קו 961
גנים/הורדים←מוריה/יפה נוף
תנופה (Tnufa)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 961 של תנופה (Tnufa) (מעודכן)
בקו 961 (גנים/הורדים←מוריה/יפה נוף) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל בגנים/הורדים ומסתיים במוריה/יפה נוף.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 961 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: גנים/הורדים←מוריה/יפה נוף (30 תחנות)
גנים/הורדים
גנים/הכלניות
גנים/הסביונים
העצמאות/דרך עפרון
דרך עפרון/השומרון
מרכז שיקום/דרך עפרון
מכבי אש
קופת חולים לאומית/דרך הנחשונים
העצמאות/דרך עפרון
דרך תא''ל אורי בראון/הפסגה
דרך תא''ל אורי בראון/ההגנה
צה''ל/יואב
יפתח/צה''ל
בית כנסת הרמב''ם/בקעת הירדן
הנגב/הערבה
ששת הימים/ימית
ששת הימים/מבצע קדש
מרכז אלמוג/דרך הציונות
דרך הציונות/השקד
דרך הציונות/מצדה
דרך הציונות/שער הגיא
יודפת/מצדה
אפרתה/מבצע קדש
בית לחם/דרך אפרתה
גן הערבה/הבשן
הבשן/עצמון
הבשן/הגלבוע
הגלבוע/התבור
מוריה/נווה שאנן
מוריה/יפה נוף
שאלות ותשובות לגבי קו 961
מתי מתחיל לפעול קו 961?
קו 961 מתחיל לפעול ב-07:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 961 מפסיק לעבוד?
קו 961 מפסיק לפעול ב-07:25 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 961?
כדי לראות מתי קו גנים/הורדים←מוריה/יפה נוף האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו גנים/הורדים←מוריה/יפה נוף הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 961 (גנים/הורדים←מוריה/יפה נוף)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס גנים/הורדים←מוריה/יפה נוף (גנים/הורדים←מוריה/יפה נוף) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 961 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 961 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 961
קו האוטובוס 961, פועל בימים ראשון עד שישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:00 - 07:25
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:00 - 07:25 | 25 |
ב׳ | 07:00 - 07:25 | 25 |
ג׳ | 07:00 - 07:25 | 25 |
ד׳ | 07:00 - 07:25 | 25 |
ה׳ | 07:00 - 07:25 | 25 |
ו׳ | 07:00 - 07:25 | 25 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס תנופה (Tnufa)
צפה בכל העדכונים ל961 (מ גנים/הורדים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 961 (גנים/הורדים←מוריה/יפה נוף) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על תנופה (Tnufa) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 961
תעריף הנסיעה ב961 (גנים/הורדים←מוריה/יפה נוף) של תנופה (Tnufa) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של תנופה (Tnufa), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של תנופה (Tnufa).
961 (תנופה (Tnufa))
התחנה הראשונה של קו 961 היא גנים/הורדים והתחנה האחרונה היא מוריה/יפה נוף.
קו 961 (גנים/הורדים←מוריה/יפה נוף) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של תנופה (Tnufa), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 961. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 961.
מעקב אחר קו האוטובוס 961 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 961 (גנים/הורדים←מוריה/יפה נוף) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 961 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של תנופה (Tnufa) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור תנופה (Tnufa) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של תנופה (Tnufa) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 961 ב-ישראל
961 - כיוונים חלופיים
קווי תנופה (Tnufa) בישראל
- 291 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#
- 424 - מרכז לגיל הרך/הרב א.גורדון-קרית יערים<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-20/ לוח זמנים
- 58 - מגרש כדורגל-אריאל<->אלון מורה/ישיבה 2-אלון מורה-20/ לוח זמנים
- 288 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#
- 161 - מרכז מסחרי מפגש הביקעה-ערבות הירדן<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 615 - מסוף דרך חיים-בית שמש<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 20 - בית כנסת עץ אפריים/החרוב-עץ אפרים<->ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין-10
- 266 - בית כנסת עץ אפריים/החרוב-עץ אפרים<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-20/ לוח זמנים
- 180 - מזכירות-בית זית<->שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 7 - שכונת הגבע-אורנית<->תיכון אורט/מבוא אורנית-אורנית-1#/ לוח זמנים
- 286 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 81 - היובל/הגיתית-קדומים<->מסוף רעננה/רציפים-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 484 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מרכז ספורט-מבשרת ציון-20/ לוח זמנים
- 8 - בי''ס יסודי שחקים/דובדבן-אורנית<->מועדון ספורט/מבוא אורנית-אורנית-1#/ לוח זמנים
- 79 - בית משפט/טשרניחובסקי-כפר סבא<->היובל/הנבל-קדומים-20/ לוח זמנים
- 174 - יהלום/דרך הציונות-קדומים<->מסוף רעננה/רציפים-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 59 - מגרש כדורגל-אריאל<->קופת חולים כללית-ברכה-20/ לוח זמנים
- 637 - מסוף אליהו הנביא/איסוף-בית שמש<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 82 - בית משפט/טשרניחובסקי-כפר סבא<->מועדון פיס לנוער-קרני שומרון-2#/ לוח זמנים
- 152 - היובל/הגיתית-קדומים<->חניון קרית אריה/החרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים