קו 1
כפר שאול/קצנלבוגן←שדרות שז''ר/בנייני האומה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 1 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 1 (כפר שאול/קצנלבוגן←שדרות שז''ר/בנייני האומה) יש 53 תחנות. מסלול הקו מתחיל בכפר שאול/קצנלבוגן ומסתיים בשדרות שז''ר/בנייני האומה.
לוח הזמנים לקו 1 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב21:30. שעות הפעילות השבוע: שבת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 1 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כפר שאול/קצנלבוגן←שדרות שז''ר/בנייני האומה (53 תחנות)
כפר שאול/קצנלבוגן
קצנלבוגן/הפלאה
ישיבת ויזניץ/קצנלבוגן
דבר ירושלים/קצנלבוגן
קצנלבוגן/הקבלן
קצנלבוגן/מעלות בוסטון
שאולזון/משקלוב
שאולזון/מעלות בוסטון
שאולזון/רוז'ין
שאולזון/זרח ברנט
חי טייב/שאולזון
חי טייב/אבן דנן
חי טייב/ברנד
חי טייב/רוזנטל
הרב אברהם דוד רוזנטל
רוזנטל/שאולזון
רוזנטל
מסוף הר נוף/כנפי נשרים
בית ענבר/כנפי נשרים
מרכז שטנר/כנפי נשרים
רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל
גבעת שאול/רבי ישראל נג'ארה
גבעת שאול/הרב אהרון קוטלר
גבעת שאול/כתב סופר
ת. מרכזית י-ם/יפו (B3-B4)
שרי ישראל/יפו
מלכי ישראל/הטורים
מלכי ישראל/תחכמוני
מלכי ישראל/בן מתתיהו
ככר השבת/מלכי ישראל
ישעיהו/דוד ילין
הנביאים/הרב קוק
הנביאים/הע''ח
סולטן סולימאן/שער שכם
מוזיאון רוקפלר/סולטאן סולימאן
דרך יריחו/דרך העופל
מעלה השלום/מעלות עיר דוד
הכותל המערבי
שער האשפות/מעלה השלום
הר ציון/מעלה השלום
ממילא/קריב
ככר ספרא/שבטי ישראל
שבטי ישראל/הלני המלכה
הנביאים/שבטי ישראל
הנביאים/הרב קוק
שטראוס/פראג
ככר השבת/שטראוס
ככר השבת/מלכי ישראל
מלכי ישראל/בן מתתיהו
מלכי ישראל/הרב פלדמן
מלכי ישראל/שדרות שרי ישראל
ת. מרכזית ירושלים/יפו
שדרות שז''ר/בנייני האומה
שאלות ותשובות לגבי קו 1
מתי מתחיל לפעול קו 1?
קו 1 מתחיל לפעול ב-21:30 בשבת
באיזו שעה קו 1 מפסיק לעבוד?
קו 1 מפסיק לפעול ב-21:30 בשבת
מתי מגיע קו 1?
כדי לראות מתי קו כפר שאול/קצנלבוגן←שדרות שז''ר/בנייני האומה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כפר שאול/קצנלבוגן←שדרות שז''ר/בנייני האומה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 1 (כפר שאול/קצנלבוגן←שדרות שז''ר/בנייני האומה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כפר שאול/קצנלבוגן←שדרות שז''ר/בנייני האומה (כפר שאול/קצנלבוגן←שדרות שז''ר/בנייני האומה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 1 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 1 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 1 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 1 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 1
קו 1 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 21:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 21:30 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל1 (מ כפר שאול/קצנלבוגן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 1 (כפר שאול/קצנלבוגן←שדרות שז''ר/בנייני האומה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 1
תעריף הנסיעה ב1 (כפר שאול/קצנלבוגן←שדרות שז''ר/בנייני האומה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
1 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 1 היא כפר שאול/קצנלבוגן והתחנה האחרונה היא שדרות שז''ר/בנייני האומה.
קו 1 (כפר שאול/קצנלבוגן←שדרות שז''ר/בנייני האומה) פועל בשבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 1. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 1.
מעקב אחר קו האוטובוס 1 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 1 (כפר שאול/קצנלבוגן←שדרות שז''ר/בנייני האומה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 1 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 1 ב-ישראל
1 - כיוונים חלופיים
- 1 - הפסגה/שד' הרצל←שדרות שז''ר/בנייני האומה / לוח זמנים
- 1 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד←שדרות שז''ר/בנייני האומה / לוח זמנים
- 1 - חזון איש/מסוף רמת שלמה←שדרות שז''ר/בנייני האומה / לוח זמנים
- 1 - שער האשפות/מעלה השלום←שדרות שז''ר/בנייני האומה / לוח זמנים
- 1 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי←הכותל המערבי / לוח זמנים
- 1 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי←שדרות שז''ר/בנייני האומה / לוח זמנים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 45 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 951 - טיילת ארמון הנציב/ינובסקי-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 973 - אנדרטת עד הלום/שדרות משה סנה-אשדוד<->רופין/קניאל-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 84 - משרד הרישוי/שדרות אריאל שרון-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->הרקפות/הכלניות-נשר-1#/ לוח זמנים
- 18 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->ת. רכבת מלחה/מודעי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 42א - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->קרית הממשלה/לורך-ירושלים-2א/ לוח זמנים
- 921 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1ד/ לוח זמנים
- 391 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2םאילת ↔ אשדוד/ לוח זמנים
- 19 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 20 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 950 - צומת אל על-נמל תעופה בן גוריון<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3א/ לוח זמנים
- 5א - ששת הימים/עין נטפים-אילת<->בית עלמין אילת-אילת-1ז/ לוח זמנים
- 12 - ברעם/האומן-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 210 - דרך בגין/יקינטון-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 23 - בית ספר פולינסקי/ד''ר רינגלבלום-ירושלים<->תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 16 - כביש 40/גבעת ברנר-קרית עקרון<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 97א - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->דקר/מרטין בובר-חיפה-1א
- א70 - זלמן שזר/חיל הים-ראשון לציון<->גדולי ישראל/השירה העברית-ראשון לציון-1א