קו 51
רחובות←יבנה
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 51 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 51 (רחובות←יבנה) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית חולים קפלן/דרך פסטרנק ומסתיים בת. מרכזית יבנה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 51 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רחובות←יבנה (29 תחנות)
בית חולים קפלן/דרך פסטרנק
כביש 40/מסעף בית חולים קפלן
צומת ברנר
כביש 411 /גבעת ברנר
כביש 411 /גן שלמה
כביש 411 /דרך הים
מסעף כפר גבירול
מושב גאליה
בית גמליאל/כביש 410
הנשיאים/גשר ממלוכי
העצמאות/הנשיאים
שדרות העצמאות
שד. העצמאות/אהרון חג'ג'
אהרון חג'ג'/הצבעוני
הדרור/דוכיפת
הדרור/הזמיר
הדרור/שדרות דואני
שד. דואני/קדושי קהיר
שדרות דואני/האלון
סחלב/פטל
חטיבת גבעתי/חלמונית
שדרות ז'בוטינסקי/שדרות דואני
ז'בוטינסקי/הזית
ז'בוטינסקי/נורית
ז'בוטינסקי/הגפן
שד. הסנהדרין/שד. ז'בוטינסקי
שד. הסנהדרין/הירדן
שד. הסנהדרין/שד. ירושלים
ת. מרכזית יבנה
שאלות ותשובות לגבי קו 51
מתי מתחיל לפעול קו 51?
קו 51 מתחיל לפעול ב-09:10 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 51 מפסיק לעבוד?
קו 51 מפסיק לפעול ב-21:45 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 51?
כדי לראות מתי קו רחובות←יבנה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רחובות←יבנה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 51 (רחובות←יבנה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רחובות←יבנה (רחובות←יבנה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 51 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 51 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 51 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 51 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 51
קו האוטובוס 51, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 09:10 - 21:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 09:10 - 21:45 | 45 - 130 |
ב׳ | 09:10 - 21:45 | 45 - 130 |
ג׳ | 09:10 - 21:45 | 45 - 130 |
ד׳ | 09:10 - 21:45 | 45 - 130 |
ה׳ | 09:10 - 21:45 | 45 - 130 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל51 (מ בית חולים קפלן/דרך פסטרנק), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 51 (רחובות←יבנה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 51
תעריף הנסיעה ב51 (רחובות←יבנה) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
51 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 51 היא בית חולים קפלן/דרך פסטרנק והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית יבנה.
קו 51 (רחובות←יבנה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 51. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 51.
מעקב אחר קו האוטובוס 51 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 51 (רחובות←יבנה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 51 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 51 ב-ישראל
51 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 282 - בית עלמין-ראש העין<->מסוף גולדה/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 38 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->בית חולים הרצפלד-גדרה-1#/ לוח זמנים
- 1 - ת. רכבת אשדוד עד הלום/איסוף-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-3#/ לוח זמנים
- 63 - ת. רכבת סגולה-פתח תקווה<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 5 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->הרימון/הברוש-בן זכאי-1#/ לוח זמנים
- 7 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 34 - יותם המלך/דוד המלך-אשדוד<->המדע/הנפט-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 37 - ת. רכבת רחובות/רציפים בין עירוני-רחובות<->מרכז מסחרי/חשמונאים-גן יבנה-2#/ לוח זמנים
- 25 - בית חולים בית רבקה-פתח תקווה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 3 - 'עמל א-ראש העין<->רחוב 117/רחוב 12-ג'לג'וליה-10
- 3א - רחוב 117/רחוב 12-ג'לג'וליה<->מרכז תעסוקה לנכה/המלאכה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 150 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 83 - מסוף יותם ויואב/רציפים-פתח תקווה<->שיטה/שיקמה-שדי חמד-10/ לוח זמנים
- 51א - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-11/ לוח זמנים
- 454 - זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש<->בני ברית/מורדי הגיטאות-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 17 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->בית העלמין-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 10א - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->מסוף חרש-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 317 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-1#/ לוח זמנים
- 88 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה-10/ לוח זמנים