קו 82
אליעזר קפלן/שרה מלכין←בי''ס שפירא
אקסטרה (Extra)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 82 של אקסטרה (Extra) (מעודכן)
בקו 82 (אליעזר קפלן/שרה מלכין←בי''ס שפירא) יש 28 תחנות. מסלול הקו מתחיל באליעזר קפלן/שרה מלכין ומסתיים בבי''ס שפירא.
לוח הזמנים לקו 82 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב07:20. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 82 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אליעזר קפלן/שרה מלכין←בי''ס שפירא (28 תחנות)
אליעזר קפלן/שרה מלכין
יוסף שפרינצק/משה מונטיפיורי
שפרינצק/שרה מלכין
יוסף שפרינצק/עובדיה אברהם הכהן
יוסף שפרינצק/מיכאל הלפרין
ארלוזורוב/הלפרין
ארלוזורוב/השומר
ההשכלה/השומר
ההשכלה/הרב יהודה אונטרמן
ההשכלה/האוניברסיטה
דרך הפארק/האוניברסיטה
דרך הפארק/אלונים
הברבור/הזמיר
הזמיר/השחף
הזמיר/הנשר
מכללת נתניה/החינוך העברי
האוניברסיטה/דרך דגניה
דרך דגניה/פרופסור יוסף קלאוזנר
הרטום/רות המואביה
אסתר המלכה/הרב יהודה אונטרמן
כיכר אורט
האורזים/האר''י
האר''י/הרב חרל''פ
בן צבי/נחום
נחום/ישעיהו
יחזקאל בן בוזי/נחום
יחזקאל\הנביאים
בי''ס שפירא
שאלות ותשובות לגבי קו 82
מתי מתחיל לפעול קו 82?
קו 82 מתחיל לפעול ב-07:20 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 82 מפסיק לעבוד?
קו 82 מפסיק לפעול ב-07:20 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 82?
כדי לראות מתי קו אליעזר קפלן/שרה מלכין←בי''ס שפירא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אליעזר קפלן/שרה מלכין←בי''ס שפירא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 82 (אליעזר קפלן/שרה מלכין←בי''ס שפירא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אליעזר קפלן/שרה מלכין←בי''ס שפירא (אליעזר קפלן/שרה מלכין←בי''ס שפירא) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 82 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 82 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 82
קו האוטובוס 82, פועל בימים ראשון עד שישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:20 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 07:20 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 07:20 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 07:20 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 07:20 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 07:20 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אקסטרה (Extra)
צפה בכל העדכונים ל82 (מ אליעזר קפלן/שרה מלכין), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 82 (אליעזר קפלן/שרה מלכין←בי''ס שפירא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אקסטרה (Extra) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 82
תעריף הנסיעה ב82 (אליעזר קפלן/שרה מלכין←בי''ס שפירא) של אקסטרה (Extra) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אקסטרה (Extra), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אקסטרה (Extra).
82 (אקסטרה (Extra))
התחנה הראשונה של קו 82 היא אליעזר קפלן/שרה מלכין והתחנה האחרונה היא בי''ס שפירא.
קו 82 (אליעזר קפלן/שרה מלכין←בי''ס שפירא) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אקסטרה (Extra), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 82. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 82.
מעקב אחר קו האוטובוס 82 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 82 (אליעזר קפלן/שרה מלכין←בי''ס שפירא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 82 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אקסטרה (Extra) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אקסטרה (Extra) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אקסטרה (Extra) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 82 ב-ישראל
82 - כיוונים חלופיים
קווי אקסטרה (Extra) בישראל
- 62 - מסוף יד חרוצים/איסוף-נתניה<->מסוף עין התכלת/הורדה-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 83 - השיקמה/השקד-נתניה<->בי''ס שפירא-נתניה-1#
- 70א - בי''ס שי עגנון/הרב יוסף אלישיב-נתניה<->בית ספר ש''י עגנון/שמעון בר יוחאי-נתניה-3ג/ לוח זמנים
- 32 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->תחנת רכבת ספיר/יד חרוצים-נתניה-11/ לוח זמנים
- 63 - שדרות בנימין/שער הגיא-נתניה<->תחנת רכבת ספיר/יד חרוצים-נתניה-13/ לוח זמנים
- 143 - מזכירות-עין שריד<->ת. מרכזית נתניה-נתניה-2#
- 12 - האורזים/אורט-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-2ז/ לוח זמנים
- 69 - בי''ס שי עגנון/הרב יוסף אלישיב-נתניה<->תחנת רכבת ספיר/יד חרוצים-נתניה-1#/ לוח זמנים
- 66 - בי''ס שי עגנון/הרב יוסף אלישיב-נתניה<->תחנת רכבת ספיר/יד חרוצים-נתניה-1#/ לוח זמנים
- 67 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->סינמה סיטי/המחקר-נתניה-1#/ לוח זמנים
- 91 - האורזים/אורט-נתניה<->הרב גד מכלוף/שמואל לנדאו-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 71א - מסוף יד חרוצים/איסוף-נתניה<->ת. רכבת נתניה-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 72 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->ת. רכבת נתניה-נתניה-3#/ לוח זמנים
- 25 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->בית גיל הזהב/השקד-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 70 - בן צבי/נחום-נתניה<->בית ספר ש''י עגנון/שמעון בר יוחאי-נתניה-2א/ לוח זמנים
- 65 - מסוף עין התכלת/איסוף-נתניה<->חוף פולג/רמת פולג-נתניה-1#/ לוח זמנים
- 149 - בי''ס שי עגנון/הרב יוסף אלישיב-נתניה<->ההדרים צורן/השיקמה צורן-קדימה צורן-1#/ לוח זמנים
- 64 - מסוף יד חרוצים/איסוף-נתניה<->מסוף עין התכלת/הורדה-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 68 - מרכז גריאטרי דורות/הנביאים-נתניה<->ת. מרכזית נתניה-נתניה-2ג/ לוח זמנים