קו 82
כפר סבא←קרני שומרון
תנופה (Tnufa)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 82 של תנופה (Tnufa) (מעודכן)
בקו 82 (כפר סבא←קרני שומרון) יש 35 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית משפט/טשרניחובסקי ומסתיים במועדון פיס לנוער.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 82 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כפר סבא←קרני שומרון (35 תחנות)
בית משפט/טשרניחובסקי
טשרניחובסקי/ויצמן
ויצמן / גלר
וייצמן/גורדון
קניון ערים/וייצמן
ויצמן/ירושלים
וייצמן/רוטשילד
תחנה מרכזית כפ"ס/ויצמן
תחנת רכבת נורדאו
וייצמן/נורדאו
ויצמן/התע''ש
קניון ג'י/וייצמן
קניון ג'י/כביש 55
נווה ימין/מזרח
אזור התעשיה מעלה שומרון
ירדן/סמדר
מעלה שומרון
מעלה שומרון/משתלה
הגפן/ההדס
הגפן/משעול החצב
אלון/משעול הסביון
הברוש/משעול הסביון א
הברוש/ניצנים
אלון/ניצנים
אלון/הברוש
קניון קרני שומרון
שדרות רחבעם/קרני שומרון
קוממיות/שדרות רחבעם
הגיתית/כלי שיר
אלוני שילה
כלי שיר/הנבל
כלי שיר/הפעמון
כלי שיר/העוגב
כלי שיר/הצלצלים
מועדון פיס לנוער
שאלות ותשובות לגבי קו 82
מתי מתחיל לפעול קו 82?
קו 82 מתחיל לפעול ב-08:30 בשישי
באיזו שעה קו 82 מפסיק לעבוד?
קו 82 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 82?
כדי לראות מתי קו כפר סבא←קרני שומרון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כפר סבא←קרני שומרון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 82 (כפר סבא←קרני שומרון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כפר סבא←קרני שומרון (כפר סבא←קרני שומרון) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 82 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 82 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 82
קו 82 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 08:45 - 22:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:45 - 22:15 | 20 - 105 |
ב׳ | 08:45 - 22:15 | 20 - 105 |
ג׳ | 08:45 - 22:15 | 20 - 105 |
ד׳ | 08:45 - 22:15 | 20 - 105 |
ה׳ | 08:45 - 22:15 | 20 - 105 |
ו׳ | 08:30 - 14:00 | 330 |
ש׳ | 22:15 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס תנופה (Tnufa)
צפה בכל העדכונים ל82 (מ בית משפט/טשרניחובסקי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 82 (כפר סבא←קרני שומרון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על תנופה (Tnufa) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 82
תעריף הנסיעה ב82 (כפר סבא←קרני שומרון) של תנופה (Tnufa) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של תנופה (Tnufa), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של תנופה (Tnufa).
82 (תנופה (Tnufa))
התחנה הראשונה של קו 82 היא בית משפט/טשרניחובסקי והתחנה האחרונה היא מועדון פיס לנוער.
קו 82 (כפר סבא←קרני שומרון) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של תנופה (Tnufa), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 82. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 82.
מעקב אחר קו האוטובוס 82 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 82 (כפר סבא←קרני שומרון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 82 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של תנופה (Tnufa) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור תנופה (Tnufa) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של תנופה (Tnufa) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 82 ב-ישראל
קווי תנופה (Tnufa) בישראל
- 93 - בית משפט/טשרניחובסקי-כפר סבא<->גולן/גן ציבורי-אלפי מנשה-2#/ לוח זמנים
- 58 - מגרש כדורגל-אריאל<->אלון מורה/ישיבה 2-אלון מורה-20/ לוח זמנים
- 118 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->אצטדיון טדי/א''ס ביתר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 637 - מסוף אליהו הנביא/איסוף-בית שמש<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 285 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->אלקנה/מכללת אורות-אלקנה-22
- 79 - היובל/הגיתית-קדומים<->מסוף רעננה/רציפים-רעננה-10/ לוח זמנים
- 620 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מסוף דרך חיים-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 75 - מגרש כדורגל-אריאל<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-1#
- 26 - בריכה-שקד<->מתחם אנרג'י-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 621 - מסוף הר הצופים/בנימין מזר-ירושלים<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 3 - מגרש כדורגל-אריאל<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-3#/ לוח זמנים
- 257 - האשל/השקד עופרים-בית אריה<->חניון קרית אריה/החרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 188 - היובל/הגיתית-קדומים<->ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 589 - חת''ם סופר/נתיב רבבות אפרים-עמנואל<->אזור התעשייה-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 629 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 103 - מגרש כדורגל-אריאל<->הדקל/סובה-נופים-1#/ לוח זמנים
- 174 - בית משפט/טשרניחובסקי-כפר סבא<->דרך הציונות/יהלום-קדומים-2#
- 189 - מרכז לגיל הרך/הרב א.גורדון-קרית יערים<->גולדה/שלמה הלוי-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 285 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->הארז/החרוב1-עץ אפרים-2#/ לוח זמנים
- 618 - קרית מדע ב'-ירושלים<->מסוף אליהו הנביא-בית שמש-15/ לוח זמנים