קו 617
בית שמש←ירושלים
תנופה (Tnufa)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 617 של תנופה (Tnufa) (מעודכן)
בקו 617 (בית שמש←ירושלים) יש 38 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף אליהו הנביא/איסוף ומסתיים בצומת רמות/גולדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 617 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית שמש←ירושלים (38 תחנות)
מסוף אליהו הנביא/איסוף
נהר הירקון/נהר הירדן
נחל לוז/ הירקון
נחל לוז/נחל אכזיב
נחל לוז/נחל רפאים
בית ספר הראל/נחל רפאים
נחל דולב/נחל הבשור
נחל דולב/נחל מטע
נחל דולב א
נחל דולב/נחל קטלב
מתנ''ס/נחל דולב
נחל איילון/נחל דולב
נחל שורק/נחל לכיש
נחל שורק/נחל נחשון
נחל שורק/נחל מיכה
נחל שורק/ נחל אוריה
נחל שורק/נחל ניצנים
שדרות נהר הדן/נחל ערוגות
שדרות נהר הדן/קדושת אהרון
הרצוג / נהר דן
מעפילי אגוז/הרב הרצוג
מעפילי אגוז/רשי
רש''י/חזון אי''ש
בן זאב/רבין
בן זאב / מנדלר
שד. יהודה בן זאב/דוד רזיאל
בן זאב/הדקל
בן זאב/ 38
מסעף צרעה
מחלף הרטוב
מסעף מסילת ציון
ויצמן/גבעת שאול
ירמיהו/הצבי
שמגר/ירמיהו
אהל יהושע/מנחת יצחק
שפע חיים/דורש טוב
הרטום/שדרות גולדה מאיר
צומת רמות/גולדה
שאלות ותשובות לגבי קו 617
מתי מתחיל לפעול קו 617?
קו 617 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 617 מפסיק לעבוד?
קו 617 מפסיק לפעול ב-15:25 בשישי
מתי מגיע קו 617?
כדי לראות מתי קו בית שמש←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית שמש←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 617 (בית שמש←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית שמש←ירושלים (בית שמש←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 617 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 617 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 617
קו 617 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:30 | 9 - 30 |
ב׳ | 00:00 - 23:30 | 9 - 30 |
ג׳ | 00:00 - 23:30 | 9 - 30 |
ד׳ | 00:00 - 23:30 | 9 - 30 |
ה׳ | 00:00 - 23:30 | 9 - 30 |
ו׳ | 00:00 - 15:25 | 10 - 20 |
ש׳ | 21:24 - 23:48 | 6 - 12 |
התרעות שירות של אוטובוס תנופה (Tnufa)
צפה בכל העדכונים ל617 (מ מסוף אליהו הנביא/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 617 (בית שמש←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על תנופה (Tnufa) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 617
תעריף הנסיעה ב617 (בית שמש←ירושלים) של תנופה (Tnufa) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של תנופה (Tnufa), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של תנופה (Tnufa).
617 (תנופה (Tnufa))
התחנה הראשונה של קו 617 היא מסוף אליהו הנביא/איסוף והתחנה האחרונה היא צומת רמות/גולדה.
קו 617 (בית שמש←ירושלים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של תנופה (Tnufa), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 617. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 617.
מעקב אחר קו האוטובוס 617 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 617 (בית שמש←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 617 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של תנופה (Tnufa) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור תנופה (Tnufa) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של תנופה (Tnufa) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 617 ב-ישראל
617 - כיוונים חלופיים
קווי תנופה (Tnufa) בישראל
- 484 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מרכז ספורט-מבשרת ציון-20/ לוח זמנים
- 190 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->מרכז לגיל הרך/הרב א.גורדון-קרית יערים-20/ לוח זמנים
- 79 - היובל/הגיתית-קדומים<->מסוף רעננה/רציפים-רעננה-10/ לוח זמנים
- 25 - בריכה-שקד<->קידמה/החלומות-חריש-10/ לוח זמנים
- 3 - מגרש כדורגל-אריאל<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-3#/ לוח זמנים
- 195 - היכל המשפט/אבא אבן-ירושלים<->נטף א-נטף-10/ לוח זמנים
- 174 - יהלום/דרך הציונות-קדומים<->מסוף רעננה/רציפים-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 390 - חת''ם סופר/נתיב רבבות אפרים-עמנואל<->מסילת ישרים/דרך קרית ספר-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 589 - חת''ם סופר/נתיב רבבות אפרים-עמנואל<->אזור התעשייה-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 285 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->אלקנה/מכללת אורות-אלקנה-22
- 389 - חת''ם סופר/נתיב רבבות אפרים-עמנואל<->אזור התעשייה-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 188 - נבעה/אלוואד-עין נקובא<->שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 486 - החרש/עמל-פתח תקווה<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-21/ לוח זמנים
- 188 - האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש-בני ברק<->מועדון פיס לנוער-קרני שומרון-2#/ לוח זמנים
- 288 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#
- 93 - בית משפט/טשרניחובסקי-כפר סבא<->גולן/גן ציבורי-אלפי מנשה-2#/ לוח זמנים
- 86 - החרש/עמל-פתח תקווה<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 257 - האשל/השקד עופרים-בית אריה<->חניון קרית אריה/החרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 286 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 276 - מגרש כדורגל-אריאל<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-1#/ לוח זמנים