קו 167
חיפה←סואעד חמרייה
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 167 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 167 (חיפה←סואעד חמרייה) יש 45 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני ומסתיים במגרש ספורט/סוועאד.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 167 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←סואעד חמרייה (45 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני
קניון לב המפרץ/ההסתדרות
ההסתדרות/בתי זיקוק
מרכז מסחרי חוצות המפרץ
שד. ההסתדרות/אריה שנקר
ההסתדרות/צומת קרית אתא
אורט ביאליק/שדרות ההסתדרות
ההסתדרות/צומת קרית חיים
דרך עכו/קריית ביאליק
דרך עכו/הגפן
דרך עכו/צומת צבר
קריון/ד. עכו חיפה
דרך עכו/המייסדים
צומת הקריון
מסעף קיבוץ אפק
מעון גיל עם
מסעף שפרעם צפון
קניון השלום
בנק/מרכז מסחרי
מוופק דיאב/אלחמאם
כביש 500/א שייח' אמין טריף
א שייח' אמין טריף/411
א שייח' אמין טריף/שייח' אחמד כניפס
א שייח' אמין טריף/מרשאן
אלשוהדא/כביש 602
אלשוהדא/אלרואפ
קונסרבטוריון בית אלמוסיקה
דאהוד סלימאן תלחמי/מחמוד דרוויש
עירייה/אל-מוטראן חג'אר
איברהים נמר חוסיין/אלהוארה
בי''ס אל מכתב/איברהים נמר חוסיין
200/כמאל ג'ונבלאט
225/200
איברהים נמר חוסיין/טלעת אלהרה
עירייה/תאופיק זיאד
תאופיק זיאד/מוחמד חמאדי
דאוד סולימאן תלחמי/305
דאהוד תלחמי
בית ספר אורתודוקסי
שפרעם/יציאה דרומית
צומת עדי
עדי/הזית
הרדוף/יציאה
סוועאד שכונה דרומית
מגרש ספורט/סוועאד
שאלות ותשובות לגבי קו 167
מתי מתחיל לפעול קו 167?
קו 167 מתחיל לפעול ב-09:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 167 מפסיק לעבוד?
קו 167 מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 167?
כדי לראות מתי קו חיפה←סואעד חמרייה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←סואעד חמרייה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 167 (חיפה←סואעד חמרייה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←סואעד חמרייה (חיפה←סואעד חמרייה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 167 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 167 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 167 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 167 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 167
קו 167 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 09:30 - 19:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 09:30 - 19:05 | 30 - 120 |
ב׳ | 09:30 - 19:05 | 30 - 120 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 09:30 - 19:05 | 30 - 120 |
ה׳ | 09:30 - 19:05 | 30 - 120 |
ו׳ | 09:30 - 16:00 | 90 - 170 |
ש׳ | 21:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל167 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 167 (חיפה←סואעד חמרייה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 167
תעריף הנסיעה ב167 (חיפה←סואעד חמרייה) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
167 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 167 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא מגרש ספורט/סוועאד.
קו 167 (חיפה←סואעד חמרייה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 167. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 167.
מעקב אחר קו האוטובוס 167 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 167 (חיפה←סואעד חמרייה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 167 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 167 ב-ישראל
167 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 166 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אום אלשתוייה-אעבלין-1ז/ לוח זמנים
- 265 - מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 166 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->מצפה אביב ד-מצפה אבי''ב-1ך/ לוח זמנים
- 149 - מזכירות-כלנית<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 96 - בית ספר נוטרדאם-מעיליא<->כפר סמיע ז-כיסרא סומיע-2#/ לוח זמנים
- 23א - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->שכונת חיילים משוחררים 2-שפרעם-1אשפרעם ↔ חיפה/ לוח זמנים
- 76 - אבירים ב-אבירים<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 308 - אלרויס/אלזראעיה-טמרה<->מרכז מסחרי ביג-נצרת-1ב/ לוח זמנים
- 93 - ראמה ו/כניסה-ראמה<->בית ספר מאר אליאס-אעבלין-2א/ לוח זמנים
- 54 - תחנה מרכזית ראש פינה-ראש פינה<->מזכירות-חולתה-1#/ לוח זמנים
- 979 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 75 - מתת מרכז-מתת<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 16 - שדרות ששת הימים/כליל הכורש-נהריה<->ביג נהריה-רגבה-2ב/ לוח זמנים
- 4א - אזור תעשייה צפת ד-צפת<->המעוף/הר וגיא-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 978 - ת. מרכזית כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-1#/ לוח זמנים
- 55 - תחנה מרכזית ראש פינה-ראש פינה<->חוני המעגל/צהל-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 797 - אלנבי/הברון הירש-חיפה<->דהר אל כניס ה-שפרעם-1ת/ לוח זמנים
- 148 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->שייח דנון יציאה-שייח' דנון-1#/ לוח זמנים
- 967 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים