קו 66
בי''ס שי עגנון/הרב יוסף אלישיב←תחנת רכבת ספיר/יד חרוצים
אקסטרה (Extra)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 66 של אקסטרה (Extra) (מעודכן)
בקו 66 (בי''ס שי עגנון/הרב יוסף אלישיב←תחנת רכבת ספיר/יד חרוצים) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבי''ס שי עגנון/הרב יוסף אלישיב ומסתיים בתחנת רכבת ספיר/יד חרוצים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 66 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בי''ס שי עגנון/הרב יוסף אלישיב←תחנת רכבת ספיר/יד חרוצים (29 תחנות)
בי''ס שי עגנון/הרב יוסף אלישיב
הרב יוסף אלישיב/הרב שלמה מכלוף אורגד
פרופסור אלברט איינשטיין/פרופסור שור
פרופסור אלברט איינשטיין/שלמה דרור
נחום סוקולוב/פייר ז'ילבר
בית הבאר/נחום סוקולוב
הרב הרצוג/שדרות חיים וייצמן
וייצמן/איכילוב
שדרות וייצמן/יהודה הנשיא
י.ח. ברנר/שד. חיים וייצמן
ויצמן/ששת הימים
שדרות חיים וייצמן/שער העמק
שדרות בנימין/שער הגיא
שד. בנימין/שד. ירושלים
שדרות בנימין/טשרניחובסקי
שד. בן אב''י/שד. בנימין
שד. בנימין/שלום שבזי
בן צבי/הגר''א
בית ספר טשרניחובסקי/בן צבי
בן צבי/נחום
בן צבי/פלוגת מכבי
הנביאים/שד. בן צבי
בן צבי/גרנבוים
שדרות בן צבי/שדרות אגם כנרת
שלום עליכם/שדרות פנחס לבון
בית חרושת טבע
שד. גיבורי ישראל/התרופה
הבונים/גיבורי ישראל
תחנת רכבת ספיר/יד חרוצים
שאלות ותשובות לגבי קו 66
מתי מתחיל לפעול קו 66?
קו 66 מתחיל לפעול ב-05:45 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 66 מפסיק לעבוד?
קו 66 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 66?
כדי לראות מתי קו בי''ס שי עגנון/הרב יוסף אלישיב←תחנת רכבת ספיר/יד חרוצים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בי''ס שי עגנון/הרב יוסף אלישיב←תחנת רכבת ספיר/יד חרוצים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 66 (בי''ס שי עגנון/הרב יוסף אלישיב←תחנת רכבת ספיר/יד חרוצים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בי''ס שי עגנון/הרב יוסף אלישיב←תחנת רכבת ספיר/יד חרוצים (בי''ס שי עגנון/הרב יוסף אלישיב←תחנת רכבת ספיר/יד חרוצים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 66 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 66 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 66 של אקסטרה (Extra) - בי''ס שי עגנון/הרב יוסף אלישיב←תחנת רכבת ספיר/יד חרוצים
לוח זמנים של קו 66
קו 66 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:45 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:45 - 22:30 | 10 - 22 |
ב׳ | 05:45 - 22:30 | 10 - 22 |
ג׳ | 05:45 - 22:30 | 10 - 22 |
ד׳ | 05:45 - 22:30 | 10 - 22 |
ה׳ | 05:45 - 22:30 | 10 - 22 |
ו׳ | 06:00 - 16:30 | 15 - 20 |
ש׳ | 21:00 - 23:00 | 15 - 25 |
התרעות שירות של אוטובוס אקסטרה (Extra)
צפה בכל העדכונים ל66 (מ בי''ס שי עגנון/הרב יוסף אלישיב), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 66 (בי''ס שי עגנון/הרב יוסף אלישיב←תחנת רכבת ספיר/יד חרוצים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אקסטרה (Extra) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 66
תעריף הנסיעה ב66 (בי''ס שי עגנון/הרב יוסף אלישיב←תחנת רכבת ספיר/יד חרוצים) של אקסטרה (Extra) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אקסטרה (Extra), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אקסטרה (Extra).
66 (אקסטרה (Extra))
התחנה הראשונה של קו 66 היא בי''ס שי עגנון/הרב יוסף אלישיב והתחנה האחרונה היא תחנת רכבת ספיר/יד חרוצים.
קו 66 (בי''ס שי עגנון/הרב יוסף אלישיב←תחנת רכבת ספיר/יד חרוצים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אקסטרה (Extra), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 66. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 66.
מעקב אחר קו האוטובוס 66 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 66 (בי''ס שי עגנון/הרב יוסף אלישיב←תחנת רכבת ספיר/יד חרוצים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 66 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אקסטרה (Extra) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אקסטרה (Extra) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אקסטרה (Extra) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 66 ב-ישראל
66 - כיוונים חלופיים
קווי אקסטרה (Extra) בישראל
- 1א - ת. מרכזית נתניה-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3א/ לוח זמנים
- 67 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->סינמה סיטי/המחקר-נתניה-1#/ לוח זמנים
- 61 - תחנה תפעולית מסוף החוף הירוק-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 70 - בן צבי/נחום-נתניה<->בית ספר ש''י עגנון/שמעון בר יוחאי-נתניה-2א/ לוח זמנים
- 70א - בי''ס שי עגנון/הרב יוסף אלישיב-נתניה<->בית ספר ש''י עגנון/שמעון בר יוחאי-נתניה-3ג/ לוח זמנים
- 32א - מסוף יד חרוצים/איסוף-נתניה<->ת. רכבת נתניה-נתניה-21/ לוח זמנים
- 32 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->תחנת רכבת ספיר/יד חרוצים-נתניה-11/ לוח זמנים
- 149 - בי''ס שי עגנון/הרב יוסף אלישיב-נתניה<->ההדרים צורן/השיקמה צורן-קדימה צורן-1#/ לוח זמנים
- 12 - האורזים/אורט-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-2ז/ לוח זמנים
- 10 - ת. מרכזית נתניה-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3ז/ לוח זמנים
- 16 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-21/ לוח זמנים
- 92 - הברבור/הזמיר-נתניה<->האורזים/אורט-נתניה-1#/ לוח זמנים
- 64 - מסוף יד חרוצים/איסוף-נתניה<->מסוף עין התכלת/הורדה-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 71 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->תחנת רכבת ספיר/יד חרוצים-נתניה-1#/ לוח זמנים
- 63 - שדרות בנימין/שער הגיא-נתניה<->תחנת רכבת ספיר/יד חרוצים-נתניה-13/ לוח זמנים
- 65 - מסוף עין התכלת/איסוף-נתניה<->חוף פולג/רמת פולג-נתניה-1#/ לוח זמנים
- 60 - בית עלמין-נתניה<->בית גיל הזהב/השקד-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 69 - בי''ס שי עגנון/הרב יוסף אלישיב-נתניה<->תחנת רכבת ספיר/יד חרוצים-נתניה-1#/ לוח זמנים
- 71א - מסוף יד חרוצים/איסוף-נתניה<->ת. רכבת נתניה-נתניה-2#/ לוח זמנים