קו 59
אבני נזר ב←בית ספר החינוך/שערי תשובה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 59 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 59 (אבני נזר ב←בית ספר החינוך/שערי תשובה) יש 53 תחנות. מסלול הקו מתחיל באבני נזר ב ומסתיים בבית ספר החינוך/שערי תשובה.
לוח הזמנים לקו 59 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב07:30. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 59 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אבני נזר ב←בית ספר החינוך/שערי תשובה (53 תחנות)
אבני נזר ב
אבני נזר ג
אבני נזר ד
אבני נזר/אור החיים
מרכז קסם/אבני נזר
מעלות שמחה/אבני נזר
מעלות שמחה/קצות חושן
קצות החושן/מעלות שמחה
שאגת אריה 15
שאגת אריה 3
גן העיר/קצות החושן
קצות החושן
קצות החושן/נתיבות המשפט
נתיבות המשפט/מעלות שמחה
מעלות שמחה/מסילת ישרים
ישיבת חדרה/שערי תשובה
שערי תשובה/ראשית חכמה
שערי תשובה/ראשית חכמה
שערי תשובה/כולל רצופות
בית ספר החינוך/שערי תשובה
ת''ת אבי עזרי
שערי תשובה א
שערי תשובה/ראשית חכמה
שערי תשובה
שערי תשובה/חזון דוד
נתיבות המשפט/אביעזרי
גן ילדים/נתיבות המשפט
נתיבות המשפט/מסילת יוסף
נתיבות המשפט י''ג
נתיבות המשפט יד
נתיבות המשפט טו
נתיבות המשפט י''ז
נתיבות המשפט/מרומי שדה
מרומי שדה/נתיבות המשפט
מרומי שדה 16
כנסת יצחק/מרומי שדה
מרומי שדה 40
מרומי שדה/מסילת יוסף
מסילת יוסף/מרומי שדה
גן ילדים/מסילת יוסף
מסילת יוסף/חת''ם סופר
מסילת יוסף/חת''ם סופר
חפץ חיים א
חפץ חיים ב
חפץ חיים ג
מעלות שמחה/קצות חושן
מעלות שמחה/אבני נזר
מעלות שמחה/מסילת ישרים
ישיבת חדרה/שערי תשובה
שערי תשובה/ראשית חכמה
שערי תשובה/ראשית חכמה
שערי תשובה/כולל רצופות
בית ספר החינוך/שערי תשובה
שאלות ותשובות לגבי קו 59
מתי מתחיל לפעול קו 59?
קו 59 מתחיל לפעול ב-07:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 59 מפסיק לעבוד?
קו 59 מפסיק לפעול ב-07:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 59?
כדי לראות מתי קו אבני נזר ב←בית ספר החינוך/שערי תשובה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אבני נזר ב←בית ספר החינוך/שערי תשובה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 59 (אבני נזר ב←בית ספר החינוך/שערי תשובה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אבני נזר ב←בית ספר החינוך/שערי תשובה (אבני נזר ב←בית ספר החינוך/שערי תשובה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 59 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 59 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 59 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 59 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 59
קו האוטובוס 59, פועל בימים ראשון עד שישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:30 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 07:30 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 07:30 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 07:30 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 07:30 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 07:30 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל59 (מ אבני נזר ב), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 59 (אבני נזר ב←בית ספר החינוך/שערי תשובה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 59
תעריף הנסיעה ב59 (אבני נזר ב←בית ספר החינוך/שערי תשובה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
59 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 59 היא אבני נזר ב והתחנה האחרונה היא בית ספר החינוך/שערי תשובה.
קו 59 (אבני נזר ב←בית ספר החינוך/שערי תשובה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 59. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 59.
מעקב אחר קו האוטובוס 59 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 59 (אבני נזר ב←בית ספר החינוך/שערי תשובה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 59 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 59 ב-ישראל
59 - כיוונים חלופיים
- 59 - בית ספר החינוך/שערי תשובה←חפץ חיים/נתיבות המשפט / לוח זמנים
- 59 - נתיבות המשפט/מרומי שדה←ת''ת אבי עזרי / לוח זמנים
- 59 - ת''ת אבי עזרי←מעלות שמחה/אבני נזר / לוח זמנים
- 59 - ת''ת אבי עזרי←נתיבות המשפט/מרומי שדה / לוח זמנים
- 59 - ת''ת אבי עזרי←רבי עקיבא ד / לוח זמנים
- 59 - תיבות דואר/רבי עקיבא←ת''ת אבי עזרי / לוח זמנים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 81 - ישיבת נזר התלמוד/חב''ד-ביתר עילית<->מפעל הש''ס/רבי נחמן מברסלב-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 586 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 686 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שדרות הרצל-אופקים-10/ לוח זמנים
- 284 - ממילא/קריב-ירושלים<->שד.הרי יהודה/הר כתרון-צור הדסה-10/ לוח זמנים
- 22 - אולם ספורט חדש-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 796 - ביר אל סיכה-זמר<->מתנ''ס-עספיא-11/ לוח זמנים
- 385 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->הרב אברהם רביץ-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 80 - קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית<->בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 7 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-10/ לוח זמנים
- 9 - בית ספר עתידים-אור עקיבא<->ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 131 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->רבי מאיר/רבן יוחנן בן זכאי-אלעד-1#/ לוח זמנים
- 504 - מרכז מסחרי/שדרות המלאכות-מודיעין מכבים רעות<->מסוף שוהם-שוהם-21/ לוח זמנים
- 153 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 208 - מסוף שוהם-שוהם<->מחנה צבא/אהרון יריב-רמת השרון-10
- 12 - אולם ספורט חדש-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 160 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 279 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->וינוגרד/זווין-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 759 - מסוף ג'ת-ג'ת<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-10/ לוח זמנים
- 346 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 60 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->קידמה/התמדה-חריש-10/ לוח זמנים