קו 708
זכרון יעקב←נתניה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 708 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 708 (זכרון יעקב←נתניה) יש 53 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהנדיב/המייסדים ומסתיים בת. מרכזית נתניה/הורדה.
לוח הזמנים לקו 708 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב06:00. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 708 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: זכרון יעקב←נתניה (53 תחנות)
הנדיב/המייסדים
הרצל/יעבץ
הרצל/שדרות נילי
דרך הגרנות/הרצל
המייסדים/דרך הגרנות
דרך אהרון/חווה חקלאית
דרך אהרון/נווה רמז
גני רמת הנדיב/652
מפעלי חן/כביש 652
מוסד סביון/652
הגיבורים/הספיר
דרך המסילה/דקל
דרך המסילה/ששת הימים
ת. רכבת בנימינה
צומת עדה
מתחם ביג/דרך הנדיב
מרכז רפואי שהם/דרך הנדיב
דרך הנדיב/דרך הים
דרך הנדיב/הנוטר
בי''ס חקלאי
פיק''א/הבוטנים
דרך פיק''א/שלומציון המלכה
גבעת נאה
בית אריזה/דרך פיק''א
צומת אלון
צומת גרנות/גן שמואל
צומת חדרה מזרח
צה''ל
מתחם מיקס/צה''ל
צה''ל/האקליפטוס
הנשיא וייצמן/לבוצקין
הנשיא וייצמן/הבנים
הנשיא ויצמן/יהודה הלוי
תיכון חדרה/רמב''ם
ת. מרכזית חדרה/רציפים
שערי חדרה/כביש 4
צומת יער חדרה
צומת מטע
צומת הרוא''ה
צומת אלישיב
צומת חפר
צומת מעברות
צומת העוגן/כביש 5700
קיבוץ משמר השרון לדרום
צומת רופין לדרום
צומת השרון למערב
צומת גנות הדר
צומת שער חפר
כביש 57/דרך דגניה
צומת נווה איתמר
הרצל/עולי הגרדום
הרצל/מינץ
ת. מרכזית נתניה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 708
מתי מתחיל לפעול קו 708?
קו 708 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 708 מפסיק לעבוד?
קו 708 מפסיק לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 708?
כדי לראות מתי קו זכרון יעקב←נתניה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו זכרון יעקב←נתניה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 708 (זכרון יעקב←נתניה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס זכרון יעקב←נתניה (זכרון יעקב←נתניה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 708 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 708 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 708 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 708 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 708
קו האוטובוס 708, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 06:00 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 06:00 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 06:00 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 06:00 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל708 (מ הנדיב/המייסדים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 708 (זכרון יעקב←נתניה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 708
תעריף הנסיעה ב708 (זכרון יעקב←נתניה) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
708 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 708 היא הנדיב/המייסדים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית נתניה/הורדה.
קו 708 (זכרון יעקב←נתניה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 708. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 708.
מעקב אחר קו האוטובוס 708 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 708 (זכרון יעקב←נתניה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 708 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 708 ב-ישראל
708 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 506 - מסעף ברקת-חבל מודיעין<->קלצ'קין-תל אביב יפו-14/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ההרחבה/הותיקים-גאולים-10/ לוח זמנים
- 476 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 81 - ישיבת נזר התלמוד/חב''ד-ביתר עילית<->מפעל הש''ס/רבי נחמן מברסלב-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 170 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 1 - הדסים-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 230 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אבו חצירא/הרב פתאיה-בני ברק-11/ לוח זמנים
- 640 - מכללת הרמלין/המחקר-נתניה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-22/ לוח זמנים
- 5 - השמורה/הפנינה-זכרון יעקב<->מרכז מסחרי מול זכרון-זכרון יעקב-10/ לוח זמנים
- 460 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 692 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 134 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 49 - אל עריאן/מסגד-אל עריאן<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 15 - שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 81 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->שדרות יחד שבטי ישראל/שבט שמעון-לוד-20/ לוח זמנים
- 38 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->אל עריאן/מסגד-אל עריאן-10/ לוח זמנים
- 56 - מרומי שדה/נתיבות המשפט-מודיעין עילית<->מסילת יוסף/מרומי שדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 357 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 20א - דרך ארץ/אשל-חריש<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 131 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים