קו 59
דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 59 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 59 (דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה) יש 44 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך מנחם בגין/מסוף ומסתיים בעירייה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 59 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה (44 תחנות)
דרך מנחם בגין/מסוף
שרה אמנו/יעל הגיבורה
שרה אמנו
שרה אמנו/רבקה אמנו
מגרש ספורט/שרה אמנו
לאה אמנו/שרה אמנו
שבטי ישראל/יהודה
יהודה/ראובן
יהודה/יוסף
אולפנה/לוי
יצחק רבין /בי''ס ניצנים
נהר הירדן /נחל זוהר
נהר הירדן /נחל ציפורי
נהר הירדן/מעלה עמיעז
עמק החולה/גינת החולה
עמק יזרעאל/נחל הירמוך
כליל החורש/עמק דותן
עמק דותן/לבונה
עמק דותן/עמק החולה
שדרות החשמונאים/לב העיר
עמק זבולון/יגאל ידין
תכלת /אבני חושן
תכלת/מגדל המנורה
לשם/תכלת
תרשיש/אבני חושן
אודם/יהלום
יהלום/גינות זבולון
מרדכי (מוטה) גור/דוד אלעזר
מרדכי (מוטה) גור/חטיבת הראל
מרדכי (מוטה) גור/עמק בית שאן
יחזקאל הנביא/עמק בית שאן
עמק האלה /הלוח העברי
בי''ס אורט עירוני/עמק חרוד
בי''ס כרמים/עמק חרוד
תשרי/הלוח העברי
תשרי/חשון
חשון/שבט
חשון/ירח אב
אדר/שבט
זכריה הנביא/עמק האלה
אליהו הנביא/עמק האלה
אליהו הנביא/הנביאים
משה דיין/עמק בית שאן
עירייה
שאלות ותשובות לגבי קו 59
מתי מתחיל לפעול קו 59?
קו 59 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 59 מפסיק לעבוד?
קו 59 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 59?
כדי לראות מתי קו דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 59 (דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה (דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 59 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 59 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 59
קו 59 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 05:30 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 23:30 | 15 - 30 |
ב׳ | 05:30 - 23:30 | 15 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:30 - 23:30 | 15 - 30 |
ה׳ | 05:30 - 23:30 | 15 - 30 |
ו׳ | 05:30 - 16:30 | 20 - 30 |
ש׳ | 21:15 - 23:45 | 45 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל59 (מ דרך מנחם בגין/מסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 59 (דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 59
תעריף הנסיעה ב59 (דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
59 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 59 היא דרך מנחם בגין/מסוף והתחנה האחרונה היא עירייה.
קו 59 (דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 59. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 59.
מעקב אחר קו האוטובוס 59 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 59 (דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 59 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 59 ב-ישראל
59 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 208 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 240 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 19 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מזכירות-מבוא חורון-10/ לוח זמנים
- 26 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בריכת שחיה-נווה שלום-10/ לוח זמנים
- 464 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 9 - מסוף הרכבת הישן/איסוף-לוד<->שדרות יחד שבטי ישראל/שבט שמעון-לוד-20/ לוח זמנים
- 354 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 710 - דרך אהרון/דרך שרה-זכרון יעקב<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 258 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 891 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-10/ לוח זמנים
- 17 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-20/ לוח זמנים
- 162 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 759 - מסוף ג'ת-ג'ת<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-10/ לוח זמנים
- 243 - מרגולין/שדרת המייסדים-נורדיה<->שד. גיבורי ישראל/האומנות-נתניה-10/ לוח זמנים
- 320 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 12 - אולם ספורט חדש-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 58 - חפץ חיים/אבני נזר-מודיעין עילית<->נתיבות המשפט-מודיעין עילית-11/ לוח זמנים
- 30 - יוסי בנאי/יונה וולך-רמלה<->אחימאיר/שרעבי-רמלה-20/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->כיכר המייסדים-ינוב-17/ לוח זמנים
- 224 - מעגלי הרי''ם לוין/האדמורים מגור-ירושלים<->האדמו''ר מרוז'ין/בעל התניא-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים