קו 63
נצרת←ריינה
שאמ (Nazareth-unbs)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 63 של שאמ (Nazareth-unbs) (מעודכן)
בקו 63 (נצרת←ריינה) יש 24 תחנות. מסלול הקו מתחיל במרכז מסחרי ביג ומסתיים בריינה/יציאה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 63 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נצרת←ריינה (24 תחנות)
מרכז מסחרי ביג
מרכז ביג
שוק נוף הגליל
בית ספר קשת/סביון
סביון/הדר
סביון/ציפורן
קניון מבנה/סביון
קניון מבנה/דרך החטיבות
בית ספר שרת/מעלה יצחק
מרכז מסחרי/שד' מעלה יצחק
שדרות מעלה יצחק/הפסגות
הפסגות/סיוון
תבור/הפסגות
הפסגות/תבור
מרכז קליטה/כרמל
כרמל
חרמון/כרמל
'הציונות א
צומת נצרת צפון ב
בי''ח סיעודי הגליל
ריינה/כניסה
ריינה/מרכז
קופת חולים/754
ריינה/יציאה
שאלות ותשובות לגבי קו 63
מתי מתחיל לפעול קו 63?
קו 63 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 63 מפסיק לעבוד?
קו 63 מפסיק לפעול ב-22:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת
מתי מגיע קו 63?
כדי לראות מתי קו נצרת←ריינה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נצרת←ריינה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 63 (נצרת←ריינה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נצרת←ריינה (נצרת←ריינה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 63 של שאמ (Nazareth-unbs) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 63 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 63 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 63 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 63
קו 63 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 22:00 | 30 - 60 |
ב׳ | 05:30 - 22:00 | 30 |
ג׳ | 05:30 - 22:00 | 30 |
ד׳ | 05:30 - 22:00 | 30 |
ה׳ | 05:30 - 22:00 | 30 - 60 |
ו׳ | 05:30 - 22:00 | 30 - 90 |
ש׳ | 06:15 - 22:00 | 82 - 120 |
התרעות שירות של אוטובוס שאמ (Nazareth-unbs)
צפה בכל העדכונים ל63 (מ מרכז מסחרי ביג), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 63 (נצרת←ריינה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על שאמ (Nazareth-unbs) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 63
תעריף הנסיעה ב63 (נצרת←ריינה) של שאמ (Nazareth-unbs) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של שאמ (Nazareth-unbs), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של שאמ (Nazareth-unbs).
63 (שאמ (Nazareth-unbs))
התחנה הראשונה של קו 63 היא מרכז מסחרי ביג והתחנה האחרונה היא ריינה/יציאה.
קו 63 (נצרת←ריינה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של שאמ (Nazareth-unbs), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 63. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 63.
מעקב אחר קו האוטובוס 63 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 63 (נצרת←ריינה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 63 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של שאמ (Nazareth-unbs) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור שאמ (Nazareth-unbs) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של שאמ (Nazareth-unbs) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 63 ב-ישראל
63 - כיוונים חלופיים
קווי שאמ (Nazareth-unbs) בישראל
- 21 - בית ספר תיכון שנלר-נצרת<->7061/7074-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 88 - כיכר אלעבהרה-עין מאהל<->בי''ס אינגיליה-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 9 - אלג'ליל/כניסה צפונית-נצרת<->מרכז מסחרי מגדלי נצרת-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 18 - 10297-ריינה<->10297-ריינה-3#/ לוח זמנים
- 111 - ת. רכבת כפר ברוך-כפר ברוך<->מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 70 - בריאות המשפחה-כפר כנא<->איצטדיון כפר כנא-כפר כנא-1#/ לוח זמנים
- 111 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->ת. רכבת כפר ברוך/הורדה-כפר ברוך-1#/ לוח זמנים
- 81 - בי''ס אינגיליה-נצרת<->1019/אל פאח'ורה-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 17 - ואדי אל חאג'/2004-נצרת<->בית דפוס אלחכים/ואדי אל חאג-נצרת-3#/ לוח זמנים
- 75 - כרכום/שדרות מעלה יצחק-נוף הגליל<->בית ספר ארבל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 11 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->מרכז רסקו-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 12 - בית ספר שרת/יזרעאל-נוף הגליל<->המוביל/הסדנא-נוף הגליל-1ג/ לוח זמנים
- 42 - יפיע ד'/יציאה-יפיע<->מרכז רסקו-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 22 - מרכז חלוקת דואר-כפר כנא<->מרכז מסחרי-נצרת-3ג/ לוח זמנים
- 32 - גן ילדים/רותם-נוף הגליל<->שוק נוף הגליל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 14 - כרכום/שדרות מעלה יצחק-נוף הגליל<->דודג סנטר-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 81 - 201/609-יפיע<->5005/5129-נצרת-1#
- 92 - יפיע ד'/יציאה-יפיע<->בית ספר נעמ''ת-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 1 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->יפיע ד'/יציאה-יפיע-1#/ לוח זמנים
- 34 - שוק-נוף הגליל<->כרכום/שדרות מעלה יצחק-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים