קו 164
פתח תקווה←רחובות
אגד (Egged)
מפת המסלול של קו האוטובוס 164 של אגד (Egged) - פתח תקווה←רחובות
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 164 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 164 (פתח תקווה←רחובות) יש 47 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת קרית אריה ומסתיים בחניון אגד.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 164 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: פתח תקווה←רחובות (47 תחנות)
ת. רכבת קרית אריה
ת. רכבת קרית אריה
דרך שלמה שמלצר/גרניט
דרך זבולון המר/דרך שלמה שמלצר
הרב משה מלכה/אבשלום גיסין
פארק פ''ת/הרב משה מלכה
בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב
ת.רק''ל שחם/דרך ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/הסיבים
ת.רק''ל שנקר/דרך ז'בוטינסקי
מחלף גהה/ז'בוטינסקי
מחלף גהה/כביש 4
ג. שמואל/ גשר הולכי רגל
מחלף גבעת שמואל/כביש 4
גשר בר אילן/כביש 4
מסוף אלוף שדה
מחלף מסובים
מחלף גנות/כביש 4
כביש 44/תחנה מטאורולוגית
צומת בית דגן
דרך המכבים/מכון וולקאני
דרך המכבים/אלי כהן
דרך המכבים/שדרות הציונות
דרך המכבים/בי''ס חקלאי
הרצל/קרן היסוד
הרצל/אוסישקין
הרצל/עין הקורא
הרצל/אסא
הרצל/ינובסקי
הרצל/שדרות תש''ח
ת. רכבת ראשונים
מחנה פיקוד העורף
ויצמן/המאה ואחד
קניותר/ויצמן
ת. מרכזית נס ציונה/ויצמן
וייצמן/החרש
פארק המדע/ויצמן
הפקולטה לחקלאות
מכון וייצמן/הרצל
משטרה/הרצל
הרצל/טלר
השוק העירוני/לבקוביץ'
ת. מרכזית רחובות/רציפים
קופת חולים רמז/רוזנסקי
דרך הים/המנוף
מרכז מסחרי אמריקן סיטי/דרך הים
חניון אגד
שאלות ותשובות לגבי קו 164
מתי מתחיל לפעול קו 164?
קו 164 מתחיל לפעול ב-04:57 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 164 מפסיק לעבוד?
קו 164 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 164?
כדי לראות מתי קו פתח תקווה←רחובות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו פתח תקווה←רחובות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 164 (פתח תקווה←רחובות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס פתח תקווה←רחובות (פתח תקווה←רחובות) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 164 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 164 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 164
קו 164 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:57 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:57 - 23:30 | 10 - 20 |
ב׳ | 04:57 - 23:30 | 10 - 20 |
ג׳ | 04:57 - 23:30 | 10 - 20 |
ד׳ | 04:57 - 23:30 | 10 - 20 |
ה׳ | 04:57 - 23:30 | 10 - 20 |
ו׳ | 05:45 - 15:00 | 20 - 32 |
ש׳ | 19:35 - 23:40 | 30 - 35 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל164 (מ ת. רכבת קרית אריה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 164 (פתח תקווה←רחובות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 164
תעריף הנסיעה ב164 (פתח תקווה←רחובות) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
164 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 164 היא ת. רכבת קרית אריה והתחנה האחרונה היא חניון אגד.
קו 164 (פתח תקווה←רחובות) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 164. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 164.
מעקב אחר קו האוטובוס 164 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 164 (פתח תקווה←רחובות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 164 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 164 ב-ישראל
164 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 78 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->החצב/ששת הימים-נשר-1#
- 812 - שאולזון/רוזנטל-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ח
- 15 - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->מעבר גבול טאבה-אילת-1#
- 245 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->שוק תלפיות-חיפה-2#
- 200 - חלוצי התעשיה/יגאל ידין-חיפה<->חוף דדו-חיפה-2#
- 95 - הרצל/שדרות תש''ח-ראשון לציון<->הרב יוסף עזרן/שנהב-ראשון לציון-2#
- 78 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->יציאת אירופה/קיבוץ גלויות-חדרה-1#
- 5 - מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-1#
- 72 - טולוז/מנחם בגין-קרית אתא<->שבזי/צלאח-קרית אתא-2#
- 94 - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->ביאליק/מיכאל חזני-חדרה-2#
- 996 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->הנרקיסים/הורדים-רכסים-3#
- 268 - לבונה/דבורנית-בית אריה<->ת. רכבת מודיעין מרכז-מודיעין מכבים רעות-17
- 433 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-3#
- 47 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#
- 460 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->כיכר המעפיל-קרית גת-3#
- 9 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-3#
- 87 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#
- 28 - בית ספר חקלאי עין כרם-עין כרם בי''ס חקלאי<->מלון רימונים/שחראי-ירושלים-1#
- 18 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->כביש 412/שדרות מנחם בגין-בית דגן-19
- 1א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3ב