קו 190
קריית יערים←בני ברק
תנופה (Tnufa)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 190 של תנופה (Tnufa) (מעודכן)
בקו 190 (קריית יערים←בני ברק) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהגר''א/נחלת שלמה ומסתיים במגדל ויטה/דרך בן גוריון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 190 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קריית יערים←בני ברק (30 תחנות)
הגר''א/נחלת שלמה
מרכז לגיל הרך/הרב א.גורדון
ספריה/הרב א.גורדון
הרב א. גורדון/מעלות חיים
בית החלמה ליולדות
הרב בלוך/מעלות קדושי טלז
גן הדר/הרב בלוך
התמר/הרימון
הרי''ף/הרב בלוך
אזניים לתורה/הרי''ף
אזניים לתורה/הגר''א
מסעף קריית יערים
מחלף שורש
מחלף מסובים
מסוף אלוף שדה
כביש 4/מחלף בר אילן
מחלף גבעת שמואל/מבצע קדש
הרב כהנמן/קוקה קולה
עזרא/הרב כהנמן
עזרא/נחמיה
עזרא/דבורה הנביאה
האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש
חזון אי''ש/דבורה הנביאה
חזון אי''ש/דסלר
חזון אי''ש/רבנו תם
רבי עקיבא/גן ורשה
רבי עקיבא/הרב קוק
רבי עקיבא/הראשונים
דרך בן גוריון/יהושע בן נון
מגדל ויטה/דרך בן גוריון
שאלות ותשובות לגבי קו 190
מתי מתחיל לפעול קו 190?
קו 190 מתחיל לפעול ב-12:30 בשישי
באיזו שעה קו 190 מפסיק לעבוד?
קו 190 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 190?
כדי לראות מתי קו קריית יערים←בני ברק האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קריית יערים←בני ברק הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 190 (קריית יערים←בני ברק)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קריית יערים←בני ברק (קריית יערים←בני ברק) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 190 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 190 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 190
קו 190 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 13:00 - 21:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:00 - 21:00 | 120 - 240 |
ב׳ | 13:00 - 21:00 | 120 - 240 |
ג׳ | 13:00 - 21:00 | 120 - 240 |
ד׳ | 13:00 - 21:00 | 120 - 240 |
ה׳ | 13:00 - 21:00 | 120 - 240 |
ו׳ | 12:30 - 15:00 | 150 |
ש׳ | 21:30 - 23:30 | 120 |
התרעות שירות של אוטובוס תנופה (Tnufa)
צפה בכל העדכונים ל190 (מ הגר''א/נחלת שלמה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 190 (קריית יערים←בני ברק) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על תנופה (Tnufa) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 190
תעריף הנסיעה ב190 (קריית יערים←בני ברק) של תנופה (Tnufa) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של תנופה (Tnufa), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של תנופה (Tnufa).
190 (תנופה (Tnufa))
התחנה הראשונה של קו 190 היא הגר''א/נחלת שלמה והתחנה האחרונה היא מגדל ויטה/דרך בן גוריון.
קו 190 (קריית יערים←בני ברק) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של תנופה (Tnufa), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 190. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 190.
מעקב אחר קו האוטובוס 190 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 190 (קריית יערים←בני ברק) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 190 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של תנופה (Tnufa) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור תנופה (Tnufa) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של תנופה (Tnufa) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 190 ב-ישראל
קווי תנופה (Tnufa) בישראל
- 630 - זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 82 - הגיתית/כלי שיר-קרני שומרון<->מסוף רעננה/רציפים-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 189 - מרכז לגיל הרך/הרב א.גורדון-קרית יערים<->גולדה/שלמה הלוי-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 195 - היכל המשפט/אבא אבן-ירושלים<->נטף א-נטף-10/ לוח זמנים
- 266 - בית כנסת עץ אפריים/החרוב-עץ אפרים<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-20/ לוח זמנים
- 189 - אזור התעשייה-בני ברק<->'חת''ם סופר ה-עמנואל-2#/ לוח זמנים
- 79 - בית משפט/טשרניחובסקי-כפר סבא<->היובל/הנבל-קדומים-20/ לוח זמנים
- 60 - אלון מורה/ישיבה 2-אלון מורה<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-10/ לוח זמנים
- 81 - היובל/הגיתית-קדומים<->מסוף רעננה/רציפים-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 390 - חת''ם סופר/נתיב רבבות אפרים-עמנואל<->מסילת ישרים/דרך קרית ספר-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 285 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->פארק תעשיות אריאל מערב/ש.ג. יציאה-אריאל-21/ לוח זמנים
- 286 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#/ לוח זמנים
- 440 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-20/ לוח זמנים
- 275 - מגרש כדורגל-אריאל<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-1#/ לוח זמנים
- 187 - האלה / האורן-הר אדר<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 285 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->הארז/החרוב1-עץ אפרים-2#/ לוח זמנים
- 619 - זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-23/ לוח זמנים
- 288 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-2#
- 960 - נווה שאנן/בית אל-אריאל<->ביה''ס עליזה בגין/הפסגה-אריאל-11/ לוח זמנים
- 78 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->קופת חולים לאומית/הר המור-פדואל-20/ לוח זמנים