קו 91
מסוף יותם ויואב/רציפים←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 91 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - מסוף יותם ויואב/רציפים←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב
מפת המסלול של קו האוטובוס 91 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - מסוף יותם ויואב/רציפים←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 91 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 91 (מסוף יותם ויואב/רציפים←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב) יש 53 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף יותם ויואב/רציפים ומסתיים בבלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 91 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מסוף יותם ויואב/רציפים←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב (53 תחנות)
מסוף יותם ויואב/רציפים
בי''ח בלינסון/גשר אבנת
ת.רק''ל דנקנר/דרך ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/יצחק שדה
ז'בוטינסקי/המורים
ברון הירש / מונטיפיורי
שוק עירוני/ברון הירש
חיים עוזר/כיכר המייסדים
חיים עוזר/שפיגל זוסיה
וולפסון/עירייה
דוד וולפסון/ליפה ויניצקי
וולפסון /עין גנים
בי''ס עין גנים
עין גנים / אחד העם
עין גנים / מחנה יהודה
בי''ס ברנר/עין גנים
צומת סירקין/עין גנים
הרב עובדיה יוסף/יקותיאל אדם
ספורטק/הרב עובדיה יוסף
הרב עובדיה יוסף/דרך מנחם בגין
הרב עובדיה יוסף/שלום צלח
הרב עובדיה יוסף/נווה רעים
האילנות/הר ציון
האילנות/דרך אפק
האילנות/הסביונים
האילנות/הכלניות
הגפנים/הכלניות
הגפנים/האירוסים
הגפנים/דרך אפק
דרך אפק/הבנים
ד. אפק / האילנות
האילנות/המרגניות
הר ציון /האילנות
אליקים/הר ציון
יחיעם/עמיקם
נווה רעים/אופקים
הרב עובדיה יוסף/נווה רעים
הרב עובדיה יוסף/שלום צלח
הרב עובדיה יוסף/דרך מנחם בגין
ספורטק/הרב עובדיה יוסף
צומת סירקין/הרב עובדיה יוסף
אלעזר פרידמן/עין גנים
בי''ס ברנר/עין גנים
עין גנים/אחד העם
וולפסון / עין גנים
דוד וולפסון/רמב''ם
עירייה/דוד וולפסון
עיריית פתח תקווה/חיים עוזר
שוק עירוני/ברון הירש
ז'בוטינסקי/רוטשילד
ז'בוטינסקי/ אורלוב
ת.רק''ל דנקנר/דרך ז'בוטינסקי
בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב
שאלות ותשובות לגבי קו 91
מתי מתחיל לפעול קו 91?
קו 91 מתחיל לפעול ב-06:00 בשישי
באיזו שעה קו 91 מפסיק לעבוד?
קו 91 מפסיק לפעול ב-14:10 בשישי
מתי מגיע קו 91?
כדי לראות מתי קו מסוף יותם ויואב/רציפים←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מסוף יותם ויואב/רציפים←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 91 (מסוף יותם ויואב/רציפים←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מסוף יותם ויואב/רציפים←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב (מסוף יותם ויואב/רציפים←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 91 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 91 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 91
קו 91 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:05 - 23:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:05 - 23:05 | 50 - 75 |
ב׳ | 06:05 - 23:05 | 50 - 75 |
ג׳ | 06:05 - 23:05 | 50 - 75 |
ד׳ | 06:05 - 23:05 | 50 - 75 |
ה׳ | 06:05 - 23:05 | 50 - 75 |
ו׳ | 06:00 - 14:10 | 55 - 75 |
ש׳ | 19:00 - 22:45 | 75 |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל91 (מ מסוף יותם ויואב/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 91 (מסוף יותם ויואב/רציפים←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 91
תעריף הנסיעה ב91 (מסוף יותם ויואב/רציפים←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
91 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 91 היא מסוף יותם ויואב/רציפים והתחנה האחרונה היא בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב.
קו 91 (מסוף יותם ויואב/רציפים←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 91. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 91.
מעקב אחר קו האוטובוס 91 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 91 (מסוף יותם ויואב/רציפים←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 91 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 91 ב-ישראל
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 49א - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->מכללת לוינסקי/דרך נמיר-תל אביב יפו-11
- 317 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-1#
- 425 - החרש/עמל-פתח תקווה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-10
- 356 - יסודות/מזכירות-יסודות<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-11
- 177 - גיבורי החיל/שדרות הציונות-יבנה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 350 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->חזון אי''ש/הרב יעקב לנדא-בני ברק-16
- 48 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-1#
- 55 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מסוף שניידר-פתח תקווה-20
- 33א - הבטיחות/הפלדה-אשדוד<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-21
- 30 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->אוניברסיטת בר אילן/מקס ואנה ווב-רמת גן-10
- 427 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->אזור התעשייה-בני ברק-20
- 2 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-10
- 7 - מסוף בני ברית-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-2#
- 5 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->בני ברית/מורדי הגיטאות-אשדוד-1#
- 47 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->אוניברסיטת בר אילן/מקס ואנה ווב-רמת גן-20
- 321 - שד. בני ברית/יצחק רבין-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 23א - בן ציון גליס/צבי ברגמן-פתח תקווה<->בית רבקה-פתח תקווה-11
- 72 - חבקוק/מרים הנביאה-ראש העין<->ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין-10
- 9א - הרב שלום שבזי/שילה-ראש העין<->אזור תעשיה-ראש העין-14
- 17 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->דרך מנחם בגין/חיים נחמן ביאליק-גן יבנה-1#