin aikaan 67N bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 67N bussi -pysäkillä klo 03:48 päivnä sunnuntai.
Milloin 67N bussi saapuu?
Milloin Rautatientori Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Rautatientori Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 67N (Rautatientori) bussi?
Rautatientori (Rautatientori) bussi-lippu maksaa €2.80–€2.95.
Kulkeeko toimijan HSL linja 67N bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 67N bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 67N bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 67N bussi pysäkki.
67N-bussi -aikataulu
67N-bussi reitti kulkee torstai, lauantai, sunnuntai. Säännölliset kulkuajat: 01:15 - 04:17
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
ti | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
ke | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
to | 01:15 - 04:17 | 30 - 32 |
pe | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
la | 01:15 - 04:17 | 30 - 32 |
su | 01:16 - 03:48 | 30 - 32 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 67N (asemalta Laamanninpuisto), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 67N (Rautatientori) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
67N -linjan bussi-maksu
HSL 67N (Rautatientori) -matkan hinta on välillä €2.80–€2.95. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukuluista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
67N (HSL)
67N-bussin ensimmäinen pysäkki on Laamanninpuisto ja viimeinen pysäkki on Rautatientori. 67N (Rautatientori) kulkee torstai, lauantai, sunnuntai.
Lisätietoa: 67N -linjalla on 38 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 33 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 67N-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 67N-bussi-linjalle.
Linjojen 67N reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 67N (Rautatientori) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 67N bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 67N, Helsinki
67N - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 631 - Tikkurila-Koivukylä-Korso-Kulomäki/ Aikataulu
- 588B - Länsisalmi-Sotungin koulu/ Aikataulu
- 75 - Rautatientori-Jakomäki-Puistolan asema/ Aikataulu
- 193 - Degerbyntie-Siuntion as.-Uusikylä/ Aikataulu
- 831 - Itäkeskus(M)-Östersundom-Landbo/ Aikataulu
- 911 - Kauklahti-Masala-Kirkkonummi/ Aikataulu
- 587 - Mellunmäki-Korso-Vierumäki/ Aikataulu
- 82B - Herttoniemi(M)-Tammisalo-Roihuvuori-Itäkeskus(M)/ Aikataulu
- 213X - Elielinaukio-Tuomarila-Espoon keskus
- 805 - Itäkeskus (M)-Myllypuro/ Aikataulu
- 70 - Kamppi-Töölö-Pihlajamäki-Pukinmäki-Malmi
- 112N - Kamppi-Lauttasaari (M)-Westend-Matinkylä(M)-Friisilä/ Aikataulu
- 611B - Rautatientori-Siltamäki-Suutarila/ Aikataulu
- 31 - Lassila-Munkkivuori/ Aikataulu
- 583 - Aviapolis-Louhela-Perusmäki/ Aikataulu
- 641 - Tikkurila-Leinelä-Hyrylä-Kerava/ Aikataulu
- 246K - Espoon keskus-Kellonummi-Röylä/ Aikataulu
- 32 - Lassila-Munkkivuori/ Aikataulu
- 665A - Hyrylä-Järvenpää-Kellokoski(-Mäntsälä)/ Aikataulu
- 721N - Rautatientori-Honkanummi-Havukoski-Päiväkumpu-Koivukylä/ Aikataulu