קו 70
ת. מרכזית י-ם/יפו (B3-B4)←בסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 70 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 70 (ת. מרכזית י-ם/יפו (B3-B4)←בסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר) יש 12 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית י-ם/יפו (B3-B4) ומסתיים בבסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 70 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. מרכזית י-ם/יפו (B3-B4)←בסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר (12 תחנות)
ת. מרכזית י-ם/יפו (B3-B4)
ירמיהו/מנחת יצחק
חטיבת הראל/שמואל הנביא
שדרות לוי אשכול/קרל נטר
שד' אשכול/בר לב
שדרות חיים ברלב/שדרות האוניברסיטה העברית
ת. רק''ל גבעת המבתר/דרך שועפאט
תחנת רקל''ה גבעת המבתר/יגאל ידין
תחנת רקל''ה סיירת דוכיפת/משה דיין
תחנת רקל''ה חיל האויר/משה דיין
מסוף 700/שד' נווה יעקב
בסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר
שאלות ותשובות לגבי קו 70
מתי מתחיל לפעול קו 70?
קו 70 מתחיל לפעול ב-07:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 70 מפסיק לעבוד?
קו 70 מפסיק לפעול ב-09:00 בשני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 70?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית י-ם/יפו (B3-B4)←בסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית י-ם/יפו (B3-B4)←בסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 70 (ת. מרכזית י-ם/יפו (B3-B4)←בסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית י-ם/יפו (B3-B4)←בסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר (ת. מרכזית י-ם/יפו (B3-B4)←בסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 70 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 70 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 70
קו האוטובוס 70, פועל בימים שני עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:15 - 09:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:15 - 09:15 | 15 - 90 |
ב׳ | 07:15 - 09:00 | 15 - 90 |
ג׳ | 07:15 - 09:00 | 15 - 90 |
ד׳ | 07:15 - 09:00 | 15 - 90 |
ה׳ | 07:15 - 09:00 | 15 - 90 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל70 (מ ת. מרכזית י-ם/יפו (B3-B4)), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 70 (ת. מרכזית י-ם/יפו (B3-B4)←בסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 70
תעריף הנסיעה ב70 (ת. מרכזית י-ם/יפו (B3-B4)←בסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
70 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 70 היא ת. מרכזית י-ם/יפו (B3-B4) והתחנה האחרונה היא בסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר.
קו 70 (ת. מרכזית י-ם/יפו (B3-B4)←בסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 70. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 70.
מעקב אחר קו האוטובוס 70 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 70 (ת. מרכזית י-ם/יפו (B3-B4)←בסיס פיקוד מרכז/דוד אלעזר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 70 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 70 ב-ישראל
70 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 27 - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 91 - רפאל סויסה/רחל המשוררת-מזכרת בתיה<->בית ספר דה שליט-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 70 - זלמן שזר/חיל הים-ראשון לציון<->גולדה מאיר/הסחלב-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 37א - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->בית ספר אורט-דאלית אל כרמל-1ח/ לוח זמנים
- 146 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 542 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 51א - גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 76 - ליאון בלום-חיפה<->מסוף יגור-יגור-1#/ לוח זמנים
- 6א - קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה<->פוואר סנטר-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 549 - קניון איילון-בני ברק<->תיכון בית רחל-קוממיות-1#/ לוח זמנים
- 905 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->מרכזית המפרץ/שדרות ההסתדרות-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 3 - בר רב האי/סעדיה הגאון-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 86 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->חפציבה מרכז/מבצע יונתן-חדרה-15/ לוח זמנים
- 460 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->כיכר המעפיל-קרית גת-3#/ לוח זמנים
- 6א - בית עלמין אילת-אילת<->עין נטפים/ששת הימים-אילת-2ז/ לוח זמנים
- 812 - שאולזון/רוזנטל-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ח/ לוח זמנים
- 92א - בית ספר יצחק נבון-קרית מוצקין<->שדרות גושן/דבורה-קרית מוצקין-1ד/ לוח זמנים
- 8 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 425 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים