קו 83
ראשון לציון←תל אביב-יפו
אגד (Egged)
מפת המסלול של קו האוטובוס 83 של אגד (Egged) - ראשון לציון←תל אביב-יפו
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 83 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 83 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) יש 57 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית ראשל''צ/רציפים ומסתיים בת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 83 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ראשון לציון←תל אביב-יפו (57 תחנות)
ת. מרכזית ראשל''צ/רציפים
ישראל גלילי/הסחלב
ישראל גלילי/התקומה
התקומה/היקינטון
התקומה/המורן
שדרות משה דיין/הרב יוסף עזרן
שדרות משה דיין/הנחשול
שדרות משה דיין/אבני החושן
שדרות משה דיין/אברהם בר
שדרות משה דיין/בסקינד
מתחם שבעת הכוכבים
אצ''ל/לישנסקי
אצ"ל/עליית הנוער
משה שרת/קנר
משה שרת/גלוסקא
יוסף ספיר/השר חיים שפירא
שדרות רחבעם זאבי/יוסף ספיר
בית ספר לכבאות/רחבעם זאבי
כורש/זלמן שז''ר
זלמן שז''ר/חיל הנדסה
זלמן שז''ר/חיל התותחנים
חיל התותחנים/חיל השריון
חיל התותחנים
ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין
הרב ניסנבאום/הקוממיות
ת.רק''ל העמל/הרב ניסנבאום
הרב ניסנבאום/הרב מיימון
ת.רק''ל כ''ט בנובמבר/הרב ניסנבאום
בית ספר שז''ר/הרב ניסנבאום
ת.רק''ל יוספטל
ת.רק''ל בנימין/יוספטל
בלפור/פרלשטיין
בלפור/הרב קוק
בלפור/רוטשילד
בלפור/שמחה הולצברג
יפת/יוטבת
יפת/אייזיק חריף
יפת/הבעש"ט
יפת/מנדס פראנס
שבטי ישראל/לייב בן שרה
שבטי ישראל/ד''ר ארליך
ד''ר ארליך/שבטי ישראל
עזה/נס לגויים
היינריך היינה/נס לגויים
האקדמית תל אביב-יפו/היינריך היינה
אצטדיון בלומפילד/שלבים
שלבים/אליפלט
דרך שלמה/אבולעפיה
דרך שלמה/שד' הר ציון
דרך שלמה/מסילת ישרים
ת.מרכזית תל אביב/דרך שלמה
לבנדה/מירון
המסגר/יד חרוצים
המסגר/המלאכה
ת.רק''ל יהודית/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע
שאלות ותשובות לגבי קו 83
מתי מתחיל לפעול קו 83?
קו 83 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 83 מפסיק לעבוד?
קו 83 מפסיק לפעול ב-14:10 בשישי
מתי מגיע קו 83?
כדי לראות מתי קו ראשון לציון←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ראשון לציון←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 83 (ראשון לציון←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ראשון לציון←תל אביב-יפו (ראשון לציון←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 83 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 83 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 83
קו 83 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 23:00 | 20 - 30 |
ב׳ | 05:00 - 23:00 | 12 - 30 |
ג׳ | 05:00 - 23:00 | 12 - 30 |
ד׳ | 05:00 - 23:00 | 12 - 30 |
ה׳ | 05:00 - 23:00 | 12 - 30 |
ו׳ | 05:00 - 14:10 | 30 |
ש׳ | 19:00 - 23:30 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל83 (מ ת. מרכזית ראשל''צ/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 83 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 83
תעריף הנסיעה ב83 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
83 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 83 היא ת. מרכזית ראשל''צ/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
קו 83 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 83. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 83.
מעקב אחר קו האוטובוס 83 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 83 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 83 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 83 ב-ישראל
83 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 9 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3#
- 77 - תיכון חדרה/רמב''ם-חדרה<->מרכז קהילתי-חדרה-1#
- 741 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->ולנשטיין/קהילת אונגוואר-ירושלים-1#
- 550 - קניון איילון-בני ברק<->מלון יפה נוף-ערד-1ב
- 85 - חניתה/טרומפלדור-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2#
- 7 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3#
- 1 - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#
- 43 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#
- 67 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו-ירושלים-2#
- 102 - ת. מרכזית ירושלים/יפו-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-2#
- 81 - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-1#
- 953 - הארי טרומן/גולדה מאיר-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#
- 136 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->איקאה-קרית אתא-1#
- 74 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->שבזי/צלאח-קרית אתא-2#
- 1א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3ב
- 304 - אלי כהן/יצחק בן צבי-אשקלון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-2#
- 276 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מרכז מסחרי/ גבעת ברנר-גבעת ברנר-1#
- 115 - שוק תלפיות-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2א
- 77 - מסוף יגור-יגור<->גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה-2#