קו 39
כרמיאל←טל-אל
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 39 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 39 (כרמיאל←טל-אל) יש 23 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת כרמיאל/רציפים ומסתיים בהברוש/הרימון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 39 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כרמיאל←טל-אל (23 תחנות)
ת. רכבת כרמיאל/רציפים
צומת כרמיאל
צומת כרמיאל מערב
מסעף מג'ד אל-כרום מרכז
צומת צורית
ברקת/תרשיש
ברקת/שוהם
גזית/ספיר
גזית/ספיר
האלון/יהלום
האלון/הזית
הדקל/האלון
גזית/לשם
צורית/יציאה
צומת צורית
ת. רכבת אחיהוד/רציפים
מסעף בר לב
צומת אחיהוד
צומת יאסיף
מסעף טל אל
טל אל 1
הברוש/הזית
הברוש/הרימון
שאלות ותשובות לגבי קו 39
מתי מתחיל לפעול קו 39?
קו 39 מתחיל לפעול ב-00:00 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 39 מפסיק לעבוד?
קו 39 מפסיק לפעול ב-11:20 בשישי
מתי מגיע קו 39?
כדי לראות מתי קו כרמיאל←טל-אל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כרמיאל←טל-אל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 39 (כרמיאל←טל-אל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כרמיאל←טל-אל (כרמיאל←טל-אל) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 39 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 39 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 39 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 39 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 39
קו 39 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 20:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 20:40 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 00:00 - 20:40 | 1240 |
ג׳ | 00:00 - 20:40 | 1240 |
ד׳ | 00:00 - 20:40 | 1240 |
ה׳ | 00:00 - 20:40 | 1240 |
ו׳ | 00:00 - 11:20 | 680 |
ש׳ | 20:50 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל39 (מ ת. רכבת כרמיאל/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 39 (כרמיאל←טל-אל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 39
תעריף הנסיעה ב39 (כרמיאל←טל-אל) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
39 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 39 היא ת. רכבת כרמיאל/רציפים והתחנה האחרונה היא הברוש/הרימון.
קו 39 (כרמיאל←טל-אל) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 39. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 39.
מעקב אחר קו האוטובוס 39 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 39 (כרמיאל←טל-אל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 39 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 39 ב-ישראל
39 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 85 - שפרינצק/קרן היסוד-צפת<->אולפנת אמית-צפת-11/ לוח זמנים
- 54 - תחנה מרכזית ראש פינה-ראש פינה<->מזכירות-חולתה-1#/ לוח זמנים
- 306 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אחמד חוסין עלאם/אל בוסתאן-כפר מנדא-2#/ לוח זמנים
- 139 - בהזמנה מראש - תרדיון/ביטוח לאומי-תרדיון<->הברוש/הרימון-טל אל-11טל-אל ↔ תרדיון/ לוח זמנים
- 148 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->שייח דנון יציאה-שייח' דנון-1#/ לוח זמנים
- 40 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->חזון-חזון-1#חזון ↔ כרמיאל/ לוח זמנים
- 2 - אום אלשתוייה-אעבלין<->כביש 742/מחלף שפרעם-שפרעם-2ב/ לוח זמנים
- 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->שכונת חיילים משוחררים 2-שפרעם-1אשפרעם ↔ חיפה/ לוח זמנים
- 322 - כיכר גיתה-גיתה<->נשיאי ישראל/אורט בראודה-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 61 - סחלב/הרצל-נהריה<->טרומפלדור/י''ד ליל הגשרים-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 4 - בית כנסת/ז'בוטינסקי-מעלות תרשיחא<->הבולבול/הגבעה-מעלות תרשיחא-2#/ לוח זמנים
- 3 - מפעל קדמני-שפרעם<->כביש 742/מחלף שפרעם-שפרעם-1ב/ לוח זמנים
- 16 - שדרות ששת הימים/כליל הכורש-נהריה<->ביג נהריה-רגבה-2ב/ לוח זמנים
- 312 - ת. רכבת אחיהוד/רציפים-אחיהוד<->מועצה מקומית-ירכא-2#/ לוח זמנים
- 55 - תחנה מרכזית ראש פינה-ראש פינה<->חוני המעגל/צהל-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 984 - טעם הצבי/שלב א-חצור הגלילית<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-2א/ לוח זמנים
- 967 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 74 - כיכר גיתה-גיתה<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 152 - חיילים משוחררים יז-פקיעין<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 361 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1זצפת ↔ חיפה/ לוח זמנים