קו 256
כפר קאסם←אריאל
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 256 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 256 (כפר קאסם←אריאל) יש 31 תחנות. מסלול הקו מתחיל בעבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל ומסתיים באוניברסיטת אריאל/כביש 31.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 256 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כפר קאסם←אריאל (31 תחנות)
עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל
א סולטאני/עבד אל כרים קאסם
בי''ס אלגזלי
א סולטאני/אל בוראק
א סולטאני/סלאח א דין
א סולטאני/עומר בן אל ח'טאב
עומר בן אל ח'טאב/א תוובה
עומר בן אל ח'טאב/א רדואן
צומת חרסה
עומר בן אל ח'טאב/אל מדינה
עומר בן אל ח'טאב/עלי בן אבו טאלב
עלי בן אבו טאלב/א סאפא
עלי בן אבו טאלב/ח'אלד אבן אל וליד
ככר מגדל/עבד אל כרים קאסם
עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל
פלפלה/עבד אל כרים קאסם
פארק סיבל/יציאה מכביש 5
קניון אריאל/דרך רון נחמן
העצמאות/גנים
מרכז אלמוג/דרך הציונות
דרך הציונות/השקד
דרך הציונות/מצדה
רמת הגולן/אדום
מוריה/נווה שאנן
מוריה/יפה נוף
מוריה/נווה שאנן
מוריה/שד. ירושלים
רמת הגולן/הגלבוע
מעונות סטודנטים/רמת הגולן
אוניברסיטת אריאל/רמת הגולן
אוניברסיטת אריאל/כביש 31
שאלות ותשובות לגבי קו 256
מתי מתחיל לפעול קו 256?
קו 256 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 256 מפסיק לעבוד?
קו 256 מפסיק לפעול ב-18:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 256?
כדי לראות מתי קו כפר קאסם←אריאל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כפר קאסם←אריאל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 256 (כפר קאסם←אריאל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כפר קאסם←אריאל (כפר קאסם←אריאל) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 256 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 256 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 256
קו האוטובוס 256, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:30 - 18:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 18:30 | 180 |
ב׳ | 06:30 - 18:30 | 180 |
ג׳ | 06:30 - 18:30 | 180 |
ד׳ | 06:30 - 18:30 | 180 |
ה׳ | 06:30 - 18:30 | 180 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל256 (מ עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 256 (כפר קאסם←אריאל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 256
תעריף הנסיעה ב256 (כפר קאסם←אריאל) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
256 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 256 היא עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל והתחנה האחרונה היא אוניברסיטת אריאל/כביש 31.
קו 256 (כפר קאסם←אריאל) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 256. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 256.
מעקב אחר קו האוטובוס 256 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 256 (כפר קאסם←אריאל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 256 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 256 ב-ישראל
256 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 8א - ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה<->ת. רכבת יבנה מערב-יבנה-21/ לוח זמנים
- 356 - שדרות ירושלים/חנה סנש-קרית מלאכי<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 141 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->מסוף קסטינה-מלאכי/הורדה ואילת-באר טוביה-1#/ לוח זמנים
- 23א - בן ציון גליס/צבי ברגמן-פתח תקווה<->בית רבקה-פתח תקווה-11/ לוח זמנים
- 287 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 323 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-1#/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 78 - בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד<->שד.הרצל/בן עמי-אשדוד-2#
- 84א - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-22/ לוח זמנים
- 38 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->בית חולים הרצפלד-גדרה-1#/ לוח זמנים
- 213 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית יבנה-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 355 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 49א - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->מכללת לוינסקי/דרך נמיר-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 6א - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-11/ לוח זמנים
- 114 - עומר בן אל ח'טאב/אל מדינה-כפר קאסם<->באקה/יציאה צפונית-באקה אל ע'רביה-10/ לוח זמנים
- 182 - גיבורי החיל/שדרות הציונות-יבנה<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 12 - הבושם/האומן-אשדוד<->מסוף הריביירה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 27 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->כחול/אדום-מפעלי כנות-1#/ לוח זמנים
- 44 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 11 - מסוף הריביירה-אשדוד<->הבושם/האומן-אשדוד-1#/ לוח זמנים