קו 75
אור עקיבא←חדרה
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 75 של קווים (Kavim) - אור עקיבא←חדרה
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 75 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 75 (אור עקיבא←חדרה) יש 45 תחנות. מסלול הקו מתחיל בוייצמן/שידלובסקי ומסתיים בת. מרכזית חדרה/רציפים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 75 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אור עקיבא←חדרה (45 תחנות)
וייצמן/שידלובסקי
שד. הנשיא וייצמן/הרצוג
שד. הנשיא וייצמן/הגיבורים
שד. הנשיא וייצמן/סמטת חי טייב
שדרות ירושלים/יהודה הלוי
שדרות ירושלים/שלום עליכם
הר סיני/הר נבו
הכרמל/הארבל
הכרמל/הר הצופים
הכרמל/החרמון
עליזה יאנסן/חיים הזז
מנחם ציוני/עליזה יאנסן
הרצל/מנחם ציוני
ביאליק/הרצל
רוטשילד/מנחם ציוני
שדרות הנשיא וייצמן/רוטשילד
כיכר צ'רנין/כביש 6511
בית ספר עתידים
שדרות דוד המלך/גלפנשטיין
שדרות דוד המלך/הסיגלית
שד. דוד המלך/הרימון
הרימון/שדרות דוד המלך
הרימון/התאנה
תמר/הגפן
הגפן/וייצמן
צומת אור עקיבא למזרח
צומת אור עקיבא לדרום
צומת פל ים
צומת נחל חדרה
צומת חפציבה/כביש 4 לדרום
מרכז מסחרי/השלום
השלום/בר אילן
בית חולים הלל יפה
השלום/בר אילן
צומת חרושת
צומת נווה חיים
אזור תעשיה דרומי
מרכז מסחרי/הרב עובדיה יוסף
הרב עובדיה יוסף/הרב עוזיאל
הנשיא וייצמן/הלל יפה
הנשיא וייצמן/הבנים
הגיבורים/הנשיא וייצמן
הגיבורים/הרברט סמואל
אחד העם/סמסונוב
ת. מרכזית חדרה/רציפים
שאלות ותשובות לגבי קו 75
מתי מתחיל לפעול קו 75?
קו 75 מתחיל לפעול ב-04:55 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 75 מפסיק לעבוד?
קו 75 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 75?
כדי לראות מתי קו אור עקיבא←חדרה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אור עקיבא←חדרה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 75 (אור עקיבא←חדרה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אור עקיבא←חדרה (אור עקיבא←חדרה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 75 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 75 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 75
קו 75 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:55 - 22:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:55 - 22:45 | 15 - 30 |
ב׳ | 04:55 - 22:45 | 15 - 30 |
ג׳ | 04:55 - 22:45 | 15 - 30 |
ד׳ | 04:55 - 22:45 | 15 - 30 |
ה׳ | 04:55 - 22:45 | 15 - 30 |
ו׳ | 04:55 - 15:00 | 15 - 20 |
ש׳ | 19:00 - 23:25 | 45 - 75 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל75 (מ וייצמן/שידלובסקי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 75 (אור עקיבא←חדרה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 75
תעריף הנסיעה ב75 (אור עקיבא←חדרה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
75 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 75 היא וייצמן/שידלובסקי והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית חדרה/רציפים.
קו 75 (אור עקיבא←חדרה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 75. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 75.
מעקב אחר קו האוטובוס 75 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 75 (אור עקיבא←חדרה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 75 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 75 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 33 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->איבטן-זמר-10
- 10 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30
- 308 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-10
- 52 - ביר אל סיכה-זמר<->בית חולים הלל יפה-חדרה-11
- 3 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית לוד/הורדה-לוד-30
- 175 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-1#
- 883 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20
- 238 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->קבר רחל-ירושלים-1#
- 95 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->דם המכבים/צאלון-מודיעין מכבים רעות-10
- 506 - מסעף ברקת-חבל מודיעין<->קלצ'קין-תל אביב יפו-14
- 454 - יהודה שטיין/שד. דוד רזיאל-רמלה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10
- 53 - בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית<->יהודה הנשיא / רשב''י-מודיעין עילית-20
- 108 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10
- 340 - חזון אי''ש/מנחת יהודה-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-12
- 11 - הרמב''ם/התבור-מודיעין עילית<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-20
- 11 - שדרות הדקלים/562-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20
- 871 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-10
- 160 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->קידמה/התמדה-חריש-20
- 46 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת. רכבת חדרה-חדרה-10
- 133 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.רכבת ספיר-נתניה-20