קו 32
רגבים←חדרה
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 32 של קווים (Kavim) - רגבים←חדרה
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 32 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 32 (רגבים←חדרה) יש 46 תחנות. מסלול הקו מתחיל בקיבוץ רגבים ומסתיים בת. מרכזית חדרה/רציפים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 32 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רגבים←חדרה (46 תחנות)
קיבוץ רגבים
בית העם
גבעת ניל''י
עמיקם ב'
כלנית/רקפת
התאנה/הברושים
הרימון/התאנה
הגפן/הרימון
הארזים/ההדר
הארזים/האורנים
הדקל/הראשונים
הדקל/רחוב חי
רחוב חי/סמטת החבצלת
הרימון/רויטל
הרימון גבעת עדה/סמטת החצב
רחוב חי/הרימון
האלה/רחוב חי
רחוב חי/היסמין גבעת עדה
מזכירות
אלוני יצחק
הדקל/רחוב חי
הדקל/הראשונים
התירוש גבעת עדה/סמדר גבעת עדה
צומת עדה
מתחם ביג/דרך הנדיב
מרכז רפואי שהם/דרך הנדיב
דרך הנדיב/דרך הים
בית ספר אלונים/הבנים
יד לבנים/דרך הבנים
דרך הנדיב/הנוטר
בי''ס חקלאי
פיק''א/הבוטנים
דרך פיק''א/שלומציון המלכה
גבעת נאה
בית אריזה/דרך פיק''א
צומת אלון
צומת גרנות/גן שמואל
צומת חדרה מזרח
צה''ל
מתחם מיקס/צה''ל
צה''ל/האקליפטוס
הנשיא וייצמן/לבוצקין
הנשיא וייצמן/הבנים
הנשיא ויצמן/יהודה הלוי
תיכון חדרה/רמב''ם
ת. מרכזית חדרה/רציפים
שאלות ותשובות לגבי קו 32
מתי מתחיל לפעול קו 32?
קו 32 מתחיל לפעול ב-05:45 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 32 מפסיק לעבוד?
קו 32 מפסיק לפעול ב-12:30 בשישי
מתי מגיע קו 32?
כדי לראות מתי קו רגבים←חדרה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רגבים←חדרה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 32 (רגבים←חדרה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רגבים←חדרה (רגבים←חדרה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 32 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 32 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 32
קו האוטובוס 32, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:45 - 17:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:45 - 17:05 | 35 - 330 |
ב׳ | 05:45 - 17:05 | 35 - 330 |
ג׳ | 05:45 - 17:05 | 35 - 330 |
ד׳ | 05:45 - 17:05 | 35 - 330 |
ה׳ | 05:45 - 17:05 | 35 - 330 |
ו׳ | 05:45 - 12:30 | 45 - 315 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל32 (מ קיבוץ רגבים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 32 (רגבים←חדרה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 32
תעריף הנסיעה ב32 (רגבים←חדרה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
32 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 32 היא קיבוץ רגבים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית חדרה/רציפים.
קו 32 (רגבים←חדרה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 32. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 32.
מעקב אחר קו האוטובוס 32 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 32 (רגבים←חדרה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 32 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 32 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 233 - 'מצר א-מצר<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11
- 691 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10
- 19 - אהבת ציון/הבנים-אבן יהודה<->ביה''ס אור תורה-תל מונד-11
- 77 - מכבים/חרמון-שוהם<->שד. עמק איילון/האודם-שוהם-20
- 151 - שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-10
- 455 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20
- 89 - בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין-מודיעין מכבים רעות<->נהר הירדן/מעלה עמיעז-מודיעין מכבים רעות-20
- 585 - חפץ חיים/מלון כפרי-נחל שורק<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20
- 53 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מסוף פוריידיס-פוריידיס-10
- 40 - בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10
- 292 - יביע אומר/שבט הלוי-ביתר עילית<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-1#
- 55 - שבזי/סעדיה אבני-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20
- 2 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10
- 500 - האלה/האלון-כפר טרומן<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-11
- 636 - התע''ש/יד חרוצים-כפר סבא<->מסוף שרונה-כפר יונה-20
- 114 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10
- 340 - חזון אי''ש/מנחת יהודה-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-12
- 759 - מסוף ג'ת-ג'ת<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-10
- 242 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-1#
- 3 - שדרות אביי ורבא /רבי עקיבא-מודיעין עילית<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-10