דלג לתוכן המרכזי

איך מגיעים לקופות שמורת הטבע מערת הנטיפים, מ.א. מטה יהודה באוטובוס או רכבת קלה?

דרכי הגעה אל קופות שמורת הטבע מערת הנטיפים במ.א. מטה יהודה, באמצעות תחבורה ציבורית

הקווים הבאים עוברים ליד קופות שמורת הטבע מערת הנטיפים

שאלות ותשובות

אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
הורד ב-Google Play הורד ב-App Store

תחבורה ציבורית אל קופות שמורת הטבע מערת הנטיפים ב-מ.א. מטה יהודה

רוצה לדעת איך להגיע לקופות שמורת הטבע מערת הנטיפים במ.א. מטה יהודה, ישראל? מוביט עוזרת לך למצוא את הדרך הטובה ביותר כדי להגיע לקופות שמורת הטבע מערת הנטיפים ומספקת לך הנחיות הגעה באמצעות התחבורה הציבורית, צעד אחר צעד.

Moovit מספקת מפות חינמיות והנחיות הגעה בזמן אמת כדי לעזור לך לנווט בעירך. אפשר לצפות כאן בלוחות זמנים, קווים ומסלולים, ולגלות כמה זמן ייקח לך להגיע לקופות שמורת הטבע מערת הנטיפים בזמן אמת.

אפשר להגיע לקופות שמורת הטבע מערת הנטיפים באמצעות אוטובוס או רכבת קלה. אלו הם הקווים שיש להם תחנות בסביבה: אוטובוס: 192, 31 - בהזמנה מראש, 35 - בהזמנה מראש, 415

רוצה לראות אם יש קו אחר שמגיע ליעד מהר יותר? Moovit עוזרת לך למצוא קווים חלופיים או זמני הגעה מהירים יותר. אפשר לקבל הנחיות הגעה ממקום מסוים אל קופות שמורת הטבע מערת הנטיפים בקלות על ידי שימוש באפליקציית Moovit או באתר Moovit.

אנחנו הופכים את הנסיעה לקופות שמורת הטבע מערת הנטיפים לפשוטה, וזו בדיוק הסיבה שבגללה למעלה מ- 930 מליון נוסעים, כולל נוסעים במ.א. מטה יהודה, סומכים על Moovit ורואים בה את האפליקציה הטובה ביותר לתחבורה הציבורית. לא צריך להוריד אפליקציה נפרדת לאוטובוס או לרכבת, ב-Moovit אפשר למצוא את כל המידע שצריך על כל סוגי התחבורה הציבורית, כולל כמובן את לוחות הזמנים המעודכנים ביותר עבור אוטובוסים ורכבות.

קופות שמורת הטבע מערת הנטיפים, מ.א. מטה יהודה