לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 17 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 17 (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) יש 51 תחנות. מסלול הקו מתחיל בטכניון/מעונות העמים ומסתיים בת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 17 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה (51 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
טכניון/מעונות העמים
צפה בלוח הזמנים המלא
טכניון/מרכז המבקרים
צפה בלוח הזמנים המלא
טכניון/הנדסת חומרים
צפה בלוח הזמנים המלא
טכניון/בית ספר להנדסאים
צפה בלוח הזמנים המלא
טכניון/ביוטכנולוגיה ומזון
צפה בלוח הזמנים המלא
טכניון/הנדסה כימית
צפה בלוח הזמנים המלא
טכניון/הנדסה חקלאית
צפה בלוח הזמנים המלא
טכניון/הנדסה אזרחית
צפה בלוח הזמנים המלא
טכניון/בנין הספורט
צפה בלוח הזמנים המלא
מל''ל/הצפירה
צפה בלוח הזמנים המלא
מלל/קומוי
צפה בלוח הזמנים המלא
טרומפלדור/מרכז זיו
צפה בלוח הזמנים המלא
טרומפלדור/כיכר דוד
צפה בלוח הזמנים המלא
טרומפלדור/מימון
צפה בלוח הזמנים המלא
הגליל/מצפה
צפה בלוח הזמנים המלא
הגליל/הבריכה
צפה בלוח הזמנים המלא
הגליל/ציון
צפה בלוח הזמנים המלא
הגליל/הבנים
צפה בלוח הזמנים המלא
הגליל/נתיב חן
צפה בלוח הזמנים המלא
ניסינבוים/יד לבנים
צפה בלוח הזמנים המלא
יד לבנים/הלל סילבר
צפה בלוח הזמנים המלא
'יד לבנים א
צפה בלוח הזמנים המלא
יד לבנים ב'
צפה בלוח הזמנים המלא
יד לבנים ג
צפה בלוח הזמנים המלא
יד לבנים/ערד
צפה בלוח הזמנים המלא
יד לבנים/נווה יוסף
צפה בלוח הזמנים המלא
יד לבנים/דב גרונר
צפה בלוח הזמנים המלא
יד לבנים/רזיאל
צפה בלוח הזמנים המלא
יד לבנים/הגיבורים
צפה בלוח הזמנים המלא
משטרה/יהודה ארזי
צפה בלוח הזמנים המלא
חטיבת גולני/מחלף חירם
צפה בלוח הזמנים המלא
קריית הממשלה/העצמאות
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. רכבת חיפה מרכז
צפה בלוח הזמנים המלא
בית חולים איטלקי/המגינים
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז רפואי לין
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת דולפין
צפה בלוח הזמנים המלא
בי''ח רמב''ם/העלייה השנייה
צפה בלוח הזמנים המלא
העליה השניה/עפרון
צפה בלוח הזמנים המלא
העליה השניה/לוץ
צפה בלוח הזמנים המלא
העליה השניה/הכ''ג
צפה בלוח הזמנים המלא
העליה השניה/אלישע
צפה בלוח הזמנים המלא
רכבל/העלייה השנייה
צפה בלוח הזמנים המלא
אלנבי
צפה בלוח הזמנים המלא
התורן
צפה בלוח הזמנים המלא
עין הים
צפה בלוח הזמנים המלא
שפרינצק
צפה בלוח הזמנים המלא
ההגנה/שער העליה
צפה בלוח הזמנים המלא
האצ''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
נווה דוד
צפה בלוח הזמנים המלא
כפר סמיר
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 17
מתי מתחיל לפעול קו 17?
קו 17 מתחיל לפעול ב-06:35 בשישי
באיזו שעה קו 17 מפסיק לעבוד?
קו 17 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 17?
כדי לראות מתי קו טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 17 (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 17 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 17 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 17 של אגד (Egged) - טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
קו האוטובוס 17, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:43 - 18:40
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
06:43 - 18:40
15 - 21
ב׳
06:43 - 18:40
15 - 20
ג׳
06:43 - 18:40
15 - 20
ד׳
06:43 - 18:40
15 - 20
ה׳
06:43 - 18:40
15 - 20
ו׳
06:35 - 14:00
15 - 20
ש׳
לא פעיל
לא פעיל
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל17 (מ טכניון/מעונות העמים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 17 (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 17
תעריף הנסיעה ב17 (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
17 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 17 היא טכניון/מעונות העמים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה.
קו 17 (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 17. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 17.
קו 17 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 17 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 17 (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 17 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 17 ב-ישראל