קו 186
בית מאיר←ירושלים
תנופה (Tnufa)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 186 של תנופה (Tnufa) (מעודכן)
בקו 186 (בית מאיר←ירושלים) יש 15 תחנות. מסלול הקו מתחיל בישיבת הרי יהודה ומסתיים בשדרות שז''ר/בנייני האומה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 186 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית מאיר←ירושלים (15 תחנות)
ישיבת הרי יהודה
בית מאיר א
פרוטיאה בהר
החרוב/הלוטם
החרוב/הפסגה
מחלף שורש
מחלף חמד
הראל/יסמין
הראל/יצחק נסים
הראל/יסמין
מחלף הראל
מחלף הראל
מוצא / יקב אפרת
הבית האדום
שדרות שז''ר/בנייני האומה
שאלות ותשובות לגבי קו 186
מתי מתחיל לפעול קו 186?
קו 186 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 186 מפסיק לעבוד?
קו 186 מפסיק לפעול ב-15:15 בשישי
מתי מגיע קו 186?
כדי לראות מתי קו בית מאיר←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית מאיר←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 186 (בית מאיר←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית מאיר←ירושלים (בית מאיר←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 186 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 186 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 186
קו 186 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:30 - 21:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 21:15 | 105 - 180 |
ב׳ | 06:30 - 21:15 | 105 - 180 |
ג׳ | 06:30 - 21:15 | 105 - 180 |
ד׳ | 06:30 - 21:15 | 105 - 180 |
ה׳ | 06:30 - 21:15 | 105 - 180 |
ו׳ | 06:30 - 15:15 | 60 - 120 |
ש׳ | 21:15 - 23:00 | 105 |
התרעות שירות של אוטובוס תנופה (Tnufa)
צפה בכל העדכונים ל186 (מ ישיבת הרי יהודה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 186 (בית מאיר←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על תנופה (Tnufa) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 186
תעריף הנסיעה ב186 (בית מאיר←ירושלים) של תנופה (Tnufa) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של תנופה (Tnufa), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של תנופה (Tnufa).
186 (תנופה (Tnufa))
התחנה הראשונה של קו 186 היא ישיבת הרי יהודה והתחנה האחרונה היא שדרות שז''ר/בנייני האומה.
קו 186 (בית מאיר←ירושלים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של תנופה (Tnufa), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 186. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 186.
מעקב אחר קו האוטובוס 186 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 186 (בית מאיר←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 186 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של תנופה (Tnufa) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור תנופה (Tnufa) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של תנופה (Tnufa) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 186 ב-ישראל
186 - כיוונים חלופיים
קווי תנופה (Tnufa) בישראל
- 965 - ביה''ס אור זבולון/הנגב-אריאל<->מוריה/נווה שאנן-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 424 - מרכז לגיל הרך/הרב א.גורדון-קרית יערים<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-20/ לוח זמנים
- 290 - מגרש כדורגל-אריאל<->שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 267 - מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-20/ לוח זמנים
- 82 - בית משפט/טשרניחובסקי-כפר סבא<->מועדון פיס לנוער-קרני שומרון-2#/ לוח זמנים
- 188 - היכל המשפט/אבא אבן-ירושלים<->עין ראפה א-עין ראפה-10/ לוח זמנים
- 18 - הארבל/שורק-אורנית<->בית כנסת עץ אפריים/החרוב-עץ אפרים-2#/ לוח זמנים
- 586 - מגרש כדורגל-אריאל<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 50 - מגרש כדורגל-אריאל<->מרכז תעסוקה לנכה/המלאכה-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 174 - בית משפט/טשרניחובסקי-כפר סבא<->דרך הציונות/יהלום-קדומים-2#
- 251 - קניון אדומים-מעלה אדומים<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 42 - ת. רכבת מלאכי יואב/איסוף-יואב<->רבדים-רבדים-20/ לוח זמנים
- 617 - מסוף אליהו הנביא/איסוף-בית שמש<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-25/ לוח זמנים
- 962 - ביה''ס עליזה בגין/הפסגה-אריאל<->מוריה/נווה שאנן-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 486 - החרש/עמל-פתח תקווה<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-21/ לוח זמנים
- 58 - מגרש כדורגל-אריאל<->אלון מורה/ישיבה 2-אלון מורה-20/ לוח זמנים
- 295 - מגרש כדורגל-אריאל<->שדרות בן צבי/הרב שמואל ברוך-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 19 - הארבל/שורק-אורנית<->ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין-1#/ לוח זמנים
- 190 - הגר''א/נחלת שלמה-קרית יערים<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 115 - זכריה הנביא/נריה הנביא-בית שמש<->ממילא/קריב-ירושלים-10/ לוח זמנים