קו 86
המעוף/הר וגיא←הרבי מילובאוויטש/ההסתדרות
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 86 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 86 (המעוף/הר וגיא←הרבי מילובאוויטש/ההסתדרות) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהמעוף/הר וגיא ומסתיים בהרבי מילובאוויטש/ההסתדרות.
לוח הזמנים לקו 86 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב07:20. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 86 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: המעוף/הר וגיא←הרבי מילובאוויטש/ההסתדרות (30 תחנות)
המעוף/הר וגיא
הנחלים/הר וגיא
מצפה האגם 1
מצפה האגם/נווה מנחם בגין
נווה מנחם בגין/8900
בת הרים/החרמון
התבור/החרמון
התבור/החרמון
התבור/בת הרים
בת הרים/הר גלעד
בת הרים/הר אדיר
מלון נווה אורנים
מרכז מסחרי/בת הרים
פארק חלואני
הגליל/נוף טליה
קניון שערי העיר
'הגדוד השלישי ב
הגדוד השלישי/ביאליק
הגדוד השלישי/קרית שרת
הגדוד השלישי/יעקב הופרט
הנשרים/פצ'רסקי
הנשרים/פצ'רסקי
הנשרים 2/זמיר
הנשרים/זמיר
הנשרים/יסעור
מגרש כדורסל/הנשרים
צומת צפת
צומת צפת/דרך העצמאות
הרבי מלובאוויטש/כ''ב ילדי מעלות
הרבי מילובאוויטש/ההסתדרות
שאלות ותשובות לגבי קו 86
מתי מתחיל לפעול קו 86?
קו 86 מתחיל לפעול ב-07:20 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 86 מפסיק לעבוד?
קו 86 מפסיק לפעול ב-07:20 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 86?
כדי לראות מתי קו המעוף/הר וגיא←הרבי מילובאוויטש/ההסתדרות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו המעוף/הר וגיא←הרבי מילובאוויטש/ההסתדרות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 86 (המעוף/הר וגיא←הרבי מילובאוויטש/ההסתדרות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס המעוף/הר וגיא←הרבי מילובאוויטש/ההסתדרות (המעוף/הר וגיא←הרבי מילובאוויטש/ההסתדרות) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 86 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 86 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 86 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 86 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 86 של נתיב אקספרס (Nateev Express) - המעוף/הר וגיא←הרבי מילובאוויטש/ההסתדרות
לוח זמנים של קו 86
קו 86 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:20 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 07:20 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:20 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 07:20 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 07:20 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל86 (מ המעוף/הר וגיא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 86 (המעוף/הר וגיא←הרבי מילובאוויטש/ההסתדרות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 86
תעריף הנסיעה ב86 (המעוף/הר וגיא←הרבי מילובאוויטש/ההסתדרות) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
86 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 86 היא המעוף/הר וגיא והתחנה האחרונה היא הרבי מילובאוויטש/ההסתדרות.
קו 86 (המעוף/הר וגיא←הרבי מילובאוויטש/ההסתדרות) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 86. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 86.
מעקב אחר קו האוטובוס 86 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 86 (המעוף/הר וגיא←הרבי מילובאוויטש/ההסתדרות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 86 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 86 ב-ישראל
86 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 511 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-17/ לוח זמנים
- 12א - דוד אלעזר/לח''י-צפת<->הגליל/נוף טליה-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - צומת דיר חנא-דייר חנא<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2זדייר חנא ↔ חיפה/ לוח זמנים
- 166 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אום אלשתוייה-אעבלין-1ז/ לוח זמנים
- 282 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אבו סנאן חיילים משוחררים ב-אבו סנאן-1#/ לוח זמנים
- 45 - כיכר-כיסרא סומיע<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 54 - תחנה מרכזית ראש פינה-ראש פינה<->מזכירות-חולתה-1#/ לוח זמנים
- 76 - אבירים ב-אבירים<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 20 - מגרש טניס ירכא-ירכא<->מסעף אזור תעשיה-ג'וליס-2#/ לוח זמנים
- 989 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 51 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->מזכירות-קדרים-1#/ לוח זמנים
- 8 - קניון נהריה-נהריה<->הצנחנים/מלחמת יום הכיפורים-נהריה-1ב/ לוח זמנים
- 252 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אריה דושניצקי/חיים ברלב-עכו-1#/ לוח זמנים
- 39 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->בית ספר כפר ורדים-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 98 - בית ספר מאר אליאס-אעבלין<->חניון שפרעם/תאופיק זיאד-שפרעם-1#/ לוח זמנים
- 22 - נוף הבשן א-צפת<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 46 - כיכר חיילים משוחררים-כיסרא סומיע<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2#/ לוח זמנים
- 48 - ת. רכבת אחיהוד/רציפים-אחיהוד<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2ך/ לוח זמנים
- 4 - בית כנסת/ז'בוטינסקי-מעלות תרשיחא<->הבולבול/הגבעה-מעלות תרשיחא-2#/ לוח זמנים
- 18 - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-1א/ לוח זמנים