קו 39
נהרייה←מעלות-תרשיחא
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 39 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 39 (נהרייה←מעלות-תרשיחא) יש 47 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית נהריה/רציפים ומסתיים בבית כנסת/ז'בוטינסקי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 39 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נהרייה←מעלות-תרשיחא (47 תחנות)
ת. מרכזית נהריה/רציפים
צומת נהריה
בן צבי / גלעד
שדרות הנשיא בן צבי/מכבי אש
שד. הנשיא בן צבי/דרך הזיתים
מרכז רפואי גליל
מסעף בן עמי
צומת כברי
משתלת כברי
צומת געתון
מסעף יחיעם
יחיעם מרכז
מסעף יחיעם
מסעף יחיעם
געתון 2
מסעף געתון
עין יעקב א
עין יעקוב צרכניה ב
עין יעקב ג
עין יעקב ד
מסעף עין יעקב
מסעף תרשיחא מערב
מעונה א
מעונה ג
קניון תרשיחא
צומת מעלות
מ''ג המעפילים/הזית
הזית/הרצל
מרכז צעירים מעלות תרשיחא
הרצל/זלמן שז''ר
מעלה חסון/ז'בוטינסקי
הרב קוק/ז'בוטינסקי
בית כנסת/ז'בוטינסקי
עירייה
בית ספר אורט/שדרות מ''ג המעפילים
רקפת/עדעד
רקפת/משעול הברוש
יסמין/קורנית
מ''ג המעפילים/הנרקיס
שד. ירושלים/החשמונאים
ההגנה/השומר
ההגנה/אצ''ל
שדרות ירושלים/שיבת ציון
שד. ירושלים/שד. מ''ג המעפילים
מעלה חסון/ז'בוטינסקי
הרב קוק/ז'בוטינסקי
בית כנסת/ז'בוטינסקי
שאלות ותשובות לגבי קו 39
מתי מתחיל לפעול קו 39?
קו 39 מתחיל לפעול ב-11:50 בשישי
באיזו שעה קו 39 מפסיק לעבוד?
קו 39 מפסיק לפעול ב-11:50 בשישי
מתי מגיע קו 39?
כדי לראות מתי קו נהרייה←מעלות-תרשיחא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נהרייה←מעלות-תרשיחא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 39 (נהרייה←מעלות-תרשיחא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נהרייה←מעלות-תרשיחא (נהרייה←מעלות-תרשיחא) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 39 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 39 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 39
קו האוטובוס 39, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 12:05 - 20:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 12:05 - 20:00 | 475 |
ב׳ | 12:05 - 20:00 | 475 |
ג׳ | 12:05 - 20:00 | 475 |
ד׳ | 12:05 - 20:00 | 475 |
ה׳ | 12:05 - 20:00 | 475 |
ו׳ | 11:50 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל39 (מ ת. מרכזית נהריה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 39 (נהרייה←מעלות-תרשיחא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 39
תעריף הנסיעה ב39 (נהרייה←מעלות-תרשיחא) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
39 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 39 היא ת. מרכזית נהריה/רציפים והתחנה האחרונה היא בית כנסת/ז'בוטינסקי.
קו 39 (נהרייה←מעלות-תרשיחא) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 39. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 39.
מעקב אחר קו האוטובוס 39 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 39 (נהרייה←מעלות-תרשיחא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 39 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 39 ב-ישראל
39 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 81 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מסעף סאסא-סאסא-1#/ לוח זמנים
- 294 - מאר אליאס/א רוסיה-פסוטה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->שכונת חיילים משוחררים 2-שפרעם-1אשפרעם ↔ חיפה/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->דוד אלעזר/לח''י-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 281 - מסעף סאסא-הגליל העליון<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ם/ לוח זמנים
- 312 - ת. רכבת אחיהוד/רציפים-אחיהוד<->מועצה מקומית-ירכא-2#/ לוח זמנים
- 347 - נשיאי ישראל/אורט בראודה-כרמיאל<->מקאם נבי סבלאן-חורפיש-2#/ לוח זמנים
- 157 - יוסף לוי /חרושת-קרית ביאליק<->בנק מרכנתיל-כאבול-1#/ לוח זמנים
- 20 - מגרש טניס ירכא-ירכא<->מסעף אזור תעשיה-ג'וליס-2#/ לוח זמנים
- 77 - מכמנים כיכר-מכמנים<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 285 - מאר אליאס/א סלעה-פסוטה<->נשיאי ישראל/אורט בראודה-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 60 - ת. רכבת עכו/הרצל-עכו<->לוחמי הגיטאות/מרכז-לוחמי הגיטאות-1#/ לוח זמנים
- 306 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אחמד חוסין עלאם/אל בוסתאן-כפר מנדא-2#/ לוח זמנים
- 45 - כיכר-כיסרא סומיע<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 55 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->כיכר גיתה-גיתה-1#/ לוח זמנים
- 42 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-3א/ לוח זמנים
- 43 - בהזמנה מראש - תרדיון/ביטוח לאומי-תרדיון<->מועדון חברים-הררית-1#תרדיון ↔ הררית/ לוח זמנים
- 23 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 3 - מפעל קדמני-שפרעם<->כביש 742/מחלף שפרעם-שפרעם-1ב/ לוח זמנים