לוח זמנים - קו 252 ראש העין←רעננה
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 | יציאה #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ז'בוטינסקי/שילה | 06:30 | 07:30 | 08:40 | 09:30 | 14:45 | 15:45 | 18:00 |
צומת כרמל | 06:31 | 07:31 | 08:41 | 09:31 | 14:46 | 15:46 | 18:01 |
מכללת ראש העין/נווה אפיקים | 06:34 | 07:34 | 08:44 | 09:34 | 14:49 | 15:49 | 18:04 |
דרך בגין/דן | 06:37 | 07:37 | 08:47 | 09:37 | 14:52 | 15:52 | 18:07 |
נחל רבה/חט''ב גוונים | 06:38 | 07:38 | 08:48 | 09:38 | 14:53 | 15:53 | 18:08 |
דרך הציונות/יונה | 06:40 | 07:40 | 08:50 | 09:40 | 14:55 | 15:55 | 18:10 |
יהודה הלוי/צה''ל | 06:42 | 07:42 | 08:52 | 09:42 | 14:57 | 15:57 | 18:12 |
צה''ל/אבן עזרא | 06:44 | 07:44 | 08:54 | 09:44 | 14:59 | 15:59 | 18:14 |
שבזי/וולפסון | 06:46 | 07:46 | 08:56 | 09:46 | 15:01 | 16:01 | 18:16 |
הרב שלום שבזי/שלמה מעודה | 06:47 | 07:47 | 08:57 | 09:47 | 15:02 | 16:02 | 18:17 |
הרב שלום שבזי/משעול הרב שלמה מדר | 06:48 | 07:48 | 08:58 | 09:48 | 15:03 | 16:03 | 18:18 |
הרב שלום שבזי/בעל מלאכת שלמה | 06:49 | 07:49 | 08:59 | 09:49 | 15:04 | 16:04 | 18:19 |
ככר המשוררים/יהודה לוי | 06:50 | 07:50 | 09:00 | 09:50 | 15:05 | 16:05 | 18:20 |
צומת עינת לצפון/כביש 444 | 06:52 | 07:52 | 09:02 | 09:52 | 15:07 | 16:07 | 18:22 |
כביש 444 לצפון/שד' שלמה המלך | 06:53 | 07:53 | 09:03 | 09:53 | 15:08 | 16:08 | 18:23 |
צומת ראש העין לצפון/כביש 444 | 06:54 | 07:54 | 09:04 | 09:54 | 15:09 | 16:09 | 18:24 |
מחלף קסם | 06:56 | 07:56 | 09:06 | 09:56 | 15:11 | 16:11 | 18:26 |
מחלף ירקון | 07:01 | 08:01 | 09:11 | 10:01 | 15:16 | 16:16 | 18:31 |
צומת עדנים לצפון | 07:02 | 08:02 | 09:12 | 10:02 | 15:17 | 16:17 | 18:32 |
קניון שרונים/דרך רמתיים | 07:03 | 08:03 | 09:13 | 10:03 | 15:18 | 16:18 | 18:33 |
נוף הירקון/דרך רמתיים | 07:04 | 08:04 | 09:14 | 10:04 | 15:19 | 16:19 | 18:34 |
צומת נווה נאמן | 07:05 | 08:05 | 09:15 | 10:05 | 15:20 | 16:20 | 18:35 |
קניון עזריאלי הוד השרון/דרך רמתיים | 07:06 | 08:06 | 09:16 | 10:06 | 15:21 | 16:21 | 18:36 |
צומת ירקונה | 07:07 | 08:07 | 09:17 | 10:07 | 15:22 | 16:22 | 18:37 |
צומת גני עם | 07:08 | 08:08 | 09:18 | 10:08 | 15:23 | 16:23 | 18:38 |
הוד השרון מרכז/דרך רמתיים | 07:09 | 08:09 | 09:19 | 10:09 | 15:24 | 16:24 | 18:39 |
עיריית הוד השרון/דרך רמתיים | 07:11 | 08:11 | 09:21 | 10:11 | 15:26 | 16:26 | 18:41 |
עין חי/המייסדים | 07:14 | 08:14 | 09:24 | 10:14 | 15:29 | 16:29 | 18:44 |
עין חי/הצנחנים | 07:14 | 08:14 | 09:24 | 10:14 | 15:29 | 16:29 | 18:44 |
מסוף רעננה | 07:17 | 08:17 | 09:27 | 10:17 | 15:32 | 16:32 | 18:47 |
מחלף רעננה צפון | 07:21 | 08:21 | 09:31 | 10:21 | 15:36 | 16:36 | 18:51 |
שדרות וייצמן/התדהר | 07:22 | 08:22 | 09:32 | 10:22 | 15:37 | 16:37 | 18:52 |
החרושת/ויצמן | 07:23 | 08:23 | 09:33 | 10:23 | 15:38 | 16:38 | 18:53 |
התדהר/התעשייה | 07:25 | 08:25 | 09:35 | 10:25 | 15:40 | 16:40 | 18:55 |
לוח זמנים לBus אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - 252 (ראש העין←רעננה)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 252 לכיוון ראש העין←רעננה של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת ז'בוטינסקי/שילה לתחנת התדהר/התעשייה. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 252 מראש העין לרעננה מדי יום בחצות.