קו 183
ירושלים←כסלון
תנופה (Tnufa)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 183 של תנופה (Tnufa) (מעודכן)
בקו 183 (ירושלים←כסלון) יש 31 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהיכל המשפט/אבא אבן ומסתיים בכסלון ט.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 183 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←כסלון (31 תחנות)
היכל המשפט/אבא אבן
שדרות שז''ר/בנייני האומה
בן גוריון/שערי ירושלים
מחלף הראל/שדרות החוצבים
מועצה
שדרות החוצבים/המגרסות
מסעף סטף
קיבוץ צובה
מסעף צובה
מסעף גבעת יערים
מרבד הקסמים/איילת חן
מרבד הקסמים/לנר ולבשמים
מרבד הקסמים/הקדרה
מרבד הקסמים/לנר ולבשמים
מרבד הקסמים/על כנפי נשרים
איילת חן/מרבד הקסמים
איילת חן/מרבד הקסמים
בית חולים לילדים
בית חולים
מסעף איתנים
רמת רזיאל א
רמת רזיאל ג
לוטם
כסלון ה
קופת חולים כללית
כסלון ד
כסלון ד
מזכירות
כסלון ב
כסלון א
כסלון ט
שאלות ותשובות לגבי קו 183
מתי מתחיל לפעול קו 183?
קו 183 מתחיל לפעול ב-06:20 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 183 מפסיק לעבוד?
קו 183 מפסיק לפעול ב-15:20 בשישי
מתי מגיע קו 183?
כדי לראות מתי קו ירושלים←כסלון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←כסלון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 183 (ירושלים←כסלון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←כסלון (ירושלים←כסלון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 183 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 183 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 183
קו 183 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:20 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:20 - 23:30 | 60 - 120 |
ב׳ | 06:20 - 23:30 | 60 - 120 |
ג׳ | 06:20 - 23:30 | 60 - 120 |
ד׳ | 06:20 - 23:30 | 60 - 120 |
ה׳ | 06:20 - 23:30 | 60 - 120 |
ו׳ | 06:20 - 15:20 | 60 - 120 |
ש׳ | 21:15 - 23:50 | 45 - 110 |
התרעות שירות של אוטובוס תנופה (Tnufa)
צפה בכל העדכונים ל183 (מ היכל המשפט/אבא אבן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 183 (ירושלים←כסלון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על תנופה (Tnufa) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 183
תעריף הנסיעה ב183 (ירושלים←כסלון) של תנופה (Tnufa) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של תנופה (Tnufa), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של תנופה (Tnufa).
183 (תנופה (Tnufa))
התחנה הראשונה של קו 183 היא היכל המשפט/אבא אבן והתחנה האחרונה היא כסלון ט.
קו 183 (ירושלים←כסלון) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של תנופה (Tnufa), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 183. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 183.
מעקב אחר קו האוטובוס 183 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 183 (ירושלים←כסלון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 183 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של תנופה (Tnufa) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור תנופה (Tnufa) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של תנופה (Tnufa) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 183 ב-ישראל
183 - כיוונים חלופיים
קווי תנופה (Tnufa) בישראל
- 638 - קרית מדע ב'-ירושלים<->שד.נהר הירדן/ריב''ל-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 195 - היכל המשפט/אבא אבן-ירושלים<->נטף א-נטף-10/ לוח זמנים
- 188 - נבעה/אלוואד-עין נקובא<->שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 87 - מחלף הראל-מבשרת ציון<->נוף הרים/הגיא-הר אדר-10/ לוח זמנים
- 386 - מגרש כדורגל-אריאל<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 621 - מסוף הר הצופים/בנימין מזר-ירושלים<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 962 - ביה''ס עליזה בגין/הפסגה-אריאל<->מוריה/נווה שאנן-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 150 - המלכים/הגדוד העברי-נתניה<->'חת''ם סופר ה-עמנואל-20/ לוח זמנים
- 188 - האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש-בני ברק<->מועדון פיס לנוער-קרני שומרון-2#/ לוח זמנים
- 189 - אזור התעשייה-בני ברק<->'חת''ם סופר ה-עמנואל-2#/ לוח זמנים
- 285 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->פארק תעשיות אריאל מערב/ש.ג. יציאה-אריאל-21/ לוח זמנים
- 41 - ת. רכבת מלאכי יואב/איסוף-יואב<->מגרש ספורט-שדות מיכה-20/ לוח זמנים
- 600 - היכל המשפט/אבא אבן-ירושלים<->שדרות האמוראים/תלמוד ירושלמי-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 185 - בית כנסת עץ אפריים/החרוב-עץ אפרים<->מסוף חרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 80 - היובל/הגיתית-קדומים<->מסוף רעננה/רציפים-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 134 - בית משפט/טשרניחובסקי-כפר סבא<->גולן/גן ציבורי-אלפי מנשה-20/ לוח זמנים
- 285 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->הארז/החרוב1-עץ אפרים-2#/ לוח זמנים
- 251 - קניון אדומים-מעלה אדומים<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 186 - ישיבת הרי יהודה-בית מאיר<->שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 289 - החרש/עמל-פתח תקווה<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#