קו 9
עכברה←ת. מרכזית צפת/הורדה
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 9 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 9 (עכברה←ת. מרכזית צפת/הורדה) יש 13 תחנות. מסלול הקו מתחיל בעכברה ומסתיים בת. מרכזית צפת/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 9 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: עכברה←ת. מרכזית צפת/הורדה (13 תחנות)
עכברה
דוד אלעזר/לח''י
דוד אלעזר/דרך הרמב''ם
מסעף בית חולים רבקה זיו
מסעף בית חולים זיו
חיים וייצמן/הרצל
חיים וייצמן/מ''ג יורדי הסירה
אליהו פרומצ'נקו/יעקב לוי
פרומצנקו/רימוני
אליהו פרומצ'נקו/החלוץ
החלוץ/הנרייטה סולד
הפלמ''ח/עלייה ב'
ת. מרכזית צפת/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 9
מתי מתחיל לפעול קו 9?
קו 9 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 9 מפסיק לעבוד?
קו 9 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 9?
כדי לראות מתי קו עכברה←ת. מרכזית צפת/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו עכברה←ת. מרכזית צפת/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 9 (עכברה←ת. מרכזית צפת/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס עכברה←ת. מרכזית צפת/הורדה (עכברה←ת. מרכזית צפת/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 9 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 9 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 9 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 9 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 9
קו 9 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:30 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 22:30 | 60 |
ב׳ | 06:30 - 22:30 | 60 |
ג׳ | 06:30 - 22:30 | 60 |
ד׳ | 06:30 - 22:30 | 60 |
ה׳ | 06:30 - 22:30 | 60 |
ו׳ | 06:30 - 14:30 | 60 |
ש׳ | 21:15 - 22:45 | 90 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל9 (מ עכברה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 9 (עכברה←ת. מרכזית צפת/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 9
תעריף הנסיעה ב9 (עכברה←ת. מרכזית צפת/הורדה) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
9 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 9 היא עכברה והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית צפת/הורדה.
קו 9 (עכברה←ת. מרכזית צפת/הורדה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 9. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 9.
מעקב אחר קו האוטובוס 9 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 9 (עכברה←ת. מרכזית צפת/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 9 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 9 ב-ישראל
9 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 1 - בן גוריון/השיקמה-מעלות תרשיחא<->דולב/קהילת יהדות צרפת-מעלות תרשיחא-1#/ לוח זמנים
- 20 - מחנה מישר-מרום הגליל<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 150 - צומת דיר חנא-דייר חנא<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#
- 76 - אבירים ב-אבירים<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 984 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 36 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->הר חלוץ-חלוץ-1#כרמיאל ↔ חלוץ/ לוח זמנים
- 96 - בית ספר נוטרדאם-מעיליא<->כפר סמיע ז-כיסרא סומיע-2#/ לוח זמנים
- 86 - המעוף/הר וגיא-צפת<->הרבי מילובאוויטש/ההסתדרות-צפת-1#/ לוח זמנים
- 149 - מזכירות-כלנית<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 992 - צומת מירון-מרום הגליל<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2ב/ לוח זמנים
- 57 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->כיכר אלמעסרה-טמרה-1#/ לוח זמנים
- 68 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->דייר חנא ו'/כביש ראשי-דייר חנא-12/ לוח זמנים
- 979 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 58 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->אבו סנאן סולטאן באשא ו-אבו סנאן-1#/ לוח זמנים
- 62 - הזמיר/נשר-נהריה<->ההגנה/הרצל-נהריה-1ב/ לוח זמנים
- 982 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 307 - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כאבול ו'/יציאה-כאבול-1#/ לוח זמנים
- 49 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מצפה הילה כיכר ב-הילה-1#/ לוח זמנים
- 306 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אחמד חוסין עלאם/אל בוסתאן-כפר מנדא-2#/ לוח זמנים
- 60 - ת. רכבת עכו/הרצל-עכו<->לוחמי הגיטאות/מרכז-לוחמי הגיטאות-1#/ לוח זמנים