קו 67
באר שבע←קסר א סיר
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 67 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 67 (באר שבע←קסר א סיר) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית הלוחם ומסתיים בקאסר א סיר 1.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 67 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר שבע←קסר א סיר (36 תחנות)
בית הלוחם
האורגים/יהושע הצורף
שדרות דוד בן גוריון/האורגים
שדרות דוד בן גוריון/יהושע הצורף
תחנת רכבת/שדרות דוד בן גוריון
מרכז הספורט אוניברסיטת בן גוריון
מרפאות חוץ סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון
מרכז רפואי סורוקה/יצחק רגר
עיריית באר שבע/יצחק רגר
יצחק רגר/וייצמן
השוק העירוני/שדרות דוד חכם
סינמה סיטי/שדרות דוד חכם
צומת יצחק מצליח
אזור תעשיה עמק שרה
שדרות יגאל אלון/הכשרת היישוב
שדרות יגאל אלון/צאלים
צומת שרה/כביש 25
מסעף שגב שלום/כביש 25
מסעף נבטים/כביש 25
מסעף ח'שם זנה
בי''ס נווה מדבר
בית פלט/אבו קוידר
בית פלט/אל אעסם
בית פלט/אל משאש
ערוער/מערב
צומת ערערה בנגב/כביש 2582
אבו קרינאת 1
קופת חולים כללית
אבו קרינאת
בית ספר
קופת חולים כללית
אבו קרינאת 3
צומת ערערה בנגב/כביש 25
אום רתאם א
אום רתאם ב
קאסר א סיר 1
שאלות ותשובות לגבי קו 67
מתי מתחיל לפעול קו 67?
קו 67 מתחיל לפעול ב-07:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 67 מפסיק לעבוד?
קו 67 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 67?
כדי לראות מתי קו באר שבע←קסר א סיר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר שבע←קסר א סיר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 67 (באר שבע←קסר א סיר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר שבע←קסר א סיר (באר שבע←קסר א סיר) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 67 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 67 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 67 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 67 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 67
קו האוטובוס 67, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:00 - 20:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:00 - 20:30 | 120 - 180 |
ב׳ | 07:00 - 20:30 | 120 - 180 |
ג׳ | 18:30 - 20:30 | 120 |
ד׳ | 07:00 - 20:30 | 120 - 180 |
ה׳ | 07:00 - 20:30 | 120 - 180 |
ו׳ | 07:30 - 14:00 | 120 - 150 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל67 (מ בית הלוחם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 67 (באר שבע←קסר א סיר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 67
תעריף הנסיעה ב67 (באר שבע←קסר א סיר) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
67 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 67 היא בית הלוחם והתחנה האחרונה היא קאסר א סיר 1.
קו 67 (באר שבע←קסר א סיר) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 67. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 67.
מעקב אחר קו האוטובוס 67 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 67 (באר שבע←קסר א סיר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 67 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 67 ב-ישראל
67 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 37 - הרצל / טרומפלדור-יהוד מונוסון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 5א - חוני המעגל/בית יעקב-אלעד<->רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא-אלעד-21/ לוח זמנים
- 151 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->אסימוב/שדרות ורדימון-ירוחם-1#/ לוח זמנים
- 587 - אסימוב/שדרות ורדימון-ירוחם<->מכללת ספיר-שער הנגב-2#
- 561 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->תחנה מרכזית כפ''ס/הורדה-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 551 - החרש/עמל-פתח תקווה<->בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה-21/ לוח זמנים
- 70 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->אנגל/אוסטרובסקי-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 6א - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-21/ לוח זמנים
- 68 - כלא נפחא-רמת הנגב<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 87 - אבן עזרא/רשב''ם-הרצליה<->העצמאות/בן גוריון-הרצליה-2#/ לוח זמנים
- 531 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 22 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->נירית/מירון-נירית-1#
- 15 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->אזור תעשיה תל שבע-תל שבע-1#/ לוח זמנים
- 504 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->קרית הספורט/וייצמן-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 140 - מרפאות חוץ סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון-באר שבע<->עזוז/מרכז-עזוז-12/ לוח זמנים
- 1 - מסוף קדמה-רמת השרון<->מסוף קדמה-רמת השרון-3#/ לוח זמנים
- 75 - מסוף שניידר-פתח תקווה<->מרכז מסחרי גבעת סביון-גני תקווה-20
- 11 - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->שדרות אליהו סעדון/סקלאר לו-אור יהודה-10/ לוח זמנים
- 570 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->הגולן/החרמון-הוד השרון-2#/ לוח זמנים
- 21 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->דריג'את-דריג'את-1#/ לוח זמנים