קו 55
טבריה←סח'נין
סופרבוס (Superbus)
מפת המסלול של קו האוטובוס 55 של סופרבוס (Superbus) - טבריה←סח'נין
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 55 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 55 (טבריה←סח'נין) יש 39 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית טבריה/רציפים ומסתיים בסחנין יציאה מערבית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 55 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טבריה←סח'נין (39 תחנות)
ת. מרכזית טבריה/רציפים
הגליל גן העיר
הגליל/הקישון
הבנים/הקישון
דרך גדוד ברק/הירדן
דרך גדוד ברק/90
דרך גדוד ברק/90
צומת מגדל
מסעף ואדי חמאם
צומת מגדל מערב
מגדל/807
מחלף נחל צלמון/למערב
מחלף נחל צלמון/למערב
מסעף כלנית
כלא צלמון
ראס אל חביה 2
בית ספר מגאר
צומת מע'אר
מגאר ג'/מרכז
הכיכר מע'אר
מגאר ו'/מסעף טפחות
צומת צלמון/אלחמרה
צומת דיר חנא
דייר חנא/מרכז
דייר חנא/מרכז רפואי
דייר חנא/בית ספר
דייר חנא/יציאה
עראבה מזרח
עראבה א'/כניסה
צומת חילזון/כביש 805
אלמרוש
בריכה
עראבה ה'/יציאה
סחנין כניסה מזרחית
מכללת סח'נין/משרד הרישוי
סח'נין עיריה
סח'נין מרכז העיר
הגליל ט
סחנין יציאה מערבית
שאלות ותשובות לגבי קו 55
מתי מתחיל לפעול קו 55?
קו 55 מתחיל לפעול ב-00:00 בשני, שלישי, רביעי
באיזו שעה קו 55 מפסיק לעבוד?
קו 55 מפסיק לפעול ב-14:20 בשישי
מתי מגיע קו 55?
כדי לראות מתי קו טבריה←סח'נין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טבריה←סח'נין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 55 (טבריה←סח'נין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טבריה←סח'נין (טבריה←סח'נין) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 55 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 55 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 55
קו 55 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 21:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 21:35 | 35 - 100 |
ב׳ | 00:00 - 21:35 | 35 - 120 |
ג׳ | 00:00 - 21:35 | 35 - 120 |
ד׳ | 00:00 - 21:35 | 35 - 120 |
ה׳ | 06:00 - 21:35 | 35 - 100 |
ו׳ | 06:40 - 14:20 | 45 - 185 |
ש׳ | 19:50 - 22:30 | 160 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל55 (מ ת. מרכזית טבריה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 55 (טבריה←סח'נין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 55
תעריף הנסיעה ב55 (טבריה←סח'נין) של סופרבוס (Superbus) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
55 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 55 היא ת. מרכזית טבריה/רציפים והתחנה האחרונה היא סחנין יציאה מערבית.
קו 55 (טבריה←סח'נין) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 55. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 55.
מעקב אחר קו האוטובוס 55 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 55 (טבריה←סח'נין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 55 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 55 ב-ישראל
55 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 93 - הדקל/צאלון-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20
- 90 - תחנה תפעולית/חניון תלפיות מזרח-ירושלים<->בי''ח הרצוג/גבעת שאול-ירושלים-10
- 11 - מתחם ביג-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20
- 84 - גולני/המגינים-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10
- 248 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ערערה/כניסה-ערערה-20
- 6א - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->אזור תעשיה שגיא 2000 3-עמק יזרעאל-11
- 98 - דרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה-טבריה<->מרכז מסחרי/וייצמן-טבריה-20
- 20 - שוק עירוני-עפולה<->ת.מרכזית עפולה/שפרינצק-עפולה-20
- 46 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מח.נעורה-עמק יזרעאל-10
- 74 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-20
- 13 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->כיכר הציונות-קרית טבעון-20
- 12 - הנשיא וייצמן/שז''ר-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20
- 2 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->דחי/יציאה-דחי-11
- 90 - בי''ס אורט-קרית טבעון<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-10
- 96 - עמק השלום/הגלעד-יקנעם עילית<->בית ספר אורנים/לילך-יקנעם עילית-21
- 49 - אביטל א-אביטל<->ת. רכבת עפולה/הורדה-עפולה-20
- 14 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->צוקית/טבלן-עפולה-10
- 17 - מסוף קניון ג'י/רציפים-יקנעם עילית<->מסוף קניון ג'י/הורדה-יקנעם עילית-30
- 793 - הגפן/הפרסים-חיפה<->דרך יצחק רבין / אל ג'בל-בסמת טבעון-11
- 859 - תחנה תפעולית חניון 4/9-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20