קו 87
שדרות בן גוריון/צהלה←בית ספר טשרניחובסקי/בן צבי
אקסטרה (Extra)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 87 של אקסטרה (Extra) (מעודכן)
בקו 87 (שדרות בן גוריון/צהלה←בית ספר טשרניחובסקי/בן צבי) יש 12 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשדרות בן גוריון/צהלה ומסתיים בבית ספר טשרניחובסקי/בן צבי.
לוח הזמנים לקו 87 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב07:25. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 87 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: שדרות בן גוריון/צהלה←בית ספר טשרניחובסקי/בן צבי (12 תחנות)
שדרות בן גוריון/צהלה
שדרות בן גוריון/קהילת צפת
שמחה ארליך/שדרות בן גוריון
בלומנפלד/יעקב דורי
הבריגדה היהודית/חיים ברלב
הבריגדה היהודית/החפץ חיים
דוד רזניק/החפץ חיים
לוי אשכול/יעקב דורי
לוי אשכול/יעקב דורי
שמחה ארליך/לוי אשכול
בן צבי/נחום
בית ספר טשרניחובסקי/בן צבי
שאלות ותשובות לגבי קו 87
מתי מתחיל לפעול קו 87?
קו 87 מתחיל לפעול ב-07:25 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 87 מפסיק לעבוד?
קו 87 מפסיק לפעול ב-07:25 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 87?
כדי לראות מתי קו שדרות בן גוריון/צהלה←בית ספר טשרניחובסקי/בן צבי האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו שדרות בן גוריון/צהלה←בית ספר טשרניחובסקי/בן צבי הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 87 (שדרות בן גוריון/צהלה←בית ספר טשרניחובסקי/בן צבי)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס שדרות בן גוריון/צהלה←בית ספר טשרניחובסקי/בן צבי (שדרות בן גוריון/צהלה←בית ספר טשרניחובסקי/בן צבי) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 87 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 87 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 87
קו האוטובוס 87, פועל בימים ראשון עד שישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:25
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:25 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 07:25 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 07:25 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 07:25 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 07:25 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 07:25 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אקסטרה (Extra)
צפה בכל העדכונים ל87 (מ שדרות בן גוריון/צהלה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 87 (שדרות בן גוריון/צהלה←בית ספר טשרניחובסקי/בן צבי) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אקסטרה (Extra) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 87
תעריף הנסיעה ב87 (שדרות בן גוריון/צהלה←בית ספר טשרניחובסקי/בן צבי) של אקסטרה (Extra) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אקסטרה (Extra), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אקסטרה (Extra).
87 (אקסטרה (Extra))
התחנה הראשונה של קו 87 היא שדרות בן גוריון/צהלה והתחנה האחרונה היא בית ספר טשרניחובסקי/בן צבי.
קו 87 (שדרות בן גוריון/צהלה←בית ספר טשרניחובסקי/בן צבי) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אקסטרה (Extra), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 87. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 87.
מעקב אחר קו האוטובוס 87 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 87 (שדרות בן גוריון/צהלה←בית ספר טשרניחובסקי/בן צבי) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 87 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אקסטרה (Extra) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אקסטרה (Extra) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אקסטרה (Extra) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 87 ב-ישראל
קווי אקסטרה (Extra) בישראל
- 12 - האורזים/אורט-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-2ז/ לוח זמנים
- 60 - בית עלמין-נתניה<->בית גיל הזהב/השקד-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 63 - שדרות בנימין/שער הגיא-נתניה<->תחנת רכבת ספיר/יד חרוצים-נתניה-13/ לוח זמנים
- 92 - הברבור/הזמיר-נתניה<->האורזים/אורט-נתניה-1#/ לוח זמנים
- 143 - מזכירות-עין שריד<->ת. מרכזית נתניה-נתניה-2#
- 32א - מסוף יד חרוצים/איסוף-נתניה<->ת. רכבת נתניה-נתניה-21/ לוח זמנים
- 62 - מסוף יד חרוצים/איסוף-נתניה<->מסוף עין התכלת/הורדה-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 70א - בי''ס שי עגנון/הרב יוסף אלישיב-נתניה<->בית ספר ש''י עגנון/שמעון בר יוחאי-נתניה-3ג/ לוח זמנים
- 149 - בי''ס שי עגנון/הרב יוסף אלישיב-נתניה<->ההדרים צורן/השיקמה צורן-קדימה צורן-1#/ לוח זמנים
- 67 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->סינמה סיטי/המחקר-נתניה-1#/ לוח זמנים
- 10 - ת. מרכזית נתניה-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3ז/ לוח זמנים
- 63א - מסוף יד חרוצים/איסוף-נתניה<->מסוף עין התכלת/הורדה-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 32 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->תחנת רכבת ספיר/יד חרוצים-נתניה-11/ לוח זמנים
- 71א - מסוף יד חרוצים/איסוף-נתניה<->ת. רכבת נתניה-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 91 - האורזים/אורט-נתניה<->הרב גד מכלוף/שמואל לנדאו-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 148 - שדרות בנימין/שער הגיא-נתניה<->ת. מרכזית נתניה-נתניה-33/ לוח זמנים
- 68 - מרכז גריאטרי דורות/הנביאים-נתניה<->ת. מרכזית נתניה-נתניה-2ג/ לוח זמנים
- 82 - הרב ז. גולד/הרב צירלסון-נתניה<->בי''ס שפירא-נתניה-1ב/ לוח זמנים
- 72 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->ת. רכבת נתניה-נתניה-3#/ לוח זמנים